Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 


 
Horoskopy na čtvrtek 23.11.2017

 
Dle zvyku se obyčejně začíná od píky nebo od začátku, my začneme od Berana. Beranem je definován začátek horoskopu. Jarní rovnodennost je jenom jedna, 21. března a od této chvíle začíná vláda Beranů, neboli Skopců, která trvá až do 20. dubna. I kdyby se ztratily veškeré záznamy o astrologii, lidstvo by vymřelo a znovu se narodilo, tak by zřejmě vymyslelo tu samou astrologii, jakou máme dnes, protože rok by měl stále 365 dní, čili zhruba 360 dílů dokola kruhu, který se potom dá krásně rozdělt na 12 dílů (hlavně sem, prosím pěkně, nepleťte žádného "hadonoše", pokud má člověk v hlavě jakž takž všechno v pořádku, tak nikdy nebude číslo 360 dělit třinácti. Berani jsou zde prostě základ a tento pocit je provází po celý život, což je dlužno si stále uvědomovat, ať už budete mluvit nebo jednat s jakýmkoliv Beranem. Je to princip ohně, z něhož vylétá očištěný Fénix a i dnes budou sršet energií a vnitřním zápalem pro jakoukoliv věc, kterou budou pokládat za dobrou, neboli za svou.
Býk, který ještě přebírá část beraní či skopčí (nebo skopičí či skopové?) energie, může právě dnes zapracovat na své kariéře, může využít situace a postoupit o něco nahoru, na tom není nic špatného. Lidé, vychovávaní ke skromnosti se často chytají za hlavu, když se začne mluvit o kariéře nebo o cestě nahoru, za slávou, proboha, to není vůbec duchovní, ale hříšně světské, sedávej panenko v koutě... cože? Proč to nejde? Že se tam válí už celá hromada mumifikovaných panenek? Ano, je jiná doba, člověk se musí naučit propagovat sám sebe, každý z nás potřebuje úplně stejnou reklamu jako mají třeba mobily, sluneční brýle nebo notebooky, popřípadě oblečení a sportovní boty. Bez reklamy to dnes nejde. Takže Býci se dnes mohou trochu zapropagovat a mohou dát vědět i o své firmě, pokud nějakou mají nebo o své práci, pokud pracují samostatně.
Blíženci dnes poznají, že jsou zbytečně skromní a že by se měli občas trochu více prosadit, ozvat se, nenechat se zatlačit do rohu, do kouta. Kolikrát se Blíženec, který má více zkušeností než ostatní, projeví jako neználek jen proto, že se nedokáže dostat ke slovu (často to bývá právě v přítomnosti Berana nebo Beranů, na to pozor).
Raci dnes prožijí poklidný den bez zbytečných vzruchů, ale mohou také, pokud k tomu budou mít sami chuť, řešit otázku nabidky a poptávky, setkají se s principem obchodu, buď se jim podaří něco zajímavého koupit nebo mohou něco prodat, tedy něco, co pro ně bude užitečné.
Lvi si prožijí pocit větší důležitosti, musíte si to představit asi tak, jako že jste ve společnosti, která vás sice takzvaně "bere", registruje vaši přítomnost, ale nikdo si vás nijak zvlášť nevšímá a najednou - to je právě dnes - když začnete mluvit, ostatní ztichnou a poslouchají vás. Jsou to vzácné okamžiky, které se v životě nestávájí pravidelně a je dobré naučit se takových okamžiků využívat pro svoji kariéru, což je právě to, co dnes obecně řešíme a nacvičujeme.
Možnost trochu se příjemným způsobem zviditelnit budou mít i Panny a Váhy, které se mohou projevovat docela aktivně, k čemuž jim dopomáhej Mars ve znamení Vah a Neptun, který je v opozici k Pannnám, takže na ně bude pohlíženo jako na aktivní a platné členy jakékoliv společnosti.
Štíři, Střelci a Kozorozi budou celý den ve víru akčního tance, působí na ně Jupiter, Venuše, Slunce, Merkur, Saturn, Černá Luna, Pluto, to znamená, že jejich aktivita může být úspěšně zaměřená na cokoliv, co se má ukončit nebo na cokoliv, co Štírům, Střelcům a Kozorohům prospěje, když se ukončí. Může se jednat i o soudní při nebo o rozvod, partnerský rozchod, odchod ze zaměstnání nebo i likvidaci firmy, vše pod heslem, konec dobrý, všechno dobrý. Tak se zkuste s druhou stranou co nejrychleji domluvit!
Vodnáři a Ryby pořád ještě vypadají ze společenského hlediska dost nezajímavě, tady se nedá mluvit o možnostech postoupit v kariéře nebo si jakkoliv zvýšit osobní kredit, i když Ryby budou povzbuzené přítomností Měsíce, spíše se jim podaří opět něco originálního vymyslet, ale neměly by zapomínat se pod svá díla podepisovat, aby k výsledkům své geniality nepřistupovaly jako k produktům výměny látkové. Vodnáři - je dobrá doba nyní něco radikálně změnit v pracovní oblasti, Měsíční sestupný uzel k tomu přímo vybízí a Vodnář, který na to co nejdříve nezareaguje, jakoby neexistoval.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz