Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Problém - tentokráte nikoliv vztahový
 
Pane Ravene, jak vidíte studijní budoucnost lehce nadprůměrného studenta medicíny? Zvládnu jeho náročnost a nebo je lepší zavčas přejít na méně náročný obor?
 
Odpověď

Nejdříve se na všechno podíváme chladným astrologickým okem - podle data narození máte ve svém horoskopu Slunce-Měsíc a Merkur v Býku, narodil jste se na Nov a to už samo o sobě dává jasně tušit, že studium zvládnete a byla by škoda, kdbyste šel dělat něco jiného, třeba IT nebo reklamní grafiku. Venuše v Beranu je dobré znamení pro budoucí vztahy, citové i sexuální a Jupiter ve Střelci vám zaručuje, že v následujících letech budete studovat lehce a bez zábran, všechno bude pouze a jedině otázka vašeho vlastního soustředění. Podle Měsíčního vzestupného uzlu ve Štíru se pro vás v budoucnosti jeví dvě cesty, které jsou sice rozdílné, ale na obou byste dosáhl spokojenosti - první je soudní patologie a soudní pitvy, při kterých se snažíte zjistit, na co dotyčný zemřel, tam toho už jako lékař moc nepokazíte a současně byste mohl jít vědeckou cestou, psát publikace z oboru soudního lékařství a dosáhnout určitého věhlasu - a možná i Nobelovy ceny, zatímco druhá cesta, pro kterou se můžete rozhodnout, je soukromá ordinace, kde byste nabízel pacientům i netradiční léčení nebo netradiční diagnostické metody. Lid se jeví jako šťastný, když se svou diagnózu doví třeba z oberonu, z oční duhovky nebo z karet, kde je všechno napsáno jak na dlani, ale k tomu oberonu a v podstatě ke všemu, podle čeho se určuje diagnóza je jako nejlepší doplněk vhodný i vystudovaný lékař, což byste byl vy. Takže, pokud budete chtít jít cestou finančního úspěchu, zvolte soukromou ordinaci. Za slávou a vědeckým věhlasem pak můžete jít i přes mrtvoly. Přeji hodně štěstí. Raven

Milý Ravene, moc děkuju za věštbu ohledně mého studia. Už jsem propadal skepsi a to mě nakoplo. Vám přeju také vše nej. Dííííky

 
Horoskopy na úterý 05.12.2017

 
V současném horoskopu jsou zašmodrchané konstelace v oblasti mezi Střelcem a Kozorohem, kde se setkávají Merkur, Saturn a Černá Luna. V opozici je potom stále ještě Měsíc, který od časných ranních hodin působí v Raku. Mars je na konci Vah, Venuše na začátku Střelce, Slunce je ve Střelci a z toho plyne pouze jediné - v ohrožení je mnoho vztahů, které až do současnosti fungovaly docela dobře a na první pohled bezchybně.
Berani si uvědomí, že mají ve vztahové rovině mnoho dlouhotrvajících potíží, které by bylo třeba řešit. Samozřejmě se to netýká úplně všech Beranů, takříkajíc "do jednoho", ale mluvím o množině Beranů, která už má svoji statistickou váhu. To samé platí i o ostatních znameních.
Býci zažijí vztahové zakolísání, na které ještě nejsou zvyklí, může to být v jejich vztazích i něco docela nového.
Blíženci vykazují vztahovou stabilitu, ale mohou se ve větší míře vyskytnout drobné diverzní myšlenky, jaké by to asi bylo mít ještě jeden vztah nebo si vyzkoušet vztah ještě s někým jiným?
Raci si dnes a možná i zítra otevřeně přiznají, že nacházejí potěšení v představách, že mají vztah klidně i s někým, kdo je zatím pro ně nedosažitelný, ať už třeba proto, že se jedná o V.I.P. nebo o osobu umělecky výdělečně činnou nebo i chudšího, ale známého zpěváka či divadelníka.
Lvy může snadno napadnout, jaké by to bylo, kdyby se volnomyšlenkářsky pustili do náhodného výběru partnerů, ale budou se krotit, hlavně kvůli svým "nepřejícím" protějškům.
U Panen se může projevit dlouhotrvající zklamání ze stálých vztahů a z manželství, které se ale Panny snaží vydržet "kvůli rodině" nebo, "aby byl klid".
Váhy si prožijí pár dní v nejistotě, jestli vztah mít nebo nemít, v případě, že vztah mají, napadne je, že by bylo lepší vztah ukončit s koncem roku (ušetřit za dárky a na Silvestra vkročit do Nového roku s někým úplně jiným) a když vztah nemají, mohou se bezhlavě vrhnout do nového vztahu, nicméně "bezhlavě" znamená také "neuváženě", což obzvláštně pro Váhy není moc dobré.
Štíři se svým Jupiterem se dostanou do situace, že budou muset řešit vážnou nabídku na jiný vztah, někteří s díky odmítnou, ostatní to nechají zatím otevřené, podle toho, jak na vztahové rovině proběhnou Vánoce a Silvestr. Budou se snažit hodit odpovědnost za stabilitu současného vztahu na své partnery.
Střelci a Kozorozi budou vážně přemýšlet o tom, že nějaký vztah ukončí. Tady je dobré k tomu podotknout, že se nikdy nesmíte snažit "řešit" štěstí nebo neštěstí toho druhého. Zvláště v situacích, kdy víte, že když odejdete, učiníte někoho nešťastným, tak nemá cenu v takové situaci odcházet, protože si s sebou ponesete část špatné nálady a část pociťovaného neštěstí a smutku toho druhého. Neťastníci mají zvláštní nadání házet svou špatnou náladu na ostatní nebo na lidi ve svém okolí. Je to svým způsobem nevychovanost, ale nevím, nevím, jestli se v nejbližší době dožijeme nějakého použitelného řešení. Nejlepší je, což radím skoro každému, kdo chce ze vztahu odejít, zůstat ještě minimálně tak dlouho, až se dokážete zaměřit pouze na své vlastní štěstí, své vlastní pocity a svůj vlastní osud, popřípadě na jiného partnera či partnerku a teprve potom hbitě a bez velkého přemýšlení odejít - a hlavně se nesnažit nějak zpětně "kompenzovat neštěstí", které jste způsobili. Nezpůsobili jste nic. Když je někdo od přírody tragéd nebo to má v hlavně nastavené tak, že bude nešťastný až zoufalý, tak si může pomoct pouze on sám, nikdo jiný mu nepomůže, obzvláště ne vy, i když se budete snažit jak pitomci přizpůsobit své chování rozmarům nešťastníka. A často i - přiznejme si to s otevřeným hledím - majitele narušené osobnosti.
Kozorozi budou více myslet na sebe než Střelci, což je jenom dobře a Vodnáři a Ryby budou myslet pouze na sebe, proto je i dost málo pravděpodobné, že budou mít nějaké partnerské problémy. Vodnáři a Ryby si ze všech znamení nejrychleji uvědomí, že partnerské potíže má v současnosti pouze každý sám za sebe a že žádná duchovně siamská dvojčata se ještě nenarodila. Zajímavý námět na meditace pro dnešní den jsou otázky - toužíte po trvalém a dlouhodobém vztahu? Chtěl(a) byste prožít život jako siamské dvojče?
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz