Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Zítra, tj. v pátek, 17.11.2017 mám chat na Blesku nebo v Blesku, čili na blesk.cz ve 12:00 hod. Můžete sem nasměrovat své otázky a dotazy dle návodu, ale jak stále říkám a pořád opakuji, nemohu odpovědět na několik stovek dotazů, proto je lepší použít moji mailovou adresu zde na těchto stránkách (argoni.com).
 

 
Horoskopy na čtvrtek 16.11.2017

 
Dnes se nám (a všem ostatním také) setkává ve Štíru Slunce, Venuše, Jupiter a Měsíc, všechno se chystá na šťastný Nov, který bude nejsilnější právě pro Štíry, kteří se už nyní, dva dny před Novem, budou cítit mocní, zdraví a silní a i když je všední den, mohou ho prožít téměř svátečně.
Váhy a Střelci se budou snažit dospět k nějakému závažnému rozhodnutí, ale snadno se stane, že se zrovna dnes rozhodnou špatně, třeba si vezmou půjčku, kterou potom nebudou schopni splácet nebo slíbí něco, co nakonec nesplní a bude z toho spíše ostuda než večírek se šampaňským.
Panny a Kozorozi si dnes mohou pomáhat navzájem, ale těžko se dočkají pomoci od ostatních znamení, pro ně jako kdyby neexistovali. Dnešní den pro ně bude něco jako soutěž o získání skautského bobříka odvahy a samostatnosti.
Lvi budou muset pravděpodobně řešit něco ohledně financí, půjček, kreditů nebo nějakého nezaplaceného účtu u mobilního operátora, ale všechno se nakonec vysvětlí a vyjasní a jako v pohádkách i dobře dopadne. Možná se z toho nakonec vyklube i nějaká nová známost nebo dlouhodobý vztah. Jsou to, věru, zajímavé konstelace.
Berani, Býci, Blíženci, Raci, Vodnáři a Ryby mají před sebou zádumčivý, lehce zachmuřený den, kdy jim zadarmo nikdo nic nedá a s dost vysokou pravděpodobností se dočkají spíše toho, že jim sem tam někdo připomene, co všechno nestihli, nestačili nebo nesplnili. Ale mohou být v klidu, stačí si vzpomenout na staré dobré pravidlo o tom, že nic se nejí tak horké jak se to uvaří a že zítra je taky den.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz