Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Horoskopy na pondělí 04.12.2017

Uran v Beranu je v trigonu s konjunkcí (spojením) Merkuru a Saturnu na konci Střelce. Ve Střelci je kromě toho také Slunce a Venuše, jsou to všechno mohutné, silné, kladné a dobré aspekty, takže můžeme očekávat, že se v tomto týdnu - a začne to už dnes - pohne hromada věcí směrem k vyřešení jakéhokoliv pracovního či komunikačního problému hlavně u Beranů a Střelců.
Pracovní záležitosti budou dnes s nejvyšší pravděpodobností řešit nebo alespoň chtít řešit také Býci, Štíři, Kozorozi a Ryby. Při troše štěstí mohou dosáhnout docela zajímavých výsledků, jak se lidově říká, s něčím se jim podaří pohnout. Budou o krok blíže ke splnění svých momentálních cílů.
Blíženci, Raci a Lvi se budou muset postavit čelem k nějakému problému, který bude souviset s emocemi. Většina problémů, které se nám stavějí do cesty, by se měla dát odstranit, vyřešit či zlepšit pomocí racionálního rozumu a logiky. Emoce zasahují do řešení hlavně, když se musíme třeba rozloučit s někým, na koho jsme zvyklí nebo musíme změnit prostředí, na které jsme se adaptovali, do toho patří samozřejmě i stěhování nebo nástup do nové práce a také rozchody partnerské. Tady si musíme dávat pozor na citové vazby, které se dnes mohou stát brzdou pokroku u Panen, Vah a Vodnářů. Správně dnes rozhoduje jenom rozum. Citová vazba ale může vzniknout nejenom na určité místo, určitou práci nebo určitý styl života, ale může se celkem snadno vytvořit i vůči určitému člověku. Často se stane, že se hluboce zamilujete do prožívané situace, ale vlivem takzvaného přenosu se vaše city přesunou či přesmyknou i na člověka, který k popisované situaci patří. Z toho pak vznikají těžko řešitelné vztahy, kdy se objektem vašeho nestřeženého zájmu stane třeba pracovní kolega, i když vám přitom nejde přímo o něho jako o určitého člověka s přesně specifikovanými individuálními kladnými a zápornými vlastnostmi. Kdyby za stolem seděla pohyblivá mluvící figurína, dopadlo by to asi stejně. Citové problémy podobného rázu se s vámi budou táhnout až do konce tohoto roku. Takže pozor na to.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz