Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
 
Horoskopy na čtvrtek 30.11.2017
 
Nejčastější chybou členů a příslušníků naší blahobytně pospolné společnosti je špatné odhadování charakteru lidí, se kterými se kamarádíme, se kterými spolupracujeme nebo i se kterými tvoříme šťastnou rodinu. Biblický Matouš sice říkal, že strom poznáme podle jeho ovoce, nicméně svůj vztah k určitému stromu si budujeme nejenom podle jeho plodů, ale i podle toho, že nám stojí metr před oknem nebo že brání vjezdu do garáže.
Berani a Býci dnes na někoho změní názor, stane se tak během dne a může tomu předcházet krátké zamyšlení nebo se na scéně objeví pár nových, klíčových informací - a bude vymalováno. Původní oblíbenec pana ředitele dostane výpověď, popřípadě kápo většího pracovního celku najde v mailové poště stručný vzkaz "zítra už nechoďte".
Je čas zúčtování, vyúčtování, kalkulací, nenadálých zvratů a nečekaných změn v mezilidských vztazích.
Částečně se to bude týkat také Blíženců, Raků, Lvů a Panen, ale u těchto znamení půjde spíše o bližší poznání "obchodních partnerů", čili lidí, s nimiž jste už zahájili jednání, ale ještě se nedostavil žádný výsledek. Takže už se to konečně pohne a čas, podobně jako ovocný strom, přinese své první ovoce.
Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi a Ryby jsou v té části horoskopu, která z hlediska zkušeností dnes přináší poznání, že "žádný strom neroste do nebe", když už jsme dnes u těch stromů. V minulých dnech a týdnech jste mohli zaznamenat něco jako dotek štěstí - hromada věcí se vám povedla a vy jste si mohli říct, ha, jestli tohle není znamení přicházejícího úspěchu a dlouhodobé prosperity, tak sním svoje ponožky, leč právě nyní, bohužel, přichází čas na usmažení první ponožky v trojobalu a druhé s pálivou omáčkou po sečuánsku.
Pokud se snažíte pracovat s úspěchem, ať už finančním nebo celkovým, ekonomicko-vztahovým nebo s vlastní kariérou, popřípadě slávou (a kdo by se nesnažil?), musíte se přesně trefovat do neustále se měnící kvality času. Na pronikavý úspěch v žádném oboru to v posledních listopadových dnech nevypadalo, ale od zítřka se konstelace výrazně mění a není to jenom tím, že se Měsíc přesouvá z Berana do Býka. Tajemství Jak na zdolání bariér, za nimiž se skrývají štěstí, peníze a sláva, si budeme postupně podle aktuálních konstelací odhalovat od zítřka. Kdo takové příležitosti nevyužije, jako kdyby neexistoval.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz