Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Zde pokračujeme v naší public-relation, neboli v politice rozhovorů. Když už není o čem mluvit nebo se není na co ptát, ale je nějaký důvod, proč se má někdo ukázat na obrazovce (politik, omilostněný vrah nebo někdo, kdo se prostě ocitl v televizi, nikdo ani neví pořádně proč a jak a na jak dlouho) padne otázka nebo otázky - kouříte? Co pijete? Jaký je váš vztah k alkoholu? Je zajímavé, že všichni pijeme vodu nebo studené, maximálně mírně ohřáté mléko, někdo se povyrazí jasmínovým čajem nebo džusem. Nejíme maso, vyhýbáme se cukrům a všichni jsme úspěšně vyzkoušeli, jaké to je, živit se delší dobu pránou. A možná by se tomu dalo i věřit, kdybychom nebyli všichni tlustí jak prasata.
 

 
Horoskopy na středu 15.11.2017

 
Znamení Berana je stále ve své poslední třetině ovlivněné přítomností Uranu, což se v praxi projevuje nutkáním něco řešit. Většinou jsou to pracovní a osobní vztahy, popřípadě problémy. Ve skutečnosti by bylo možná lepší pokusit se alespoň pár dní nic neřešit, ale nutkání vnášet do čehokoliv řád, systém a pořádek je pro většinu Beranů tak silné, že se mu dá jen těžko odolat.
Býci nejsou přímo ovlivnění prakticky ničím, ale v opozici mají celou škálu zajímavých planet, od Merkuru, přes Slunce, Venuši, Jupiter a Měsíc až po Mars. V realitě se podobné konstelace projevují pocitem, že jejich vlastníci jsou duchovně odříznutí od světa, přestože mohou mít plno zajímavých plánů a možná i podnikatelských nápadů. Budou si zřejmě sami uvědomovat, že ještě nenastala vhodná doba k jejich uskutečnění.
Blíženci jsou dnes v opozici prakticky k celé významnější části horoskopu, v realitě budou v opozici takříkajíc proti celému světu, mohou dnes dělat naschvály nebo se projevovat trucovitě, bude s nimi prostě dost těžké domluva. Pokud vás dnes chytne revizor, narozený v Blížencích, tak se z toho nevykroutíte, i kdybyste měli všechny doklady, včetně jízdenky v pořádku.
Raci, když už hovoříme o jízdenkách a předplatních kuponech, mají dnes z astrologického hlediska plné právo zapomenout na platnost své jízdenky, ale bohužel s nimi můžeme sympatizovat pouze my, astrologové, nikoliv ale revizoři, zvláště, pokud budou narození v Blížencích.
Lvi se mohou opájet přítomností Měsíčního vzestupného uzlu, neboli takzvané Dračí hlavy ve svém znamení, ale to je asi tak všechno. Dnes jim to bohužel nic zvláštního nepřinese, bude den, jako každý jiný všední den. Pouze v případě, že se bude jednat o hodně bohaté Lvy, mohou někomu půjčit peníze. Mohou, ale nemusí, to už bude záležet na jejich vlastním rozhodnutí.
Panny si podle konstelací budou připadat jako nahý v trní. Problematika nahého v trní spočívá v pohybu. Když sebou příliš mele, může se podrápat a rozhodně to i bolí. Tak sebou dnes raději moc nemelte, ani ve skutečnosti, ani obrazně, a bude kolem vás relativně klid.
Váhy - zde nastává vzácné spojení Měsíce s Marsem ve Vahách. Nic jiného, než Měsíc a Mars rovná se nostalgie, smutek, deprese či chmurná nálada, i když k tomu objektivně třeba ani nebude důvod. Slunce bude svítit, ptáčkové budou zpívat nebo budou v troubě čekat na požití a všechno se to bude odehrávat v napjatém duchu.
Štíři mohou být spokojení. Slunce, Venuše a Jupiter jsou znamení štěstí, takže je i možné, že dnes něco vyhrajete. Ale nemusí to být v loterii, na výhru v loterii v horoskopech žádná zvláštní znamení nejsou, ale třeba se vám ozve někdo, kdo se už dlouho neozval a vám to pomalu začínalo být líto.
Trochu menší radost ze života budou mít Střelci, protože s Merkurem uprostřed svého znamení a Saturnem v poslední třetině je hodně pravděpodobné, že se vám připomene nějaký starý dluh, na který jste už málem zapomněli nebo jste jej považovali za téměž promlčený.
Kozorozi mohou mít takzvaný letecký den, co uchopíte do ruky, ať už do pravé nebo do levé, tak se vám bude snažit uniknout či uletět. Pokud budete něco dělat, tak si k tomu raději rovnou sedněte na zem.
Vodnáři jsou naproti Lvům a mají ve svém znamení Měsíční sestupný uzel, takzvaný dračí ocas. Symbolicky to znamená, že dnes budete mít příležitost něco ukončit nebo završit. Podle toho, jak se vám zrovna bude chtít a jak to budete cítit.
Ryby - do první třetiny se vám dostal retrográdní Neptun, který je v kvadrátu, jak se lidově říká, s Merkurem ve Střelci. Dopad to může mít takový, že místo, abyste díky svému pracovnímu úsilí získali hromadu peněz, tak se budete věnovat něčemu naprosto zbytečnému. Zkuste se ovládnout a nedělejte ostudu svému dobrému rybímu jménu!
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz