Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Horoskopy na sobotu 09.12.2017

Konstelace jsou nabité energií, celý horoskop dnes vypadá jak baterie s jedním pólem na přechodu mezi Střelcem a Kozorohem a druhým pólem mezi Blíženci a Rakem. Akorát se nedá určit, který z těch pólů je plus a který mínus. Kdyby byl pracovní den, mohlo by se toho přihodit o hodně víc, ale vzhledem k tomu, že je sobota a k tomu ještě Mezinárodní den proti korupci, tak se toho asi moc nestane. A někdy je to i dobře, ale pozor, mohou vznikat napjaté situace v rodinném prostředí, zvláště mezi Střelci a Blíženci a mezi Kozorohy a Raky. Rodina už dávno není to, co bývala, když ještě starý Engels psal své knihy o rodině jako o základu státu a podobné nesmysly. Dnes už rodina často nebývá chápána jako úložiště slavných zesnulých příbuzných a útočiště pro omezený okruh lidí, kteří k sobě patří (volání genů, krve a společných tradic). Dříve lidé hledali v rodině klid a podporu před vnějším, často negativně chápaným světem. S oblibou se pronášela úsměvná rčení, jako, kdo nekrade, okrádá rodinu a víš, jak poznáš dítě, které není tvoje? Píchneš ho špendlíkem do zadku a z cizího krev neteče.
Dnes mnoho lidí chápe rodinu jako těsnou klec, ze které je dobré co nejdříve uniknout a v příbuzných vidí záškodníky, kteří je jednou budou chtít připravit o dědictví. Smějeme se "mamánkům" - a oni se zase smějí nám. Těžko se rozhoduje o tom, co je správné a co není, evoluce je jak rozjetý parní válec bez řidiče, nedá se zastavit, stejně jako se nedá zastavit čas.
V příbuzenském prostředí se dnes, čistě z astrologického hlediska, mohou snadno pohádat Vodnáři se Lvy, Ryby s Panami, Berani s Váhami a Býci se Štíry. Sami mezi sebou se hádat nebudou a to se týká i Střelců a Kozorohů, kteří dnes mohou být mimořádně ostře nabroušení. Snadno se mohou pustit do kohokoliv jiného. Pokud k nim nepatříte, tak na vás budou vrhat šavlozubé úsměvy a chvějivě klidným hlasem pronášet jednoduché společenské fráze. Naučte se v realitě číst nejenom zjevná, ale i skrytá znamení.
Jednou by se mohla prodávat trička (a možná i čepice) s astrologickými znameními v červené a modré barvě a podle nálady, byste si sami zvolili buď červenou, která by znamenala - dnes raději neoslovovat nebo modrou (oslovit možno). Jednou se snad dočkáme i prvních triček s "nažehleným" displejem vepředu i vzadu a budete moct komunikovat zádama i břichem. To bych už klidně označil jako sci-fi budoucnost. Dnes se zatím ještě snažte zbytečně se nepohádat a nepomlátit.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz