Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Horoskopy na neděli 26.11.2017

V dnešním horoskopu jsou tři zajímavosti. Kvadratura mezi Sluncem ve Střelci a nadcházející konjunkcí Měsíc-Neptun v Rybách - může se projevit napětím mezi Střelci a Rybami, ale také mezi Váhami a Kozorohy, naštěstí je dnes neděle, takže je menší pravděpodobnost, že by se musely nutně řešit nějaké pracovní problémy. Další zajímavostí je, že všechny planety jsou prakticky v jedné polovině horoskopu, což bude trvat do konce listopadu 2017 a bude se to projevovat tak, že Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny budou mít podstatně méně starostí a budou mít i více příležitostí užívat si života než Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři, Ryby a Berani. Pokud se ptáme, jaké starosti mohou mít Váhy, tak Mars v jejich poslední třetině napovídá, že to mohou být starosti se zdravím (do toho se počítají i starosti s nadváhou) a s úřady. Štíři budou muset vyřešit pár nejasností, které se objeví ve vztahové rovině a Střelci si ke spočítání Damoklových mečů, které jim visí nad hlavou budou muset vzít kalkulačku.
Berani by mohli být celkem v pohodě, ale je docela dobře možné, že dnes zjistí, že už nějak zapomněli, jak se odpočívá a že k tomu, aby se v klidu najedli, není nutné místo do talíře zírat do počítače.
Nejšťastnějším a nejzářnějším znamením, které se dnes snadno může stát ozdobou každé společnosti budou Raci. A vedle nich, v těsném závěsu, také Blíženci a Lvi.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz