Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Jmelí - Monica Star
 

Symbol Vánoc, na který bychom neměli zapomenout, je jmelí, jedna z top magických rostlin světa, je spojená hlavně s Vánoci, to proto, že zimní Vánoční slunovrat je nejmagičtější datum v roce, přírodní koloběh končí, starý bůh umírá a rodí se nový. Se jmelím se tedy čarovalo hlavně o zimním slunovratu. Roste vysoko na stromech, semena vyklíčí v jeho větvích a vyroste keřík jmelí. Je to parazit, který vycucává sílu stromu, ze kterého si bere život, zajímavé by bylo porovnat kouzelné účinky jmelí podle stromu, který vycucalo. Fakt je, že když strom, kde roste jmelí, nacítíte, přijde mi, že zde probíhá spíše nějaká symbióza, spolupráce. Strom jmelí živí a to ho zase chrání, jako když máte svého domácího mazlíčka. Pokud nedojde k přemnožení a k narušení rovnováhy, vše funguje krásně . Strom, kde roste jmelí, je posvěcený a kouzelný.

Druidové jmelí k léčení používali celý rok, ale jak jsem již napsala, největší sílu má sbírané právě před zimním slunovratem, pokud je ze stromu odřezávané zlatým srpem. Zlatá barva umocňuje kouzlo, zlaté jmelí přináší blahobyt, prosperitu a peníze domácnosti, kde ho mají na viditelném místě. Je zvykem věšet ho od stropu dolů. I u nás každý rok nesmí zlaté jmelí chybět. Pokud je umístěné nad vchodem klasické přírodní jmelí, zabraňuje vstupu zlým duchům a zlým energiím a lidem, kteří to s vámi a vaší domácností nemyslí dobře, tedy i zlodějům, exekutorům a nepříjemným příbuzným. Ale pozor, jmelí by nemělo být uschlé, jinak nosí smůlu, proto ho lidé nechávají pouze do Tří Králů, kdy vánoční čas oficiálně končí, protože potom už by mohlo být smolné. Nejznámější moc jmelí je ta, která přivolává lásku, zvyk se po celém evropsko-americkém světě rozšířil z Anglie. Pokud se dívka ve vánočním čase postaví pod jmelí, musí políbit chlapce, který si o to řekne. Dříve ten zvyk šel ještě hlouběji a pod jmelím se dělaly sexuální rituály, takže dívka, která neměla zájem, si musela dát pozor, aby se ani na chvilku nezastavila pod jmelím. I dnes se v Anglii nesmíme divit, když se na nás nějaký muž začne vrhat a sápat a při našem protestu ukáže prstem nahoru a my holky zjistíme, že tam visí snítka jmelí, nepomůže nám, že budeme křičet #meetoo. Holka, která totiž pusu (dříve milostné dovádění) odmítne, rok nenajde lásku a naopak ta, která muže políbí, brzy najde lásku novou či do roka otěhotní. Páry, které se pod jmelím políbí, mají svou lásku zpečetěnou do příštího roku, takže pozor na to, koho pod jmelím políbíte, protože s ním můžete strávit celý rok do dalších Vánoc. Keltové léčili jmelím hlavně neplodnost u žen a také sexuální frigiditu, proto o Vánocích můžeme jmelí použít na přivolání nové lásky, upevnění staré, přičarovat si svatbu či početí dítěte. O jmelí se sice traduje, že je jedovaté, ale přitom to není prokázáno, sice roste tak vysoko, že málokdy ho někdo požije omylem, ale jako všechny magické byliny je lék a při větším množství nebo nesprávném užití jed. Pokud jmelí užíváme v těhotenství, způsobí kontrakce a může dojít k potratu. Radíme tedy magické byliny vnitřně neužívat, pokud nejsme zkušeným mágem či uvědomělou čarodějkou, používat se dá stejně dobře při rituálech zavěšené nad oltářem či položené na něm. Stejně se ke jmelí během roku těžko dostanete, jeho sběr je zakázaný, dříve ho mohli sbírat jen svatí keltští mágové, druidové, dnes někdo, kdo vlastní monopol na jeho prodej, ať tak nebo tak, jsou to prostě vybrané osoby.

Před jmelím varují i pověsti. Dříve prý jmelí bývalo vysokým stromem. Ale bylo vzpurné, tak odmítlo přislíbit matce bohyni, že nezabije jejího syna Baldera, tak jako to slíbily všechny rostliny, zvířata, kameny i věci po celém světě. Její syn byl krásný, hodný a moudrý a hlavně s jeho smrtí měl přijít zánik života. Lstivý bůh Loki, který Baldera nenáviděl však použil jmelí a krásného boha zabil. V křesťanské době byl ze jmelí opět vyroben nástroj, který zabil božího syna. Ze jmelí byl podle pověsti vyřezán kříž, který Ježíš Kristus vynesl na Golgotu a na kterém byl ukřižován. Jmelí se prý po smrti mužského boha tak stydělo, že se scvrklo na malinký keřík.

To, co nám může v mžiku splnit naše přání, nám může při zneužívání také ublížit. Ale přes Vánoce by v každé domácnosti jmelí mělo být, rozhodně patří k vánočním kouzlům. My máme zlatou větvičku na lustru  v obýváku a obrovský darovaný trs nad dveřmi, aby k nám nepustil negativní lidi, závist ani pomluvy. Traduje se, že jmelí by mělo být darované a to proto, že běžný člověk nikdy jmelí plně nerozuměl a byl obdarován od druidů. On ho doma jen pověsil a jmelí udělalo svou práci samo.


 
Horoskopy na úterý 12.12.2017

Býci, Blíženci, Raci, z osudového hlediska dnes bude kolem vás celkem klídek, nic vás neohrozí a nic se nebude snažit zrychlit vaše pohyby. Venku vás samozřemě může odfouknout vítr třeba až do sousední vísky, ale s tím se dnes musí počítat. Berte to spíše jako námět k podnikání. Můžete začít prodávat boty s olověnou podrážkou a třeba na tom pronikavě zbohatnete. Ale pokud se dnes budete chtít s čímkoliv nebo s jakýmkoliv nápadem prosadit, máte k tomu velmi dobré konstelace.
Lvi a Panny, stejně jako Vodnáři a Ryby, dnes vás to bude k sobě táhnout tak silně, že si budete říkat, jestli na vás nepůsobí nějaký záhadný magnetismus. Je možné, že se několikrát za sebou potkáte ve dveřích nebo na úzkém schodišti, kde jsou samozřejmě stísněnější podmínky, než kdybyste se potkali třeba na náměstí nebo na fotbalovém hřišti, ale rozčilovat vás to nebude, spíše se tomu zasmějete a řeknete si, že ve všem, co se děje náhodně, můžete vidět nějaké poselství, znamení nebo účel. Co v tom dnes spatříte už nechám na vás.
Váhy, Štíři, Střelci a Kozorozi, čeká na vás plno vyřizování a zařizování, při kterém budete muset někam jít, jet, běžet, skočit, zaběhnout a možná přitom i trochu spěchat a bude se to týkat hlavně pracovních záležitostí, pravděpodobně zažijete i klasický "hon za razítkem". V podobných případech to často budí dojem, že astrologie v podstatě není nic jiného, než bezmyšlenkovité házení všeho možného do jednoho pytle. Váhy budou mít nervy a starosti, Blíženci havaj a Lev se setká v Pannou, stejně jako Vodnář s Rybou. Ono to takhle zní celkem jednoduše, ale dlužno si uvědomit, že každá "předpověď" mluví hlavně o zvýšené afinitě k něčemu nebo zvýšené pravděpodobnosti, že se stane něco, co se symbolicky jeví v horoskopu. Na nás už potom je se na to připravit, pokud se mi něco, co se objevuje v horoskopu jako zajímavá možnost, takříkajíc hodí do krámu, budu na předpovězenou situaci připraven a mohu ji buď změnit nebo využít ve svůj prospěch. Nebo se jí mohu vyhnout. Potom se dočteme, že na horách řádil silný vítr, zmrzlé sněhové a ledové vločky se zasekávaly do stromů a do zdí jako ninja-hvězdy ale kupodivu to neodneslo žádného Býka, Blížence ani Raka.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz