Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích  a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Právě se mnou vyšlo interview v časopise Blesk pro ženy, vyšlo to 20. listopadu 2017, takže kupujte, kupujte, kupujte a samozřejmě také čtěte, čtěte, čtěte, je tam pár zajímavých informací o rituálech, jak si můžete dělat rituály i sami doma, co všechno k tomu potřebujete a co zase až tak nutné není, k čemu jsou dobré horoskopy na rok 2018 a dále i hovoříme o digitálních amuletech na rok 2018. Je jasné, že každý rok je svým způsobem specifický, každý rok má svá plus a mínus, digitální amulety a talismany by to měly všechno vyrovnávat, aby nedocházelo ke zbytečným třenicím nebo kolapsům.
 

 
Horoskopy na úterý 21.11.2017

 
Dnes budou trochu potíže s komunikací. Lidé, ať už znamení stejných nebo různých nebudou schopní se domluvit. Těžko říct, jestli je to dáno pouze astrologickými konstelacemi nebo uměle vypěstovaným kastovním systémem, který v naší přemnožené a informacemi zahlcené společnosti velí příslušníkům vyšší kasty nebavit se s nikým, koho považují za nižšího. Od toho jsou ombudsmani. Celý dnešní horoskop je vzácným způsobem nevyvážený, na jedné straně stojí pocitově "vyšší" Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři, Ryby a částečně také Berani, na druhé straně jsou "skromní" Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny. Pokud se budou chtít za jinak stejných a hmotně vyvážených podmínek domluvit Býci, Blíženci, Raci a Panny se Štíry, Střelci, Kozorohy a z velké části také s Váhami, tak jakýkoliv pokus o domluvu nedopadne dobře. Stejně jako je ve svém celku "sešněrovaný" dnešní horoskop, bude pocitově "sešněrovaný" i celý společenský systém. Takže si z toho nic nedělejte, když třeba budete večer něco slavit nebo půjdete do divadla, snadno se stane, že se na vás někdo bude dívat s nelíčeným obdivem, bezmála jak na vraha, zatímco druhý na vás bude zahlížet úkosem, témař jako na svého třídního nepřítele. Přežít dnešek ve zdraví se dá celkem jednoduše, když se s nikým nebudete bavit o svých soukromých záležitostech, ani o soukromí nikoho jiného. Se zápalem můžete ve společnosti dnes rozebírat třeba objev malé planety uprostřed vesmíru, která je nápadně podobná Zemi a je od nás vzdálená kolem deseti světelných let. Jsou tam pro nás podmínky vhodné k přežití a o tom se už dá mluvit jako o určité naději.
Berani a Býci mají dobré konstelace pro práci a peníze.
Blíženci, Raci a Lvi budou mít štěstí na cestách.
Panny, Váhy, Štíři a Střelci, pozor při nákupu, můžete dostat účtenku, kde bude omylem namarkovaná větší částka, než byste měli zaplatit.
Kozorozi, Vodnáři a Ryby, zkuste dnes něco napsat, bude to mít úspěch a když píši "něco", tak tím myslím skutečně cokoliv.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz