Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Problém - Sběratelství je vášeň

Dobrý den, zaujaly mě vaše odpovědi, proto jsem se odhodlala napsat. Jak jste jednou psal o tom, že vztahy by se měly vyučovat na školách, tak s tím plně souhlasím. Spoustě trápení by se tím předešlo. Jsme vedeni k tomu, abychom hodně vydělávali, něco uměli, něco měli a něco nového stále chtěli, ale nikdo nás neučí být sám sebou, hledat svou podstatu, smysl svého bytí a naplnění vztahů. Potkala jsem po rozchodu s přítelem. Je o dva roky mladší, je mu 31 let a pozval mě na kávu... A od toho dne mě naháněl jako blázen. Je to Beran, takže když si umanul, že mě chce, nemělo smysl mu to vymlouvat. Měl asi desetiletý vztah, o kterém tvrdil, že je už mrtvý, že spolu jen žijí. Mají 10měsíční dceru. Nejdříve jsem do toho nechtěla jít, ale vzhledem k tomu, že se mnou trávil veškerý čas i v noci, myslela jsem si, že má tento vztah již opravdu vyřešen.
Loni jsem ještě žila v bytě se svým expřítelem a řešili jsme, kdy a jak se má odstěhovat. Z toho byl můj nový přítel úplně vedle. Zhubl, naháněl mě a o mých narozeninách, kdy mě expřítel pozval na večeři, za námi jezdil jak blázen a prosil, vyhrožoval a měl náběh na infarkt... já tě miluju, ty nevíš, co se mnou děláš, říkal stále....
Na Vánoce byl se mnou u mých rodičů. Expřítel u mě nebydlel od října, ale ještě v únoru byl ochoten se ke mně vrátit. Pak si našel novou přítelkyni a je s ní.
Můj nový přítel se od té doby jakoby stáhl a začala jsem slýchávat - no jo, on už tě nechce, tak jsem ti teď dobrej - nebo - myslel jsem, že až ho konečně opustíš, tak tě to ke mně víc přitáhne.
Jeho expřítelkyně se mezitím odstěhovala k mamince i s dcerou, ale od března se začala vracet. On mi lhal, že se jede domů natáhnout a já pak zjistila, že auta tam mají oba... Tak jsem mu volala - nebral to, psala jsem mu, ale odepisoval, ať ho nesleduji, že ho špicluju. Sotva pak vylezl z domu, už mi volal. A tak začaly honičky v obráceném gardu.
Nakonec jsme se kvůli jeho lžím tak hádali, že i když spal u mě a ona byla v jejich bytě, tak se v noci sebral, vzal hlavu do dlaní a říkal - my spolu nebudem, já to vím. Potom stál dlouho na chodbě, ale k odchodu se neměl.
Pak se vrátila jeho expřítelkyně natrvalo domů, že jejich dcera je nemocná a potřebují klid na marodění, že nemůže být u matky. Byla tam tři neděle a on tam byl s ní. Ke mně docházel jen kvůli sexu a i když mi při tom říkal, že mě miluje a že kdybych ho nenaháněla a nevyčítala, byli bychom dávno spolu. Potom zase odešel.
Mně se stýská, ona se mezitím opět vrátila k mamince - on ji po hádce vyhodil - nebyla u něj několik týdnů, minulý týden tam byla jednu noc, ve čtvrtek mi psala SMS, že jsem vyhrála, že to ví, že stále chodí za mnou a v pátek přišla opět na tři dny domů. A on je tam s ní.
Bohužel je pravda, že tam bývá, i když ona tam není. Prostě říká, že chce být sám, protože chce mít svůj klid a že se bytu nevzdá.
V únoru mu prokousla ruku, když přišla na zavolání sousedky, že jsem tam byla já na kafi. Řvala na mě, že mě zabije, on ji držel a řekl - běž - tak mu rozdrápala obličej, rozbila o hlavu svícen a prokousla ruku. Řvala na něj, že dceru už nikdy neuvidí.
Mám pocit, že z ní má strach, často říká, že ví, jak s ní má mluvit a že ji od nás (mě a jeho rodiny) musí držet dál. Že ji neznám, že by nám ublížila, že mu vždy rodina říkala, že pokud se s ní rozejde, zničí ho.
Stále mi říká, že se mnou chce dítě, protože ví, že mu dítětem nebudu vyhrožovat a bude ho mít s člověkem, který ho má rád. Že chce na dovolenou, aby z toho tlaku utekl a mohl se tam se mnou v klidu o všem bavit. Já mám však strach, že chce na dovolenou, aby si ji se mnou užil, ale po návratu se nic nezmění.
Chtěla bych vše otočit nebo vrátit na začátek. Jsem Rak, rodinné znamení, a tohle mě trápí, ale zase si vážím mnoha jeho vlastností, které jsou již vzácné u mužů - pracovitosti, se vším si ví rady a rodinu chrání. Dceru miluje a nestyděl se ani měnit jí pleny, pudrovat zadeček a pak opusinkovat.
To byl jeden z důvodů, proč jsem se do něj zamilovala, když jsem viděla, jak se chová k dceři. Chtěla jsem mít takového otce svých dětí. Krom toho mi voní jeho kůže a strašně se mi líbí.
Když si vzpomenu, jak se za mnou honil a stále mi říkal - počkej, ty to kazíš, jednou tě to bude mrzet. O to nejhezčí na začátku nás připravuješ.
Měl pravdu. Teď nevím, jak z toho, a stýská se mi. Nemohu spát a byla bych tak ráda, kdyby mě zase naháněl a miloval.
Na nátlak všech jsem mu včera řekla - chtěl jsi klid a abych na tebe netlačila, tak nebudu. Vyřeš si, co potřebuješ, pokud se něco stane, jsem na telefonu, já sama si potřebuji ujasnit, co vlastně chci. A za těch 14 dní můžeme jet na tu dovolenou, pokud to ještě budeme oba chtít.
Na to mi řekl, že se se mnou chce vídat denně, abych mu přivezla kafe atd... Jenže večer půjde domů a občas ke mně, třeba se 3x týdně, staví. Ale na to nechci přistoupit v obavě, že si na to zvykne a stane se mu to pohodlné.
Svým způsobem se o něj perou dvě ženy, to jistě musí jeho egu dělat dobře, ale když mu obě vyčítáme a tlačíme na něj, je v presu a je mu zle. Ona má jeho dítě, které chtěl a toužil po něm, na druhou stranu říká, že s ní začal chodit na nátlak rodiny v 17, protože mu říkali - nemáš holku, jsi divnej. Ale nikdy tam nebyl cit. Že prý jsem byla první, koho požádal o ruku a je pravda, že mě žádal denně 5x asi půl roku a já stále říkala ne.
Zkazila jsem to a nechci o něj přijít. Co mám dělat? Nemohu spát a stýská se mi. Volá mi před spaním, volá mi ráno, když se probudí, volá během dne, bez kontaktu nejsme, ale nic ho nenutí přijít a být se mnou. Mám pocit, že bojuji s větrnými mlýny...
 
Odpověď

Na první pohled to vypadá dost složitě, ale není. Dlouhou dobu vás nahání muž, kterého opakovaně odmítáte, až se do něho zamilujete, s expřítelem řešíte otázku, kdy už vypadne, ale necháte se od něho pozvat na večeři, zatímco adept na nový vztah tiše šílí za oknem restaurace.
Potom vyjde najevo, že nový adept má dvanáctiletý, částečně hibernovaný vztah, ale k tomu docela živou, čerstvou dcerku, kterou umí přebalit, což z něho ve vašich očích udělá emocionálního démona, téměř upíra, který se umí postarat o svou rodinu.
Když se snaží zaživa pohřbít svůj dřímající vztah, začne se jeho přítelkyně projevovat spíše jako právoplatná manželka nebo upírka - matka rodu, než jako dáma na odchodu.
Vztahy by se skutečně měly učit na školách. Hned vedle angličtiny a počítačové techniky. Rychle byste svůj současný stav vyhodnotila a přišla byste k jedinému možnému závěru, že nejlepší by bylo nechat věci tak, jak jsou. V současné době jste přesně to, co jste byla už na začátku – utajovaná nebo špatně utajovaná milenka a to je všechno. Což je stav, který nezměníte. Nemusí být konečný, protože nějaký "vývoj" nebo "posun" ještě prožít můžete, ale to může být ani ne tak posun vpřed, ale spíše do strany a jinak by bylo dobré, s ničím zvláštním do budoucnosti nepočítat. V podstatě ani nevíte, s kým vlastně chcete být a co můžete od svého přítele ještě čekat. Kdoví, jestli se před usnutím nebaví počítáním nahých žen, které jdou přes lávku a co by dělal, kdyby je takhle mohl počítat ve skutečnosti. Prostě nevíte, co všechno od něho můžete v budoucnosti čekat. Lepší by bylo, kdybyste začala konečně myslet na sebe a to tak, že pouze na sebe a podle toho také jednat.

 
 
Horoskopy na sobotu 02.12.2017

Berani a Váhy, dnes budete mít sklony k tomu, udělat nějaké chyby z nepozornosti. K řešení si, téměř sami od sebe, vyberete partnerské problémy a jak to tak vypadá budou to spíše Berani - muži a Váhy - ženy, které dnes budou v partnerství hledat i takové problémy, které tam nebudou. Když se nad tím zamyslíte, tak vlastně nebudete řešit skutečné problémy, ale spíše něco, co se vám na současném vztahu-nevztahu už dlouho nelíbí a podle vašeho názoru by se to mělo změnit. Pravda je ale taková, že jakýkoliv problém, související se spokojeností ve vztahu a v sexu je něco, co nevyhnutelně prochází hlavou. Jenomže každý vidí stejnou situaci úplně jinak a největší rozdíly v nahlížení na realitu je právě v oblasti sexu. To je pro nás, pro všechny, poselství dnešních astrologických konstelací, tak se nad tím hlouběji zamyslete a zkuste s tím něco udělat.
Princip úspěchu, nezadržitelně protékajícího mezi prsty, to je problém, který se dnes přímo vnutí do myslí a do hlav Býkům, Blížencům, Rakům a Pannám. Neříkám, že situace bude skutečně kritická, ale můžete si to myslet. A to až tak, že vaše starosti by dnes byly vidět i na tomografu. V opozici, v horoskopu přímo před vámi, je složitá situace, která z hlediska současného postavení planet vznikla spojením Merkuru, Saturnu a Černé Luny na přelomu Střelce a Kozoroha. Přesto se ale Štíři, Střelci a Kozorozi budou dnes cítit poměrně dobře a v klidu si mohou na vydatných procházkách užívat ledového větru, který jim hravě promasíruje lícní svaly. Částečná nespokojenost sedne dnes hlavně na výše jmenované Býky, Panny a  hlavně na Blížence a Raky. Ti se nad otázkou vlastního úspěchu či neúspěchu dnes zamyslí několikrát opakovaně, zvláště v období mezi dvanáctou a čtrnáctou hodinou. Po dvanácté hodině začnou ze svých děr vylézat Polednice, drbny a psychopatky, které se vám budou snažit, když se s nimi dáte do řeči, obrátit vaši pozornost pro vás nevýhodným a neužitečným směrem, takže pozor na ně!
Dnes se v odpoledních hodinách budete nacházet v pevném sevření astrologických konstelací, které vám (což platí především pro Blížence, Raky, Lvy, Panny, Vodnáře a Ryby) umožní, vyzkoušet si jeden z neselhávajících zákonů úspěchu - někdo tomu říká princip nebo zákon pozitivního myšlení, jiný tomu říká harmonizace myšlení nebo vyčištění čaker další tomu neříkají nijak, protože na to nevěří. My to můžeme alespoň vyzkoušet - a uvidíme. Takže, všichni z posledně jmenovaných znamení, kteří ještě nechtějí házet svou životní flintu do pomyslného žita, se mohou zamyslet nad jednou, poměrně jednoduchou, leč zásadní věcí. Každý z nás velmi dobře ví, co v životě nechce, čemu se chce vyhnout a z čeho má strach. Všechny tyhle negativní věci mají samozřejmě, zatím alespoň v myšlenkách svůj protiklad. Vy si teď nejdříve řeknete, co nechcete, například, nechci jít příští týden k soudu, nechci přijít na buben při exekuci - a k tomu si hned potom řeknete, co chcete - chci se domluvit mimosoudně, určitě to půjde a bude klid a chci aby mi přišly peníze, na které už dlouho čekám a hned potom zaplatím všechny dluhy. Určitě mi ještě něco zbyde na Ježíška.
Takže ještě jednou - závěr vašich úvah by měl obsahovat už jenom to, na co se těšíte a co chcete, aby se stalo. Je to v podstatě základ populárního pozitivního myšlení, o kterém jste už určitě slyšeli, ale možná jste podlehli mylnému dojmu, že pozitivní myšlení učí myslet pozitivně i na věci, které naprosto logicky chápeme jako negativní, což je samozřejmě hloupost. Nikdo není tak dementní, aby si nechal nakukat, že se mu líbí něco, co se mu nelíbí. Pozitivní myšlení není fenomén, který by přiměl i celkem rozumného člověka nesouhlasit se svými vlastními názory. Od toho máme některé politické strany. Takže tomu se vyhněte a celý den myslete pouze na to, co se vám líbí a o čem jste přesvědčení, že vám to udělá radost. Jsou k tomu konstelace jak vyšité.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz