Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
 
Horoskopy na středu 22.11.2017

 
Berani dnes budou mít pouze takové starosti, jaké si sami udělají, takže nejlepší by pro ně bylo prožít dnešek jako fatalisti, kteří jsou oddáni svému osudu, na nic nenadávají a všechno se snaží přijímat tak, že sice reagují, ale moc se nevzpírají.
Býci mají v opozici dvě planety štěstí Jupiter a Venuši ve Štíru, je potom nabíledni, že budou i dnes zápasit s nějakými dosud nevyrovnanými dluhy z minulosti, i když po právní stránce může být všechno v pořádku, v duchu to přece jenom nebude tak srovnané, jako kdysi. To platí hlavně pro starší Býky, mladší se projeví jako celkem rozumní, pokud odmítnou půjčku, kterou zatím nepotřebují.
Blíženci si mohou užívat života plnými doušky, všechna znamení smůly jsou od nich tak vzdálená, jak je to jenom myslitelné, když ale říkám plnými doušky, tak to neznamená, že se mají vydat na cestu k devastujícímu alkoholizmu, i když je pravděpodobné, že nejedna situace k tomu bude přímo svádět.
Raci nyní procházejí obdobím poznání. Pokud se něco učíte, tak věnujte učení více času, protože všechno, co se dnes naučíte, zítra (a samozřejmě i pozítří a daleko později) jako když najdete. A použijete.
Lvi, dnešní den je pro vás ve znamení "všeho s mírou". Na jednu stranu se říká, že opakování je matkou moudrosti, na druhou stranu, než se vás zmocní nějaká obsese, si raději vždy vzpomeňte na toho nebožáka, jak o něm občas vyprávím, který tak dlouho říkal hop, až mu přeskočilo. Takže ještě jednou si to zopakujeme - všeho s mírou. Ne s Mírou. S mírou.
Panny se dnes seznámí s někým, kdo jim bude dlouho užitečný. Kdyby to nevyšlo dnes nebo by to dnes ani nemohlo vyjít, stane se tak během následujících pár dnů.
Váhy s Marsem - ozve se vám někdo, koho už dlouho postrádáte, mohl by to být i bývalý milenec nebo bývalá milenka po rozchodu, který nebyl jednoduchý a dlouho bolel.
Štíři dnes mohou mít sluníčkovou náladu, všechno bude pro ně veselé, snadné a řešitelné, šťastná náhoda jim bude hrát do ruky, to ale neznamená, že můžete na silnicích beztrestně překračovat povolenou rychlost, jsou určitá pravidla, která platí i pro šťastné a bezstarostné.
Střelci, rada nad zlato zní - spolehněte se pouze na značkové zboží, od značkové obuvi, po značkové brýle. Víte, kterým značkám dávám přednost já sám? Pouze těm dobrým, na které jsem se mohl vždy spolehnout.
Kozorozi, něco jste zapomněli a mohlo to velmi dobře být i zaplacení nějaké důležité splátky, tak to raději rychle překontrolujte nebo nad vámi visí jak Damoklův meč dosud nesplněný slib. Příště se tomu můžete vyhnout, když nebudete nikomu nic slibovat. To vás nebude nic stát a je to nejméně namáhavé.
Vodnáři, dnes si nemusíte dělat nic z toho, že budete všude poslední nebo mezi posledními. Jak se říká, někdo musí být poslední, takže jste v podstatě hrdinové, kteří to berou na sebe.
Ryby, ve znamení máte Neptun v trigonu s Jupiterem ve Štíru, dnes můžete vymýšlet nové projekty nebo povídky a knihy, múzy vás zasypou originálními nápady - a jak občas moudře říkám, cesta k úspěchu je jasná, zbývá už jenom se po ní rozeběhnout.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz