Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Máme tady první ze tří posledních listopadových dnů a Berani, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby se s velkou pravděpodobností setkají se zajímavým problémem při komkunikaci s ostatními - jak něco správně pojmenovat nebo označit. Může se jednat o problém, který se objeví, když něco nepříliš šťastně, špatně nebo i naopak vtipně či výstižně pojmenujeme. V podvečerních hodinách přechází Měsíc ze zamení Ryb do Berana, neboli Skopce, všeobecně bude panovat vyšší pozornost, zaměřená na všechno, co kdo, kde a jak řekne. Takže, například, je možné se vyjádřit o šéfovi, že si něco na určitou dobu půjčil, ale nebylo by vhodné o něm suše prohlásit, že něco ukradl. Když se pokusíme "zjemnit" to, co chceme říct, tak použijeme eufemismus. Třeba místo "zmlátil ho do bezvědomí" řekneme "poučil ho o jeho právech" a podobně. Výše vyjmenovaná znamení si dnes dají pozor na jazyk, i když vás občas budou napadat sebevtipnější poznámky a odpovědi, dnes bude v rámci zachování celkového klidu lepší je potlačit.
Drobná nedorozumění dnes mohou narušit konverzaci také s Býky, Blíženci, Raky a se Lvy, raději si všechno řekněte nejdříve v duchu nanečisto nebo dvakrát za sebou a použijte k tomu různá slova, než aby došlo ke zbytečnému omylu. A případnému "krveprolití".
Panny, Váhy a Štíři dnes budou obzvláště v odpoledních hodinách přecitlivělí na všechno, co jim řeknete a co od ostatních uslyší nebo zaslechnou, takže i zde platí "važte slova" a "neuváženě vypuštěné slovo se nedá zpátky vtáhnout ani párem volů". Tak, abychom dnes, pokud možno, nebyli sami za voly, platí pravidlo, nejdříve myslet, potom mluvit.
 
Kdo má chuť na řízný vztahový problém, najde jej zde -
 
Láska bez hranic

Jmenuji se Bára a je mi 18 let. Jistě máte nějaké zkušenosti se vztahem mezi Češkou a cizincem nebo Čechem a cizinkou. Nedávno jsem se totiž i já seznámila s cizincem. Je to úžasný člověk a jelikož mám s českými muži více špatných zkušeností než těch dobrých, je pro mě zajímavým člověkem a mužem, se kterým bych chtěla mít třeba i vážný vztah. Sice se teď uvidíme až za měsíc, ale alespoň, že tak.
Oba ještě studujeme, on bude příští rok končit a nabídl mi, abych za ním jela do Německa... Za tu dobu, co se teď nevidíme, tak si píšeme každý den...
Já jsem ve znamení Raka, pravý Rak, takže si dokážete představit, jak jsem citlivá, on je ve znamení Ryb. Jen mě mate, že jsem už taky měla vztah s Rybou, ale později, když jsme se rozešli, mě překvapilo zjištění, že to byl docela holkař. Ryby jsou přece citlivé a měly by být i dost uzavřené do sebe...
Já sama jsem trpělivá, ale někdy mě to prostě přepadne a potřebuju lásku a občas ji potřebuju od toho druhého dokazovat a vím, že s cizincem to bude o něco složitější. Ale mně záleží hlavně na kvalitě člověka. Když budu vědět, že to opravdu stojí za to, tak mi ani žádná dálka vadit nebude.
Moje otázka zní: Je vůbec možné u muže, který navíc bydlí tak daleko, aby se opravdu třeba zamiloval na první pohled? Aby to vydržel, než se uvidíme?
Připadá mi tento mail trochu zmateně napsaný, ale mám v sobě tolik pocitů a nevím, co dřív psát. Děkuji moc za radu a pravdou nešetřete. Chci vědět pravdu, nic si nenalhávat... Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.
 
Odpověď
 
Ano, muž se může zamilovat na první pohled, i žena se může zamilovat na první pohled, rozdíl pohlaví v tom nehraje žádnou roli a vztah na dálku může docela dobře fungovat - a jak! Dokonce i s cizincem, i když byl vychován v odlišné kultuře. Láska je mocná čarodějka, která, jak říkal už (stále zamilovaný) Shakespeare, všemi rozdíly opovrhuje...
Láska je emoce, proto je nevyzpytatelná. Skutečnou, pravou lásku může pochopit jen ten, kdo ji sám prožil nebo ji zrovna prožívá. Nicméně zamilovanost a láska jsou dvě různé věci. Skutečná láska vidí, zatímco zamilovanost oslepuje. V zamilovanosti si neuvědomujeme a ani si nechceme uvědomit chyby toho druhého a samozřejmě ani svoje. Skutečná láska s nimi počítá, protože láska je běh na dlouhou trať. Náš vnitřní hlas je v srdci, v tom místě, na které automaticky ukážeme nebo kterého se dotkneme, když řekneme "já".
Jenomže vnitřnímu hlasu našeho srdce většinou nenasloucháme. Myslíme a rozhodujeme se hlavou (racionálním rozumem) a na tu si obvykle neukazujeme, když říkáme "já".
Takže, pokud budete pochybovat, tak to není pravá láska. Prostě věřte pouze svému srdci a naučte se poslouchat jeho hlas. Stejně přicházejí v úvahu v podstatě jen čtyři možnosti –

Vztah vyjde a všechno bude hodně dlouho v pohodě.

Bude to mít delší, hezký začátek, vztah bude zpočátku dobrý, potom se to ale zlomí a vztah nevydrží.

Vztah nevyjde a bude to jasné hned po prvních návštěvách. Poznáte, že mladý muž má ještě jiné vztahy nebo se o ně snaží.

Vztah se rozplyne ještě dříve, než začne. Vyjde najevo, že vytoužený partner má už dávno jiný vztah nebo je dokonce ženatý.

Pevně věřím v lásku, tedy v první možnost. Slavný spisovatel William Blake kdysi řekl, že láska znamená vidět Svět v Zrnku Písečném a Nebe v Divoké Květině, Zadržet Vesmír v Dlani své a Věčnost v Pouhé Hodině.
Takže si myslím, že i kdyby čert na žebráku jezdil, tak se z vaší známosti zajímavý vztah určitě vyvine.
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz