Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Zde je další můj přednáškový evergreen, aneb nejenom slova, ale i moje názory jsou stále zelené.
 
 
Vztahový problém - chatoval jsem vedle své mrtvé ženy
 

Dobrý den, Ravene, před půl rokem mi zemřela manželka, se kterou jsem žil 25 let. Zemřela doma, navečer a záchranáři se ji marně pokoušeli oživit.
Zbytek večera a noci jsem už nespal, čekal jsem, až si pro ni přijedou a tak jsem si nad ránem sedl k internetu. Přihlásila se mi jedna žena, shodou okolností lékařka, která měla zrovna službu a také jezdila se záchrankou. Začali jsme si psát a po nějaké době i telefonovat. Hodně mi to pomohlo, protože jsme si měli pořád o čem povídat, ale v poslední době to nějak vyhasíná, chtěl jsem ty telefonáty častěji a to bohužel nejde. Ona má rodinu a bydlí ve městě, které je vzdálené skoro 200 km. Uvědomuju si, že se asi nikdy nepotkáme a docela mi to chybí. Asi byla chyba ve mně, protože jsem jí dost často psal a to ji asi otrávilo.
Teď se trápím nad smrtí manželky a částečně i ztrátou přítelkyně z netu. Mám i její fotku. Očima mi velmi připomíná manželku. Dost jsem se na ni upnul... A tak bych chtěl vědět, jestli se to dá nějak napravit nebo jestli se s tím dá do budoucnosti něco dělat.

Odpověď

První slovo, které mě při čtení vašeho dotazu napadlo, bylo "netrpělivost". Vaše manželka procházela stadiem svého zřejmě prvního rigoru mortis a vy jste už proháněl ženy po netu? Záchranky zesnulé nepřevážejí, to je fakt a na havrany můžete čekat i několik hodin. Podle toho, kterou pohřební službu si vyberete. Je celkem pochopitelné, že jste se pustil do diskuze s lékařkou, která také občas jezdila se záchrankou. Ani se nezmiňujete, jestli jste probírali i to, že vedle vás, na posteli, leží vaše čerstvě zesnulá žena. Zvláštní situace, během níž jste se seznámili, mohla být motivující ke vzniku a pokračování bližšího vztahu, ale přesto si myslím, že zrovna tahle situace nebyla vhodná k začátku čehokoliv. Proto se vám nakousnutá komunikace s paní doktorkou začala rozpadat pod rukama.

Obvykle se lidé ze ztráty milované osoby vzpamatovávají roky a často se nevzpamatují vůbec, dá se tedy předpokládat, že i skutečnost, že nyní řešíte váš skorovztah s jinou ženou, má svůj základ v tom, že jste se ještě ze ztráty manželky úplně nevzpamatoval. Nejspíše bych se přikláněl k názoru, že by bylo dobré nechat tomu čas a ještě se s nikým vážně neseznamovat. Jinak budete v každé ženě vidět svou manželku a kdyby dotyčná byla lehce dominantní, mohla by toho snadno využít a z vás by po čase zůstala jen troska.

V podobné situaci se můžete zachovat prakticky jakkoliv. Buď začnete chatovat nebo si zpupně lehnete s botami do postele, popřípadě pomočíte záchodové prkýnko jako Jack Nicholson ve filmu O Schmidtovi. Je to docela zajímavý film, v němž hlavní hrdina řeší otázku, jaký vlastně měl vztah k manželce, s níž prožil přes polovinu svého života. Postupně zjišťuje, že svému životnímu vztahu a koneckonců i sám sobě začíná rozumět až v době, když už žádný vztah nemá. Vzhledem k tomu, že hrdinovi je v době spontánní autopsychoanalýzy 67 let a je už sám pomalu v rozkladu, můžeme s poměrně dost vysokou šancí na úspěch živě pochybovat, že mu poznaná pravda ještě nějak zvlášť poslouží.
Tarotová karta Smrt znamená nejenom smrt jako takovou nebo konec něčeho, na co jsme už byli zvyklí, ale velkou změnu. Může to být změna práce, zaměstnání, partnerství, stěhování, ať už normální nebo stěhování duší, popřípadě je to začátek něčeho úplně nového. Může to být i něco, o čem nic nevíme. Ale ono to přichází.
Aequat omnes cinis: impares nascimur, pares morimur, všechny srovnává smrt, nerovni se rodíme, rovni umíráme. V podstatě jde pouze o to, kdo umře dřív a kdo koho o chvilku přežije. Tak nad tím vším trochu pouvažujte, někdy je lepší vzít po smrti blízké osoby v potaz i stěhování, protože jinak žijete dlouhá léta na místě, kde vám všechno připomíná někoho, kdo neexistuje, což není zrovna zdravé pro nervovou soustavu. Dobrá je zcela jistě konverzace s ostatními lidmi na jakékoliv téma, protože výměna názorů uklidňuje a někdy, když je člověku hodně blbě, tak to opravdu chce se z toho doslova vykecat.
 
Horoskopy na neděli 19.11.2017

A opět se můžeme zaposlouchat do horoskopů na dnešek a k tomu se podívat na moje fotografie a to zdůrazňuji raději ještě jednou - moje fotografie - absolutně nechápu, jak mohlo někoho napadnout, že to nejsou moje fotky. V obrovském množství produkuji nejrůznější druhy černobílých, barevných a kolorovaných fotografií od šedesátých let. Fotil jsem všechno možné od přírody přes erotiku až po tantrické a magické fotky, které jsem mnohokrát použil jako ilustrace do svých knih Magie života, Magie sexu, Kniha času, Věčný příběh, Astrální magie a zhruba do asi šedesáti paperbackových publikací, které byly všechny vždy velmi bohatě ilustrovány mými fotografiemi, takže můžeme směle mluvit o několika tisících fotkách které různě po světě vyšly i v novinách a časopisech a na pohlednicích a kterých je plný internet a které stále jak na běžícím pásu vyrábím a prodávám. A potom se najde nějaký mameluk a řekne, že mám docela šikovného fotografa. Už mi chybí jen, aby se ještě zeptal, kdo za mě natočil všechny filmy pro Krátký film Praha, které nás dodnes zastupují na různých festivalech.
 

Měsíc se nám od včerejška posunul o jednu třetinu znamení, nechal Štíra na pokoji a vklouznul na území Střelce. Planety dnes budou na chvíli seřazené v horoskopu jak vagóny osudového vláčku s Černou Lunou a Saturnem místo lokomotivy a od konce Střelce do začátku Štíra za sebou "pojedou" Merkur, Měsíc, Slunce, Venuše, Jupiter a trochu vzadu, zatím ještě ve Vahách se ztrácí Mars. Pro Váhy, Štíry, Střelce a Kozorohy dnes bude platit legendární zlaté pravidlo, že v neděli se nedělá, jinými slovy, pokud možno, nedělá se vůbec nic, pouze se odpočívá, lenoší nebo, jak se lidově říká, čumí do blba, podle momentálních dispozic. Zkuste dnes na chvíli vypnout myšlení a třeba hodinu na nic nemyslet. Slavný psychoanalytik C. G. Jung jednou v Africe pozoroval domorodce, jak celý den sedí na zápraží svých chatrčí, nic nedělají, skoro se nehýbou a jen tak tiše zírají před sebe. Zajímalo ho, na co asi takhle celý den myslí, o čem uvažují nebo co se jim honí hlavou, protože kdyby takhle před sebe nějakou dobu zíral třeba ve starém Řecku nějaký filozof nebo člen jakékoliv duchovní školy, tak by hned přiběhl s nějakou slavnou větou nebo brilantní úvahou. Když se ale Jung zeptal zdánlivě meditujících obyvatel africké vesničky, na co celý den myslí nebo, co je takhle přes den v duchu napadá, tak na něho udiveně zírali a snažili se mu vysvětlit, že mají vypnuto a nemyslí na nic. Na co by chtěl v takovém vedru myslet? Můžete si to dnes vyzkoušet, jsou k tomu vhodné konstelace a navíc je to jedna z nejúčinnějších meditací, kterou může zvládnou naprosto každý. Zcela jistě i ten, komu v hlavě místo mozku narostl nějaký úplně jiný orgán. Nemyslet chvíli na nic je zajímavý pocit, při kterém si dokonale duševně odpočinete. Akorát se v myšlení na nic nedá soutěžit, což ale dnes určitě vydržíte.
Nepříliš aktivity lze tuto neděli doporučit také Beranům, Býkům, Blížencům, Lvům a Pannám. Raci mohou cestovat, pokud k tomu sami budou mít chuť, ale neměli by k tomu přemlouvat Vodnáře a Ryby. Ti potřebují dnes absolutní klid, jinak budou nervózní.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz