Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

I nesmysl má větší smysl než nicnedělání

Dobrý den, milý Ravene, četla jsem si pár tvých odpovědí na dotazy čtenářek a napadlo mě, že tě taky požádám o názor na své "problémy". Nevím, proč nemohu najít správného partnera. Dvakrát jsem se rozvedla, pak byla pár let sama, snad jsem pochopila nějaké věci, protože mě to začalo nutit hledat odpovědi na otázku "proč?" Vím, že jsem se změnila, ale teď ne a ne poznat muže, ze kterého by se vyklubal partner pro život. Jako by ten čas, který trávím osamocená, měl nějaký smysl, ale já už jsem z té samoty dost smutná... I když bývám ráda sama, čeho je moc...
Jestli má všechno nějaký smysl, je to snad znamení, že mám na sobě něco změnit? Ale co? Jednou jsi napsal, že vztah, který má člověk sám k sobě, je tím nejkrásnějším vztahem, který existuje, ale není lehké naučit se milovat sebe samu. Jak na to? Čtu knihy o partnerství, pracuji s afirmacemi, medituji, ale je to nějak málo nebo je to slabé, prostě to nejde tak, jak bych si přála... Někde je chyba...
 
Odpověď

Recept na změnu osudu (pokud je zamýšlená změna z čistě technického hlediska vůbec proveditelná), se dá vyjádřit dvěma slovy - smysluplná aktivita.
Chceš něco vyzkoušet - tak to zkus, někdo se ti líbí – dej mu to najevo, něco se ti nelíbí - nestyď se a řekni to, i kdyby se ti ostatní smáli. Klidně vyslov co ti leží na srdci, je lepší, když to řekneš, než abys to v sobě dusila. Zvláště v situacích, když se ti někdo vnucuje s něčím, co se ti nelíbí, nebo ti vnucuje názory, se kterými nesouhlasíš. Nauč se své vlastní názory, popřípadě svůj nesouhlas vyjadřovat tak, abys neurážela, s ničím se nevnucovala, s nikým nemanipulovala, ale aby bylo jasné, jaké je tvoje stanovisko. Je to těžké, ale dá se to naučit. To se týká i náboženského přesvědčení. Ať si každý věří čemu chce, ale ať své modly uctívá doma, v soukromí. Víra by měla být jak masturbace, pokud je pro jedince příjemná, ať si doma v rámci své víry a v rámci obecně platných zákonů dělá co chce, ale na veřejnosti by projevy víry měly být nepřístojné asi jako chcaní do kanálu před obecním úřadem nebo před školou. Od toho jsou záchodky. A další paralela – většinou je nesmysl se kvůli víře nebo kvůli masturbaci organizovat. Jakmile se začne jakákoliv víra (třeba víra v užitečnost masturbace) spojovat s organizací, znamená to pro celkovou stabilitu společnosti stav ohrožení. Je to horší než panika, která se dá ještě zvládnout pomocí hasičských stříkaček a vodních děl. Organizovaná víra představuje pro jakýkoliv kolektiv lidí stejné nebezpečí jako velkorysá amnestie díky níž se na svobodě ocitnou do té doby bedlivě střežení zločinci, šílenci a blázni. Víra je až paranoidně iracionální, nemá co dělat se zdravým, logickým rozumem, v otázce víry proto nemohou být uznávané žádné argumenty. Je to v podstatě to samé, jako kdyby se nám snažil někdo vysvětlit, jak má vypadat skutečná žena. Nebo ideální muž.
V praktickém životě nestačí věřit, že na tebe čeká šťastná budoucnost se zajímavým partnerem. To je věc, pro kterou musíš něco udělat. Jako pro celou řadu jiných věcí, které se nedějí samy od sebe. Pokud jsi nespokojená, tak přestaň vykřikovat své názory jen tak z okna (nebo z Windows) nebo je ventilovat do facebookového světlíku. Budeš-li zajímavá, hezká a originální, prosadíš se, ale i tak musíš projevit aktivity kopec. Bez ní to nejde. Když si způsobně sedneš do kouta a budeš čekat, tak se dočkáš jen postupného a potupného stárnutí a nakonec smrti. To je všechno.
Ale je dobře, že přemýšlíš nad Osudem a současně hledáš vztah k sobě, čteš knihy a používáš afirmace (jasně definovaná přání, která se mají splnit). Aktivita ti tedy nechybí, takže s největší pravděpodobností ti bude chybět už jenom trpělivost. A ten partner, samozřejmě... Je pravda, že mnoho i velmi inteligentních lidí, stejně jako mnoho velmi aktivních a svým způsobem také atraktivních lidí se nemohlo dlouho prosadit. Tak dlouho, až z toho začali ztrácet nervy.
Tajemství radioaktivity stejně jako tajemství penicilinu nebo možnost přenosu informací pomocí elektromagnetických vln a nekonečná řada jiných záhadných jevů by zůstala dodnes neodhalena (i když by to tak bylo možná lepší) nebýt fantastické, mravenčí trpělivosti několika jedinců, kteří s alchymistickou oddaností opakovali základní schéma nějakého pokusu stále dokola tak dlouho, až se objevil výsledek, který často už ani nečekali.
Z hlediska ezoterické psychoanalýzy si musíme položit otázku, jestli za jejich úspěchy nestojí propagovaná asexualita společnosti, v níž žili, jestli ono zoufalé hledání fyzikální nebo chemické podstaty něčeho, co dosud nebylo objasněno, nebyla jen transformace základního pudového nutkání najít si vysněnou partnerku nebo partnera. Mnohokrát jsem psal o tom, že sex nebo sexualita je život sám, stejně jako sexuální a životní energie je to samé, život je schopnost vnitřní aktivity.
Člověk je bytost sexuální, ať už chce, nebo nechce, ale sex a jeho projevy se dají transformovat do stále nových a nových podob (například do vědeckého výzkumu), ale vždy za projevem této síly stojí houževnaté nutkání hledat a najít toho druhého do páru.
Samozřejmě že je lepší rovnou hledat zajímavého chlapa než se prohrabovat tunami radioaktivního smolince, ale co se týká trpělivosti, námahy a jistého nebezpečí a někdy i výsledku, vyjde to přibližně nastejno.
Ještě malá poznámka přímo k dotazu - je napsán hodně obecně, takhle se obvykle před volbami vyjadřují politici. Zvučným slibem nic nepokazím ani davy nezarmoutím, ale na druhou stranu zase nesmím být moc konkrétní, prostě se pustím do projednávání otázek zajímajících obě strany, abychom se po úmorných, vyčerpávajících diskusích nakonec sjednotili v názoru, že budeme případnou spolupráci utužovat všemi dosažitelnými prostředky.
Jestli navzdory našim nejčistším úmyslům přece jenom překvapivě dojde k něčemu, co obě strany původně vůbec nechtěly, to je už politováníhodná stránka věci, která se koneckonců může vyskytnout u každého složitějšího problému.
Jenomže - pan Osud má rád konkrétní připomínky a konkrétní činy, proto je dobré naprosto jasně říct, například, rozvedla jsem se, protože mi byl manžel nevěrný a našel si jinou. Důležité otázky potom jsou - proč si našel jinou? Nebo si našla ona jeho? Jaká byla míra tolerance jeho kladného vztahu k ostatním ženám? Co jsem já sama za sebe mohla nabídnout, abych jako protihodnotu mohla mít požadavky, které on nebyl schopen nebo nechtěl plnit? Co udělám, aby se to příště neopakovalo?
Až si všechny tyhle, mnohdy i dost nepříjemné otázky vyjasníš, můžeš se pustit do afirmačních vět (chci muže tak a tak starého, s takovým a makovým vzděláním, který se vůči mně bude projevovat tak a tak....) a podniknout další konkrétní kroky vedoucí k prozkoumání potenciálního materiálu. Klidně i prostřednictvím internetu.
A to by v tom byl čert, aby se k tobě pan Osud i nadále obracel zády. Třeba si zrovna jeho zvolíš jako vhodného partnera. To by nebylo špatné.
A ještě maličkost - Bacchus et argentum mutant mores sapientum - víno a peníze změní i mravy mudrce.
Je lepší se vyhýbat alkoholu, což platí i pro víno a nevyplatí se být skrblíkem. Penězům se neříká oběživo kvůli tomu, že se na nich také dá sedět.

 
Horoskopy na neděli 03.12.2017

Která znamení dnes mohou snadno dosáhnout úspěchu? Jsou to Štíři, Střelci, Kozorozi, Býci, Blíženci a Raci. Přestože mají planetární konstelace, dalo by se říct, lehce nevyvážené až divoké - Štíři, Střelci a Kozorozi mají na své straně Jupiter, Venuši, Slunce, Saturn, Merkur a dokonce i Černou Lunu a Pluto, zatímco Býci, Blíženci a Raci mají "na skladě" pouze Měsíc, ale pozor, je to Měsíc v úplňku a navíc je Slunce ve Střelci a Měsíc v Blížencích ve vzorné dvojité kvadratuře k Neptunu v Rybách. Podobná sestava která je zřejmě také poslední v tomto roce, vhání každému zkušenějšímu astrologovi slzy do očí. Vyjmenovaná znamení dnes mohou udělat řádný, významný, až téměř sedmimílový krok ke svému štěstí (což samozřejmě platí i pro Ryby) - stačí si vyzkoušet jednoduchou meditaci - večer, nejlépe před spaním, respektive před usnutím se budete usilovně, můžete skoro až křečovitě, tady se žádné meze síle projevu nekladou, myslet na cokoliv, co se týká pouze vás a co chcete, aby se ve vašem životě v následujících dnech změnilo. Například můžete chtít mobil, notebook, auto, větší, lepší a levnější byt nebo dovolenou na druhém konci světa nebo i všechno najednou, možnosti a síly vesmíru jsou nevyčerpatelné, jakémukoliv omezení podléhá pouze váš rozum a vaše fantazie.
Ostatní znamení si mohou vyzkoušet totéž, pouze s tím malým rozdílem, že Berani a Lvi by se měli soustředit především na práci a dobré platové podmínky, Panny a Váhy, myslete v dobrém a s láskou na vlastní zdraví a vyrovnaný rodinný rozpočet a Vodnáři by se dnes měli soustředit pouze na představu pracovní příležitosti a pracovního úspěchu v zahraničí. Nedělní úplněk s příhodnými konstelacemi si o vaše přání vyloženě škemrá. Na všechno myslete v duchu radosti, jako kdyby se to už splnilo, jsem rád, že jsem zdráv a vesel a že mám dobrou náladu a ne, abyste si zarytě opakovali jakékoliv negace, jako například, nechci být nemocný, nechci být chudý. Tím byste se stali magnetem pro onemocnění a nouzi. Negace disponují daleko větší přitažlivou silou než cokoliv pozitivního.
Musíte si najít v hromadě věcí, které automaticky považujete za záporné, špatné a škodlivé (často s údivem zjistíte, že je to skoro všechno), alespoň něco kladného. Vždycky si vzpomeňte na chudou matku s chudou dcerou, jak třely bídu s nouzí a ze vzniklé směsi dělaly chutné placky, až je napadlo založit si imbiss, načež pronikavě zbohatly.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz