Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Problém - Mohou antidepresiva vyvolávat záchvaty zuřivosti?

Dotaz
 
Jsem s přítelem rok a půl. Náš věkový rozdíl nehrál nikdy žádnou významnou roli a ze začátku našeho vztahu všechno klapalo, nebyly žádné hádky ani nedorozumění. Určité psychické potíže jsem začala mít po rozchodu se svým bývalým přítelem. Musela jsem to řešit u odborného lékaře. Předepsal mi antidepresiva. Zpočátku se zdálo, že pomáhají - zlé sny a noční můry zmizely. Bohužel až příliš pozdě jsem nalezla spojení mezi antidepresivy a záchvaty zuřivosti, které jsem občas měla. Mezitím jsem se s přítelem mockrát pohádala kvůli neuvěřitelným pitomostem. Několikrát jsme se málem rozešli.
Asi před měsícem jsem prášky vysadila a cítím se mnohem líp. Jenže jsem pořád v napětí a bojím se, abych nevyvolala nějakou další zbytečnou hádku. Bohužel právě tím ty hádky asi přitahuji. Čím víc se snažím se jim vyhnout a všemu, co by je mohlo způsobit, tím větší je pravděpodobnost, že se pohádáme. Už nevím, co víc mám pro to udělat. Moc mi na tom záleží, mám pocit, že jsem s někým, s kým bych chtěla zůstat po zbytek života.
Ráda bych věděla, co na náš vztah říkají hvězdy a karty, ne že bych se jimi stoprocentně řídila, nejsem typ, co bez přečtení horoskopu nevystrčí nohu z bytu, ale když nemohu nalézt pomoc jinde, chci to alespoň vyzkoušet.
 
Odpověď

Jste stále ještě zakletá ve svém bývalém vztahu, nemáte jej dořešený. Antidepresiva působí často dost divně, rozhodně nepomáhají v tom smyslu, že by odstraňovaly deprese, to je ostatně napsané v každém příbalovém letáčku – vedlejší účinky – mohou způsobit deprese. Už jsem to několikrát vysvětloval – máme sny a plány, které chceme splnit, chceme něco ovládnout, to něco je naše budoucnost. My si ji naplánujeme – a teď, ouha, ono je to úplně jinak – nastoupí pocit zklamání, který je tak hluboký a typický, že se začal označovat jako deprese. Začneme užívat antidepresiva, ale jejich primární účinek není v tom, že by odstranily deprese, i když se tak nazývají. Něco se nepovede, vyhodí nás z práce, špatně investujeme nebo nás někdo okrade o poslední peníze a my se radujeme. Vandalové nám rozbili naše nové auto? Pokýveme hlavou a s úsměvem opakujeme stále dokola, to je dobře… to je dobře… tak takhle antidepresiva nefungují. Efekt antidepresiv spočívá spíše v „nahození motoru“, do něčeho se nám nechce, něčemu se obsesivně vyhýbáme, ale díky antidepresivům se do toho pustíme, dílo dokončíme a máme radunu. Jenomže, ve vašem případě jste měla na krku nedořešený problém, který nebyl dotažený do konce, asi jste si s bývalým nevyříkali pár věcí tak, jak jste chtěla – a tady se účinek antidepresiv projeví jako emocionální výbuch, hádka, destrukce, násilí. Jedno s kým, kde a proti komu. Slízne to ten, kdo stojí nejblíž. Jak to říkal velitel tankového praporu generálporučík Otto Schmitz: "Není-li nablízku držka, po které chci udeřit, udeřím po držce, která je nablízku!" Kdyby bral antidepresiva, byli by všichni kolem otlučení.
Samozřejmě se tímto konstatováním nedá nic omluvit, ani neznalost zákona neomlouvá, že jste to nebyla vy, ale disharmonie, která byla ve vás a antidepresiva, to každý pochopí, ale také každý pochopí vašeho přítele, kdyby od vás odešel. Takhle, když to nebudeme rozebírat a ze všech stran vysvětlovat, působíte jako rozmazlená holka, se kterou se nedá domluvit. Kdybyste v rozrušení díky antidepresivům podepsala špatnou smlouvu, asi byste na ni doplatila nebo doplácela i několik desítek let. To je realita. Se zuřivostí a se vztekem je to tak, že když se rozzuříte a pohádáte, osud vám za to vezme pár dnů života a postaví před vás další, ještě složitější překážky. Pokud se dostanete do varu a naštvete se kvůli prkotině, přitom ale nic neřešíte, osud to chápe tak, že nejste připravená jít dál životem a všechno, co potřebujete, se začne zdržovat. Tohle je dobré si uvědomit, občas to pomůže.
Nebo si představte, že se takhle pohádáte se svým šéfem, který vás může na hodinu vyhodit z fantastické práce. Nebo máte chuť pohádat se s člověkem, který vám může (ale nemusí) zítra půjčit peníze, které nutně potřebujete. Takových zajímavých představ je víc a občas je dobré si s nimi lehce pohrát. Se mnou se takhle hádala Ariana několik let, až mě to přestalo bavit a odešel jsem. Do té doby měla každý den v časopisech a v novinách a v bulváru několik svých fotek, které jsem pro ni dělal, každý den se objevovaly v novinách její názory, které jsem pro ni sepisoval, měla všechno, na co si vzpomněla, byl jsem jí věrný, žil jsem pouze pro ni, pracoval na bytě a skákal kolem auta, staral se o dovolenou, o nákupy, o procházky se psem, všechno jsem za ni platil a chodil jsem s ní nakupovat a na obědy a na večeře, prostě jsem se snažil jako správný podpantofelník a podržtaška – a pro Arču to bylo neúnosné. Tak dlouho se snažila, aby to neměla, až jí to osud splnil. Všechno se obrátilo během jedné hodiny. A od toho okamžiku si může dávat na fb selfíčka a budovat si svou vlastní samostatnost. Jak to ostatně každému vřele doporučuji. Já jí v tomto směru rozhodně v cestě stát nebudu. Chci si dělat všechno po svém a tak, jak to bude vyhovovat mně. Umím dost věcí, které ostatní neumí a když jsem se o ně chtěl nezištně rozdělit, dopadlo to katastrofálně. Takže, kdyby nějak takhle začal uvažovat i váš partner, tak si myslím, že se definitivně rozcházíte. Antidepresiva vás sice mohou ovlivnit, ale v realitě se hádáte a jste nepříjemná.
In vestimentis non est mutatio mentis, nevyměnil svoji hlavu, kdo objevil se v novém hávu. A to platí nejenom pro politiku, ale i pro partnerství. Říká se, že šaty dělají člověka, ale šaty spíše podtrhují naši roli na jevišti divadla života. Pokud chceme změnit svůj osud nebo se chceme vyhnout osudovému prokletí, nepomůže nám žádný porevoluční převlek, nepomůže ani to, když zbohatneme nebo zchudneme, jediná cesta ke změně osudu vede přes změnu vlastního charakteru a názorů. Což se často projeví jako neproveditelné.
 
 
Horoskopy na pondělí 27.11.2017

Dnešní den bude důležitý z hlediska práce hlavně pro Berany, Střelce, Kozorohy, Vodnáře a Ryby. Všechna tato znamení se s velkou pravděpodobností právě dnes setkají buď s novou pracovní nabídkou nebo budou mít příležitost něco zajímavého podniknout právě v pracovní oblasti. Mělo by to všechno proběhnout dobře a kladném slova smyslu, čili nikoliv ve smyslu "zítra už nechoďte" nebo "hurá na neschopenku!"
Býci, Blíženci a Raci se dnes mohou dopracovat až k pocitu seberealizace, což se stává, když vykonáme něco užitečného a ostatní nás začnou díky našim pracovním výkonům uznávat a respektovat, takže dnešní snaha se vyplatí.
Lvi dnes získají pocit, že jsou nepostradatelní, protože budou od rána do večera doslova na roztrhání, všichni je budou potřebovat a všichni si s nimi budou chtít promluvit, takže dnes bude jakákoliv snaha po konstruktivní nenápadnosti marná.
Panny a Váhy dnes čeká princip vyrovnání, buď si s někým něco vyříkají a konečně si v celé řadě věcí udělají jasno nebo se rozhodnou pro nějakou novou formu práce a zisku, ale bude to v závislosti na někom, kdo bude buď spolupracovat nebo nějak pomáhat. Dnes to může být s nejvyšší pravděpodobností právě Lev. Takže se budou muset současně řešit jak ekonomické vztahy, tak i vztahy sociálně právní, ale je na to dobrý den a jsou k tomu i vhodné  konstelace, takže s chutí do toho a půl je hotovo. I když je pravda, že se někdy člověk musí i k té chuti trochu přinutit.
A nebyli by to ani Štíři, kdyby dnes neřešili vztahové, rodinné a téměř až milostné záležitosti. Naštěstí mají všechny předpoklady k tomu, aby cokoliv, co souvisí s Jupiterem (štěstí, domluva a přející náhoda) a s Venuší (vztah, rodina, sex a zdraví) dobře dopadlo. Takže celkově platí, že dnes je lepší všechno hned řešit než neřešit nic a hrát mrtvého brouka.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz