Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Nezaškodí si občas zavzpomínat na staré dobré časy před mnoha a mnoha lety, kdy jsme začínali s našimi videohoroskopy. Možná vás bude zajímat, že jsem vstoupil do dějin české esoteriky, mimo jiné, i jako jediný astrolog, kterému naprosto přesně vyšla roční předpověď, vše vyšlo do puntíku tak, jak jsem to deset měsíců dopředu zveřejnil v bulváru. A ještě jednu malou poznámku si dovolím - to, že se stane Havel prezidentem jsem předpověděl a samozřejmě také sepsal (mám rád písemné předpovědi, protože, co je psáno, to je dáno), už v roce 1975, kdy byl ještě známý pouze jako průserář a kriminálník. To říkám, protože v tomto případě už o nic nejde, jinak samozřejmě, jak jste si jistě už dávno všimli, o svých klientech nemluvím, ani nic nezveřejňuji a známé osobnosti, pokud si o to samy neřeknou, nijak zvlášť astrologicky neglosuji.
 

 
Horoskopy na středu 13.12.2017

Dnešní den bude ve znamení střetávání a vyrovnávání protikladů. Největší starosti s tím budou mít Váhy, Štíři, Střelci a Kozorozi. Dostanou se - a možná nejenom jednou - do situací, kdy jediné řešení pro ně bude prohlásit, že nesouhlasí se svými vlastními názory nebo, že celý rok intenzivně pracovali na něčem, co v podstatě nechtějí. Může se to projevit i v rodině, například budete mít  nějaký nápad nebo budete chtít uskutečnit něco, s čím ostatní nebudou souhlasit, třeba si vymyslíte menší rekonstrukci, která by mohla proběhnout na jaře 2018 a ostatní vás zaskočí prohlášením, že už delší dobu počítají s tím, že do jara bude barák prodaný. Zvládnout dnešní den bude chtít vložit do jednání hodně trpělivosti, tolerance a oboustranné shovívavosti.
Berani budou mít starosti s financemi a účty, je možné, že budou shánět půjčku na vytloukání klínu klínem.
Býci budou celkem v pohodě, ale několikrát během dne se jich zmocní zvláštní pocit, že dělají něco, co je z pracovního hlediska až moc jednoduchého, že mají na víc. Zůstane ale jenom u pocitů, žádná zvláštní změna v pracovním prostředí zatím vidět není.
Blíženci a Raci si dnes budou rozumět a notovat, pokud se dostanou do řeči, tak budou jako dva magnety, které se zasekly a teď je nemůžete od sebe odtrhnout. Výměna informací, ať už ji nazveme či označíme jakkoliv, bude pro ně přímo životně důležitá.
Lvi budou mít pocit, že jdou takzvaně nahoru, je docela dobře možné že se přes celý den budou cítit důležitě, asi jako kormidelník na zaoceánské lodi.
Panny, Vodnáři a Ryby, jsou znamení, která mohou mít dnes i lehké deprese a bohužel, pokud budou dnes mít divný pocit, že se o ně nikdo nezajímá, tak budou mít s největší pravděpodobností pravdu, ale to platí jenom pro dnešek, zítra se určitě pět minut na prožití slávy najde.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz