Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

Vztahový problém - Žárlím už i sama na sebe


Dobrý den, Ravene, chtěla bych vás požádat o radu. Je mi 30 let, jsem rozvedená, bezdětná. Přes rok žiji s přítelem, jsme velice šťastní a já vím, že on je zkrátka ON, tedy ten pravý. Často mluvíme o manželství a o dětech. Vše by bylo naprosto perfektní a v pořádku, mě ale bez přestání trápí jedna věc.
On je velice okouzlující a rád flirtuje se ženami. Líbí se mu mladé dívky a já poprvé v životě žárlím. Vím, že by mě nepodvedl, ale pokaždé, když věnuje pozornost jiné ženě, ublíží mi to.
Začnu okamžitě porovnávat, co má ona a já ne a nedokážu se nad to povznést. Vím, zní to asi směšně, ale trápím se tím každým dnem. Nemám ráda osobu, kterou se vždy v těchto situacích stávám. Vždy jsem byla zdravě sebevědomá a teď cítím, že je to pryč. Myslíte, že se mi dá nějak pomoct?

Odpověď

Žárlivost, která je na stupnici od jedné do desíti asi tak na trojce nebo na čtyřce, se dá se shovívavým úsměvem omluvit, spíš by se dalo říct, že nižší stupeň by už ani nebyl zdvořilý, protože by vyjadřoval nezájem. I když ve vztahu panuje hluboká důvěra, je jistá míra žárlivosti normální. Bylo by divné, kdyby spolu dva chodili a jeden by se vůbec nezajímal o to, co ten druhý dělá, když je mimo dosah vizuální kontroly.
Vyšší stupně žárlivosti jsou už ale projevem vnitřní disharmonie, která se později promítá všeobecně do komunikace prakticky s kýmkoliv. Proto také chorobná žárlivost ještě žádnému vztahu neprospěla, spíše vedla k jeho rozkladu. Když vám začne vadit, že milovaná bytost dýchá stejný vzduch jako ostatní a nakonec začnete žárlit i na dlažební kostky, kterých se při chůzi letmo dotýká, tak jste už s nejvyšší pravděpodobností překročila práh normality a vstoupila do nepřehledného prostoru, kde vás sice čeká nejedno dobrodružství, ale žádný klid a mír, žádná pohoda a pocit bezstarostnosti.
Bohužel se často ukazuje, že projevy nápadné žárlivosti, které obvykle bývají ostatním lidem k smíchu, jsou většinou projevem komplexu méněcennosti.
Každý z nás se, ať už ve společnosti nebo na kraji společnosti, anebo i stranou od lidí, snažíme najít vnitřní klid, jistotu a rovnováhu. Pocit jistoty hledáme a nacházíme ve věcech a schopnostech, které nám byly dány nebo které jsme se naučili.
Mladý člověk nachází neochvějnou jistotu ve svém mládí, je to báječný pocit, kterého si začneme vážit, většinou když už je pozdě a mládí mizí za humny. Ale i potom můžeme ještě najít záchytné body pro udržení vnitřní rovnováhy například v majetku, ve známostech, v konexích a také trochu ve vědomostech a zkušenostech. Mnoho lidí se cítí bezpečněji, když mají za zády hromadu známých, popřípadě se snaží najít iluzi bezpečí ve svých rodinách.
Kdo z vás umí hbitě a bez uzardění odpovědět na otázku, co umíte lépe než ostatní? Co umíte opravdu dobře? Která vaše vlastnost, vědomost či znalost vám dává v očích ostatních punc nepostradatelnosti?
Pokud se na mě lidé z blízkého okolí vesele zubí jen proto, že jsem z bohaté rodiny, nebo kvůli tomu, že zrovna procházím neopakovatelným a bohužel i rychle pomíjejícím obdobím mládí a krásy, jak dlouho z toho mohu při plánování budoucnosti vycházet? Co budu dělat, až se to za pár let nebo po několika exekucích změní? Mám co nabídnout?
Někdy si člověk všechny tyhle otázky ani pořádně neuvědomuje, přesto někde v hlavě jsou, tiše se prohánějí mozkovými závity, skáčí z jednoho neuronu na druhý, působí na podvědomí a není divu, že když nejsou po ruce skutečně pádné odpovědi, může nerovnováha mezi tím, co se ode mne žádá, a tím, co mohu nabídnout, vyústit v panickou reakci a jedním z jejích projevů je žárlivost.
Jakmile začnu nepřiměřeně až nepříčetně žárlit, už neřeším otázku, čím jsem pro druhé zajímavý nebo zajímavá, popřípadě nepostradatelný či nepostradatelná, ale začínám se potýkat s otázkou, jak zlikvidovat případnou konkurenci? Nesnažím se zlepšit svou nabídku, ale snažím se odstranit to, co mě podle mého názoru ohrožuje. Což je samozřejmě postup, který je obvyklý v ekonomii, v mafii nebo v politice, ale do spokojeného, harmonického vztahu rozhodně nepatří.
Protože nežijeme ve vakuu ani nežijeme tak, že by každá dvojice měla pro sebe svůj vlastní opuštěný ostrov (nepřibližovat se, stráže střílejí bez vyzvání), musí si každý z nás zvyknout na to, že se naši miláčkové budou občas bavit s osobami druhého pohlaví a že přijdou do kontaktu s informacemi, které mohou obsahovat konkurenční sexuální nebo partnerské nabídky. To je naprosto normální a na to se musí každý připravit. Jiné cesty jsou dost složité. Málokdo má možnost izolovat své soukromí od světa, zavřít své miláčky do klecí a sám si občas zpupně chodit, kam se mu zlíbí.
Tak tady to máte černé na bílém, neb „vox audita perit, littera scripta manet“, pomíjí slyšený hlas, trvá napsané slovo, neboli, co je psáno, to je dáno.


 
Horoskopy na pondělí 20.11.2017

 
Významový střed dnešního horoskopu je na samém konci Střelce a částečně na začátku Kozoroha, kde se setkávají Merkur, Měsíc, Saturn a Černá Luna, od nichž míří dva trigony k Uranu v Beranu a k Měsíčnímu vzestupnému uzlu ve Lvu.
Berani, Lvi, Střelci a Kozorozi dnes budou na roztrhání. Pokud se jim nepodaří všechno zvládnout během naplánované pracovní doby, budou muset nasadit do hry přesčas - z čehož většinou nebývají nadšení partneři, partnerky, rodiny a v podstatě ani přátelé, zvláště pokud potom musejí někde přešlapovat a čekat. Někdy je docela dobré zvyknout si v životě používat amulety a talismany. Amulety jsou na ochranu, zatímco talismany mají přivolávat cokoliv, po čem naše srdce baží. Hlavním faktorem, který o všem rozhoduje je samozřejmě takzvaná kvalita času a ta jasně říká, že zrovna dnes by se pro Berany, Lvy, Střelce a Kozorohy hodil amulet, jehož grafickým znamením je šesticípá hvězda. Často si ani nemusíte nic nákladného kupovat, stačí, když si takovou hvězdu nakreslíte na kus papíru a nosíte s sebou v tašce, v kapse nebo v peněžence.
Pro Býky, Blížence, Raky a Panny se dnes hodí jakýkoliv grafický symbol, v němž je jako hlavní znak pěticípá hvězda v kruhu, pokud si ji chcete sami nakreslit, tak nejlepší je, když ji zvládnete jedním tahem. Chce to trochu cvik, ale není to zase až tak nadpřirozené, že by se to mohlo jevit jako neřešitelný úkol. Pěticípá hvězda, neboli ochranná muří noha v kruhu je vhodná jako ochranný amulet i jako talisman, který k vám bude přivolávat všechno dobré.
Váhy, Štíři, Vodnáři a Ryby si dnes dají pozor na rychlou jízdu, pamatujte, že je lepší být někde třeba o dvě minuty později, ale živ a zdráv, než být někde bezmála první, ale skončit v márnici a čekat na pitvu. Jejich amulet, neboli grafický znak, který je dnes ochrání a všechno zlé zažene je křížek nebo kříž v kruhu nebo v oválu. Opět stačí jej nakreslit na kus papíru a strčit třeba do zadní kapsy u kalhot. Amulety a talismany v souvislosti s časem a s jednotlivými znameními zvěrokruhu, to je dlouhá kapitola sama o sobě, tím se samozřejmě nemůžeme zdržovat, ale je dobré si všechny tyto věci občas vyzkoušet. Dnes jsem měl zajímavý dotaz v mailové poště, jestli prý přijde taky na tantru a sexuální meditace vzhledem k jednotlivým znamením, tak samozřejmě že ano, a světe div se, nejzajímavější konstelace, týkající se tantrických meditací a rituálů sexuální magie, jsou přímo o Vánocích. Však si potom k tomu ještě něco zajímavého napíšeme a řekneme.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz