Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Reklamu máme pořád stejnou:
 

 
Horoskopy na čtvrtek 07.12.2017

 
Nejvyšší míru aktivity dnes budou vykazovat Lvi, Střelci a Kozorozi, hned za nimi se budou čile mrskat Ryby a Panny. Samozřejmě teď nemyslím mořské Panny, ale Panny podle znamení. Nedávno se mě jedna klientka ptala, jaké je nejlepší znamení pro mořskou pannu, tak jsem řekl, že buď Panna nebo Ryba, popřípadě Rak, tady vládne zákon analogie. Možná se vám taková otázka zdá legrační, až nesmyslná, ale když byste si budovali zahradu a chtěli si do fontánky umístit sousoší, zobrazující mořskou pannu dovádějící s rybami, tak jaké datum byste si k tomu zvolili, aby vám Panna přinášela pohodu, klid a harmonii? V nejbližší budoucnosti by to samozřejmě byl konec února nebo začátek března. Slunce bude v Rybách a v opozici bude Panna. V současnosti mají vzhledem k aktuálním konstelacím velmi dobré postavení Býci, Blíženci a Raci, nemusí se ani tolik namáhat a všechno stihnou. Jinými slovy, to, co si ostatní budou muset tvrdě vysloužit díky své pracovní aktivitě, dokáží Býci, Blíženci a Raci už jen tím, že existují. Někdy se to takhle semele, i když je pravda, že člověk se nikdy nesmí spoléhat na to, že dobré věci budou fungovat celý život. Konstelace a postavení planet na nebi se neustále mění - a zrovna u planet platí, že na velikosti nezáleží. Já sám bydlím v Praze, blízko Planetária, kam občas zajdu a nechám se vystrašit představou, jak by nám jeden větší, špatně "naladěný" asteroid, který by se najednou vynořil z hlubin vesmíru, mohl přinést takovou spoustu nových starostí, že všechny ostatní by hned vypadaly jako prkotiny.
Člověk už je ale takový, že pořád musí něco řešit - a to dnes platí hlavně pro Berany, Váhy, Štíry a Vodnáře, dejte si pozor, abyste dnes neřešili něco, co si vaši pozornost vůbec nezaslouží. Občas se stane, že ztratíte celý den spravováním něčeho, co stejně za pár dní vyhodíte nebo ztratíte spoustu času běháním kolem naprosté zbytečnosti, například kolem nějaké nepoživatelné horké kaše, o které za půl roku ani nebudete vědět, že existovala. Je to jako opisování telefonního seznamu, který za dva týdny přestane platit.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz