Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 


 
Horoskopy na pondělí 11.12.2017

 
Dnešní pondělí bude spíše radostné, je sice opět pracovní den, ale právě díky tomu budeme schopni vyřídit plno užitečných věcí. V obchodech a na poštách se možná budeme cítit, jako kdybychom tam byli navíc, ale to už je takříkajíc daň za radostnou adventní náladu. Škoda, že ještě nikdo nevymyslel, jak posílat balíky mailem, i když snad z hlediska techniky, v níž, jak známo, pokrok nikdy nespí, by to neměl být až tak velký problém. Plno zajímavých nápadů ať už v pracovní rovině nebo v oblasti zábavy a volného času budou mít Berani a Býci. Mnoho Beranů a Býků pocítí odhodlání vrhnout se do podnikání nebo do samostatné práce a když to zkusí, je hodně pravděpodobné, že budou teď i v příštím roce úspěšní.
Blíženci opět po dlouhé době nebudou muset nic urgentního řešit, dnešním dnem mohou proplouvat volně a bez zábran a samozřejmě i bez nečekaných překážek.
Raci a Lvi mají velkou šanci se dnes dozvědět něco nového, co jim v budoucnosti přinese užitek, může se také jednat o informace z oblasti práce nebo informace o práci.
Panny a Ryby se dostanou do situace, kdy si uvědomí, jak důležitou roli a úlohu v životě hrají stereotypy. I když se na stereotypy často nadává, jako že to chce něco nového a "postaru se žít nedá" a podobné nesmysly, tak se člověk občas dostane do situace, kdy za příjemným stereotypem šel by světa kraj.
Váhy a Střelci budou lehce nervózní, protože budou mít dojem, že občas nezvládají příliv informací, které se na ně řítí ze všech stran, ale nakonec všechno zvládnou a večer budou uléhat s pocitem dobře vykonané práce.
Štíři mají ve svém znamení Mars a Jupiter, což jsou planety, které přímo svádějí ke konání velkých skutků, tak uvidíme, s čím se Štíři vytáhnou.
Kozorozi a Vodnáři dnes rozhodně nebudou líní, ani kdyby chtěli, protože motivační tlak na ně bude tak velký, že něco krásného a možná i nezapomenutelného zcela logicky vytvoří. Možná přitom budou mít pocit, že dělají jen to, k čemu je nutí okolnosti, ale výsledek bude stát za to.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz