Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Dnešní problém má název
 
Hoďte své matce pytel přes hlavu!

Hezký den všem, kdo čtou tyto řádky... Potřebuji radu v následující situaci: ráda bych se v dohledné době po tříletém vztahu nastěhovala k partnerovi. On by byl také velmi rád, ale problém je moje matka.
Na jakékoliv náznaky mého osamostatnění reaguje hysterickými výkřiky typu: Jste nevděčné děti! nebo Tak si táhni a už se nevracej! nebo: Počkej, až budeš něco potřebovat... atd...
Chtěla bych si s ní promluvit o tom, že se skutečně odstěhuji, ale veškerá rozumná domluva se hned na začátku rozplyne vniveč a jakékoliv argumenty jsou přebity jejími žalostnými nářky. Otec tomu chvíli přihlíží a nakonec se přidá k matce.
Už nevím, jak si stát za svým a bojím se, že až dojde na samotné stěhování, tak se to neobejde bez trapných scén s afektivním rozbíjením nábytku a podobně. Děkuji moc za jakoukoliv použitelnou radu.
 
Odpověď

Z vašeho mailu bohužel není jasné, jestli jste jedináček, nebo máte sourozence. Píšete, že maminka vykřikuje: „Jste nevděčné děti!", z čehož by se dalo usoudit, že už jeden nebo více jejích potomků vylétlo z rodného hnízda, dále však mluvíte už pouze o sobě.
Věty typu Táhni a už se nevracej a Počkej, až budeš něco potřebovat, se obvykle vyslovují v afektu, takže konečné řešení obvykle nastává až po uskutečnění odchodu.
Rovněž nepíšete, kolik je vám let, protože pokud vám bude za týden 18, tak bych se možná k výkřikům vaší maminky přidal, ale jestli se příští rok chystáte oslavit Kristova léta, tak je nejvyšší čas hodit mamince pytel přes hlavu, zamknout ji do kumbálu a pustit se do stěhování.
Tatínek, ať už dělá, co dělá, rozhodně by neměl fušoval do řemesla životním poradcům. Doma zřejmě hraje druhé housle, občas asi i trochu rozladěné a tak to zřejmě zůstane do skonání věků. Těžko v něm najdete odhodlaného spojence, protože je jasné, že vy sice z pekla odejdete, ale on tam bude muset zůstat a vaše maminka mu ty jeho druhé housle rozmlátí o hlavu.
Co se týká odchodu z domova, tak to je věc, která by v rozumnou dobu samozřejmě měla nastat, i když samozřejmě existují lidé, kteří sami svým vlastním způsobem existence stavějí teorii o radostném vylétávání z hnízda na hlavu. Jistě to má své výhody, když se nechám živit a nemusím platit nájem, elektriku, vodné a stočné, ale stejně má většina lidí divné pocity u žaludku, když vidí maminku, jak se v rodinném domku pečlivě stará o svého padesátiletého synka, inženýra, pracujícího ve firmě, která sídlí naproti přes ulici.
Jsou i specifické případy, kdy si člověk občas zpacká život jen kvůli tomu, že se podobně jako Prométheus ke skále nechá přikovat k baráku. Pak už jen chybí, aby si na krk pověsil ceduli „denně čerstvá játra".
Takže rozhodně souhlasím s odchodem z domova. V drtivé většině případů je to zdravé a užitečné a pokud tomu chtějí rodiče bránit, je v jejich počínání cosi nenormálního, až psychotického, většinou se to stává u duchovních arivistů, kteří sají životní energii toho druhého, což může být i dcera nebo syn.
Řešení je, jak jsem již naznačil, jenom jedno - pytel přes hlavu a během stěhování zamknout do kumbálu.
Když se stěhujete ke svému příteli, tak by to chtělo lehce se zamyslet nad jednou věcí. I když je to celkem jednoduché, nastěhujete se a večer to oslavíte, připijete si a potom se s chutí pustíte do výroby nekonečného řetězu orgasmů, skutečnost je taková, že jste tam pouze na návštěvě.
Stačí malý posun informačních proudů v přítelově mozku nebo finančních proudů v bance a sedíte i se svými věcmi na ulici.
Rada zní, domluvte se, že budete na jeho adrese s jeho souhlasem trvale hlášená. Pokud by vztah přece jen z nějakého důvodu nevyšel (třeba v něm nyní vidíte poloboha hlavně proto, že vám dává možnost uniknout matce), bude vás muset u sebe nechat alespoň do doby, než se vám, třeba i s jeho pomocí, podaří sehnat jinou možnost bydlení.
Bis emori est alterius arbitrio mori - má dvojí smrt, kdo z cizí vůle umírá. Někdy se bohužel stane, že díky své existenci jen pomáháme žít někomu jinému. Ale to už je možná lepší se vůbec nenarodit.
 

 
Horoskopy na pátek 08.12.2017

Jedna moje známá kdysi lakonicky prohlásila, že ženy občas potřebují milostnou magii, zatímco mužům stačí pevná erekce. V tomto smyslu jsou dnešní konstelace nakloněné všem ženám narozeným ve znamení Skopce, Panny, Vah, Štíra a Kozoroha - pokud se, nejlépe dnes odpoledne a lehce k večeru rozhodnete někoho omámit či ošálit pomocí milostné magie, máte téměř jistotu, že to vyjde. Nejlepší je klasická milostná, červená magie s použitím červené svíčky nebo červených svíček a se sepsáním svého přání na papír maximální velikosti pohlednice nebo se dá také všechno sepsat do počítače. Papírek s napsaným přáním je vhodné spálit, samozřejmě na rozdíl od počítače, který pálit nebudete, abyste se mohli později občas ke svým přáním (nemusí být jenom jedno) vracet. Z toho důvodu je vhodné využít možnosti vetknout své divoké fantazie do jakéhokoliv použitelného textového programu, zaheslovat a uložit. Dodržujte přitom jednu zásadní věc, které se říká trpělivost, jinými slovy, jediné, co může vaše přání vážně narušit jsou otázky typu, a do kdy se to splní? A co když se to nesplní? Kdy nejpozději se kouzlo začne projevovat? A v jakém asi tak časovém horizontu budou vidět výsledky?
Někdy si říkám, že lidé, kteří se chtějí naučit používat magii by měli nejdříve projít základními kurzy pozitivního myšlení a naučit se zákonům analogie, synchronicity a obecné přitažlivosti na astrální a reálné rovině. Magie nefunguje jako vypínač, spínač, pilulka nebo injekce či chiropraktikovo škubnutí čímkoliv. Magie je životní styl. Nicméně, pro vyjmenovaná znamení platí, že rituál zkusit mohou, štěstí často sedá i na nezkušené (hezký eufemismus), ale pozor - nedělá z nich odborníky, ani učitele. Domnívat se, že mohu radit, když se mi něco náhodou povedlo, je klasický životní omyl většiny štěstím "postižených".
Ženy narozené ve znamení Býka, Blíženců, Raků, Lvů, Střelců, Vodnářů a Ryb mohou dnes s výhodou vyzkoušet sexuální magii. Opět by asi bylo vhodné něco si o tom přečíst, důležitý základ tkví v prožívání svých fantazií, v jejichž splnění doufáme, během sexuálního vzrušování. V podstatě to není nic složitého, pouze se vyhněte představám, v nichž se vyskytuje násilí nebo negativní pocity, protože v tu chvíli začnou všechny možné nepříjemnosti a negace, které byly původně pouze v představách, zasahovat do vašeho vlastního života, což patrně nechcete. Aby to potom nedopadlo podle novinářské hlášky, to, o čem obě strany tvrdily, že si nepřejí, se právě stalo.
Muži, jak jsme si to už vysvětlili na samém začátku, dnes v podstatě žádnou zvláštní magii nepotřebují, nicméně osud bude dnes přát spíše Beranům, Býkům, Blížencům, Rakům, Lvům a Pannám.
Muži Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi a Vodnáři by si dnes měli dát pozor na přesný odhad svých sil, aby nezůstali jako nezkušení horolezci bezmocně viset pod převisem nad propastí, však si jistě rozumíme.
Ryby, tady se dá říct jediné - zachovejte klid, máte ve svém znamení Neptun, který je v trigonu s Jupiterem ve Štíru, což je docela dobré a v kvadraruře k Venuši a ke Slunci ve Střelci a Slunce je v kvadrátu k Měsíci v Panně, což všechno dohromady, převlečeno do běžných slov, znamená - jsou občas v životě i zajímavější věci než je sex a řešit se dají i různé záhady a hádanky, nemusí to být zrovna soukromé vztahy.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz