Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
 
Horoskopy na čtvrtek 14.12.2017

Dnes jsou v horoskopu významné dvě planetární kumulace, setkání, neboli stellia, jichž si nelze nepovšimnout, protože vlastně charakterizují celý dnešní den. Stellium je setkání tří a více planet a na začátku Štíra se nám setkávají Mars, Měsíc a Jupiter, což je první stellium a druhé je na konci Střelce - Slunce, Merkur, Venuše, Saturn, které je navíc lehce ovlivněné Černou Lunou, tetelící se na začátku Kozoroha. Stellium je často důležitější než sluneční znamení, proto se snadno stane, že například dítě, které by se narodilo právě dnes v dopoledních hodinách, se bude "charakterově" projevovat více jako Štír než jako Střelec. Spojení Jupiter-Luna-Mars ve Štíru jasně dává dnešnímu zrozenci do vínku schopnost snadno si získávat druhé pohlaví, což se samozřejmě nebude projevovat hned po narození, ale v době pohlavní zralosti a to je potom dar (nebo i prokletí), se kterým se musí zrozenec naučit žít. Buď toho může využívat nebo i zneužívat, samozřejmě se to dá také ignorovat, ale vždy je snadnější zvolit si třeba v tomto případě životní dráhu umělce nebo politika než třeba zabláceného traktoristy.
Takže Štíři, Střelci a z velké části také Kozorozi, dnes budete díky svému neutuchajícímu charismatu na sebe strhávat pozornost, ať už chcete nebo nechcete. Koukejte toho využít, protože pokud jste se právě nenarodili, tak to platí pouze pro dnešek.
Vodnáři a Ryby dnes budou takzvaně navazovat spojení, je možné, že se setkáte se známým, který se vám kdysi v minulosti beznadějně ztratil, takže o to větší radost budete mít z nenadálého setkání. Můžete si také na něco důležitého vzpomenout, na co jste už málem zapomněli.
Berani, Lvi, Panny a Váhy, dnes jsou pro vás celkem dobré konstelace, týkající se práce, pracovního zařazení, pracovních smluv a podobných záležitostí. Možná právě dnes, jak se říká slovo dá slovo a přijdete do bližšího kontaktu s někým, kdo vám může v pracovní oblasti být užitečný.
Býci, Blíženci, Raci, zdraví bude v pořádku, energie na rozdávání, nic osudového vám nehrozí, takže si dnešní den můžete užít, jak nejlépe to půjde.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz