Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máme spoustu věcí, předmětů a řekněme i artefaktů, které jsme jednou, dvakrát či několikrát použili při našich rituálech pro vás a samozřejmě částečně i pro sebe. Jsou to věci a předměty, které jsou v současnosti na prodej nebo na "předání" za účelem, aby ještě jednou nebo dvakrát posloužili, protože po rituálu se jich má člověk zbavit, má je vyhodit, vysypat, odhodit, odložit, prodat, darovat, podle toho, co je to za věc, jak se s kým domluví a jak by s ní naložil, kdyby se jednalo například o francouzské berle, německou hůl nebo použitou českou sádru, sundanou ze znovu srostlé a uzdravené nohy.
 

 
Horoskopy na pátek 17.11.2017

Berani si dají pozor na smlouvy, dnes jim může uniknout zajímavá příležitost, dokonce si toho ani nemusejí všimnout, že jim něco uniklo.
Býci, pozor na kotníky, soustřeďte se celý den na to, kam šlapete, aby se vám zničehonic nezvrtla noha.
Blíženci, pokud se stýkáte, třeba pracovně, s více lidmi, dávejte si pozor na chřipkovou nákazu nebo prostě na virózu. Jakmile uvidíte někoho s nudlí u nosu, tak se od něho raději držte dále.
Raci, dnes jděte na všeho s rozvahou, pokud chcete spěchat, tak spěchejte pomalu a rozvážně a prožijete klidný, pohodový den.
Lvi, pozor na to, abyste se nepodřekli v něčem, co je vám dost nemilé. Vypuštěná slova se dost těžko berou  zpátky.
Panny, dnes s vámi bude skoro každý souhlasit a všem lidem ve vašem okolí budete milé, takže, pokud to potřebujete, můžete toho využít.
Váhy, přítomnost Marsu, čili mužského principu ve vašem životě bude chvilku milá, chvilku nemilá, dnes si nevyberete, bude to podobné, jak když k němu máte ambivalentní pocity. Jste-li žena, mohou se takhle projevovat dlouhodobé partnerské potíže, jste-li muž, dává vám dnešní konstelace převahu nad ženami.
Štíři dnes budou mít pocit, že vládnou celému vesmíru, tak hlavně, abyste nepřecenili své síly, když půjde třeba o zdraví nebo, abyste se někoho zbytečně nedotkli.
Střelci, částečné zlepšení celkové životní situace se dnes projeví v pracovní a finanční rovině.
Kozorozi, je možné, že se právě dnes objeví nějaké starosti, na které jste už téměř zapomněli. Je také možné, že vám někdo připomene něco z minulosti, na co byste už rádi zapomněli.
Vodnáři se budou snažit stihnout všechno, na co v týdnu neměli čas, tak hlavně ať neuděláte nějakou zbytečnou hloupost.
Ryby, dnešní den zasvětíte sebevzdělávání nebo si po dlouhé době opět přečtete nějakou knížku. Nebo alespoň kousek z nějaké knihy.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz