Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Dnes vám předkládám první část geniálního článku od naší pilně dopisující spolupracovnice -
 
The Devil wears...
Berenica

Pokud bych vycházela z tvrzení, že slova, přesněji informace, díky nimž svá slova tvoříme, nejsou z nás, ale pouze námi procházejí, mohlo by to znamenat, že jsme jako zástupci biologického materiálu na Zemi, živými katalyzárory. Co člověk, to katalyzátor. Prý existuje více druhů katalytických reakcí, takže jsem si je zlehka proklepla a zjistila jsem, že kromě autogenní a enzymové katalýzy (což je stejně pro většinu lidí španělská vesnice), existuje také katalýza heterogenní a homogenní. A to už mi přišlo skoro jako znamení... a docela vtipná shoda s realitou... Dříve, v dobách minulých, záleželo všechno, co se týkalo osudu a života převážně na okolnostech jako je místo narození, společenské postavení otce a rodiny, genový a majetkový základ, který jsme dostali nebo nedostali do vínku a tím byl osud prakticky nalinkován a bezmála završen. Dnes se k tomu přidávají celé řetězce dalších vlivů a náhodných situací, které by si člověk často ani nevymyslel a všechny tyto nevyzpytatelné informační proudy, které dokáží ovlivnit prakticky cokoli, mají jednoho společného jmenovalete - internet. Přes internet se na nás valí takové hromady informací, hlavně verbálních, tedy slovních, že je to až nepředstavitelné.
Internet je multidimenzionální a multimediální záležitost, síť nekonečného množství a nepřeberného přílivu (verbálních) informací, které tvoří, dalo by se říct moderní kolektivní vědomí i nevědomí dnešní doby. Pokud jste se někdy setkali s označením noosféra, tak tento termín vznikl ještě dávno před internetem, ale právě na internet pasuje jak příslovečné pozadí (téměř všeho) na hrnec.
Prostřednictvím nepřeberného množství mediálních, facebookových, instagramových a dalších zpráv a informací se dostáváme do myslí nám známých, méně známých i úplně neznámých lidí a naopak, oni se dostávají do naší mysli. Jako kdyby se obávaný Velký Bratr začal probouzet ve své nejzrůdnější podobě. Občas se nás může zmocnit dojem, že bezmocně ležíme napojení na informační kapačku, skrz niž do našich nervových, imunitních, trávicích, metabolických, močových a bůhvíjakých ještě dalších orgánů, soustav a systémů, po kapkách pronikají informace, vyždímané a extrahované z desetitisíců navzájem propojených lidských mozků. Pokud vás tato představa děsí, můžete v klidu zoufat přímo od podlahy, protože bude ještě hůř. Nic neodpovídá termínu nebo pojmu obávané "umělé inteligence" více než internet. Je to nová forma sdílení intelektuálních schopností, napojená na naši starou dobrou biologickou inteligenci. Bez ní by to nešlo a tohle řešení, které se nabídlo najednou a jakoby samo od sebe je absolutně geniální.
Nakolik je tato zbraň skutečně dvojsečná, se určitě dovíme už v blízké budoucnosti - třeba se nám v toxikologii objeví další, tentokráte nikoliv chemická či biochemická, ale informační hrozba. Kdoví, jak široká je škála vlivu různých informací na živé organismy. Touto otázkou se zatím zabývala pouze rituálmí magie, ze které si většina soudných lidí dělá srandu, ale je zajímavé, že nikdo dodnes nezná odpověď na otázku, co všechno bylo nebo mohlo být příčinou domestikace a kde se vzaly (tu se vzaly) čtyři "kulturní" plodiny, obilí, rýže, brambory a kukuřice? Vědci na tohle téma zarytě mlčí a pokud promluví, tak jedině třesoucím se hlasem a se sevřenou řití pronesou něco v tom smyslu, že kdyby ono kouzlo, které z normální fádní trávy "vyčarovalo" obilí, a zatím naštěstí ještě trvá, náhle pominulo, tak se žádnými slovy nedá slušně vyjádřit, kde bychom se ocitli.
Možná že moderní forenzní toxikologie bude jednou řešit příčinu úmrtí nejen pomocí rozboru posmrtně odebraných tělesných vzorků, ale též "prošacováním" historie facebooku, instagramu, mailové pošty a všech dostupných webových prohlížečů na kremaci čekajícího subjektu.
Dnes bych se chtěla zamyslet nad tématem "autority". Je to téma pro mě docela citlivé, dalo by se říct, že citlivější než téma "sex". I když ono to vlastně spolu hodně souvisí. Možná i mnohem víc, než by se na první pohled zdálo.
Autorita jako pojem představuje určitou a někdy i neurčitou, většinou však jistým způsobem vynucenou sílu nebo formu síly.
V dětství jsou pro nás nejvyšší autoritou rodiče (pokud je máme), protože ti všechno vědí, všechno znají a se vším si umí poradit. A mohou dělat hromadu věcí, které my nesmíme. Jsou to naši bohové - naši tvůrci, chlebodárci, naše jistota, naše alfa a omega, naše (svatá) pravda, náš svět. To se samozřejmě postupem času mění, někdy i dost rychle nebo rychleji, než si to stačí člověk uvědomit nebo nějak v sobě zpracovat. Není ale nic neobvyklého, že mnoho lidí v sobě musí prožít vývojový zvrat, kdy jim najednou dojde, že svatá pravda, kterou jim rodiče vtloukali do hlavy, byla jenom (v lepším případě) svatá lež. Kdysi, v jedné knížce, už nevím jak se jmenovala,  se autorka zamýšlela nad tím, že jsme vlastně oběti obětí. Což mi příjde dost patetické a možná i alibistické, ale souhlasím s tím, že výchova nemusí být nic jiného, než jeden ze surových projevů naší vrozené agresivity a touhy někoho ovládat. Je docela zajímavé, jak se nám nejen naši rodiče, ale celá společnost snaží vnutit, ať už po dobrém nebo po zlém svou pravdu a svou představu o ideálním světě. Život je nevyzpytatelný a každý ho prožívá jinak, takže se nechci pouštět do jakéhokoli zevšeobecňování a škatulkování (i když mě to k tomu přímo obsesivně svádí, ale budu s tím bojovat).
Podle filozofie Ravena Argoni, kterou s nadšením pilně studuji (prostřednictvím jeho kurzů), je sexuální síla a životní síla jedno a totéž a v praxi se to projevuje jako syrová agresivita. Jde o základní projev nekultivované biologické síly a v tarotovém systému je zastoupená XI. kartou Velké arkány, Síla/Chtíč/Vášeň a kromě toho je i kartou sexuality.
Teď mě napadlo, že ztráta síly/autority u muže je (tedy aspoň v mých očích) v podstatě to samé, co ztráta jemnosti u ženy.
Ale zůstaňme ještě u Síly nebo u princiopu Síly. Co je síla? Síla je štěstí – neštěstí... jak to bylo v té dětské říkance, štěstí, neštěstí, láska – manželství...? Síla je schopnost něco měnit, je to tedy i odvaha – strach, činorodost - lenost, střídmost - nestřídmost, cudnost – smilstvo, mírumilovnost – hněv, přejícnost – závist, štědrost – lakomství, pokora - nebo pýcha, co předchází pád...? Asi ano, připustíme-li, že všechno souvisí se vším.
Síla je boj. Boj o život. O moc. O rovnováhu. Né, že bych se úplně ztotožňovala s rčením, s čím bojuješ, tím se stáváš, to zní skoro tak strašidelně, jako, jste to, co jíte. I když tak to nejspíše mohl vnímat sériový vrah, kanibal a nekrofil Jeffery Dahmer, ale přesto si myslím, když vycházím hlavně ze svých vlastních zkušeností, že jediný smysluplný boj, je boj sama se sebou. Proč nakonec ne? Je to i docela legrace, protože čistě logicky - když bojujeme sami se sebou, nemůžete nikdy prohrát.
Síla je moc. Třeba držíte, jak se lidově říká, někoho v šachu nebo máte někoho pod palcem, pod kontrolou... Síla je všechno co na tomto světě máme nebo co můžeme mít. Síla je bůh, kterého jsme nikdy neviděli a snad v něj ani nevěříme a přesto ho denně můžeme vnímat třeba i mimosmyslově v různých podobách a samozřejmě, jak jinak, dnes hlavně na internetu. Díky internetu můžeme sledovat novodobé války titánů, kteří se jeden s druhým nemohou domluvit (Kajínek/Klíma, Bartoš/Okamura... ), ale jeden bez druhého by nebyl titánem nebo polobohem (schíza v praxi?). Existuje bezpočet lidí, kteří se za autority nebo za silné jedince jen vydávají a to třeba i tak dlouho, až tomu sami uvěří. V živočišné říši tomu říkáme mimikry, je to klam, který má chránit svého nositele před predátory, ale funguje to i naopak, když na sebe například vlk vezme roucho beránčí. V přírodě vždy vítězí ten silnější a geneticky lépe vybavený. U lidí vítězí ten, kdo má lepší kontakty a známé v bankách a samozřejmě i peníze, teď jsem málem napsala místo "kontakty", kdo má lepší "kalhoty". Často to ani není boj, ale hra, která končí tím, že se pošle pro šampaňské a soupeři si vyšlápnou na společný oběd.
 
Pokračování zítra.

S láskou Berenica

 
Horoskopy na pátek 24.11.2017

Často úspěch nebo dosažení úspěchu závisí na schopnosti dokázat se včas rozhodnout, která ze dvou věcí, zvláště když spolu souvisejí, je důležitější, jestli třeba nákup nebo nákupní taška, ve které se nákup nese nebo jestli je důležitější práce nebo peníze, které za práci dostanete, popřípadě, když má někdo dva nebo více vztahů, tak který z nich je momentálně důležitější. A co je dlužno dříve řešit. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Můžete s odpovědí na tuto otázku zápasit delší čas - a už začnete přešlapovat na místě, což pro konkurenční boj není zrovna dvakrát výhodné. Co je pro vás tedy důležitější? Vaše webové stránky, které skoro nikoho nezajímají nebo články, které na svůj web pravidelně píšete a nikdo je nečte?
Berani, Býci a Ryby, pokud dnes něco podobného řešíte - a řešit byste měli - použijte jasný a jednoduchý hod korunou, ani si k tomu nemusíte brát legendární Knihu proměn, stačí, když si řeknete, že panna je nákup, orel je nákupní taška - hop a už víte, čemu byste v příštích hodinách měli věnovat více pozornosti.
Raci, Lvi a Blíženci dnes mohou najít pravdivou odpověď v kartách. Můžete porovnat důležitost dvou až čtyřech věcí či záležitostí, když si řeknete v případě tarotových karet, že jedna věc má znamení Holí, druhá znamení Disků, třetí znamení Pohárů a čtvrtá znamení Mečů. Potom namátkou vybíráte karty a pozorujete, které znamení se objeví jako první, které jako druhé a tak dále. V případě mariášek jsou to červený, zelený, kulový a žaludy - a jste doma.
Váhy, Štíři a Panny to budou mít dnes asi nejsložitější, protože se budou muset, co se důležitosti problémů týká, rozhodovat mezi dvěmi až šesti různými možnostmi, proto bude nejlepší, když zvolí hod klasickou kostkou z člověče nezlob se. Ke každé hodnotě od jedné do šesti si přiřadí důležitost první až šesté věci, například - manželka, milenka, nemocná babička, dvouletý synek ve střídavé péči, pes, kočka - a za chvíli budete vědět, o koho se postarat nejdříve nebo koho takříkajíc přednostně vyřídit a kdo chvilku počká.Osobní nebo momentální úprava pořadí je samozřejmě i dodatečně možná, ale uvidíte, jak to v tu chvíli bude vypadat podle "osudu". Jeho pohled je přece jenom pronikavější než ten náš.
Kozorozi, Vodnáři a Střelci jsou dnes tak trochu problematická znamení, protože je pravděpodobné, že toho budou muset řešit tolik, že to stejně všechno nestihnou, v takových případech se často vyplatí napsat si jednotlivé věci k vyřízení třeba na papírky, které se používají na poznámky k telefonům, zamíchat a náhodně vybírat jeden za druhým. Je vědecky prokázáno, že náhodné pořadí je v celé řadě podobných případů blíže k optimálnímu řešení, než jakákoliv logická či logistická úvaha. A pokud všechno, co jste potřebovali, nestihnete, tak se prostě nedalo nic jiného dělat. Zítra je také den.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz