Sex vs. vztahy

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

Zanech všech nadějí, kdo potají se s nevěrníkem scházíš!

Osm let jsem žila s mladším, svobodným a bezdětným mužem, již jednou jsme se rozešli a nyní spolu opět nežijeme. Jenže ho stále miluji a myslím na něj, on se schází s jinou ženou, ale myslím, že mě také stále miluje. Moc ráda bych věděla, zda má náš vztah nějakou šanci na společný život?? On je Kozoroh a já Rak.
 
Odpověď

Nejdříve se podíváme, jak vypadá čistě z astrologického hlediska partnerská situace mezi vaším vysněným partnerem - Kozorohem a vámi - Rakem. Kozoroh nyní bude ovlivněný Černou Lunou, Rak je v opozici a zcela čistý. Více dodávat snad netřeba. I podle tarotových karet – Princezna Disků – Královna Pohárů – The Fool/Blázen – se váš partner, kterému jste věřila, doslova zbláznil do jiné, mladší ženy, zřejmě pracovní kolegyně, která ho bude lákat k sobě a bude to dělat hlavně kvůli tomu, že bude mít muže, po němž toužíte vy, navíc z toho může mít i nějaký prospěch, ale hlavně bude chtít rozbít váš vztah, o kterém se od něho dozvěděla. Kdyby šlo všechno podle karet, tak se váš nezbedný partner přestěhuje ke své nové známosti a vás bude statečně ignorovat. Disky, které se ve výkladu objevují, mluví o materiálním prospěchu – bylo by tedy dobré, kdybyste se zamyslela nad otázkou, kdo u koho bydlel v době, kdy jste byli spolu a z čistě ekonomického hlediska, kdo pro koho představoval existenční jistotu či, řekněme to otevřeně i spolehlivou záruku jistých výhod. Dále by bylo dobré zamyslet se nad otázkou, co všechno může vašemu partnerovi nabídnout druhá žena. Symbolika karet i horoskopu vás a onu druhou ženu vidí jako hráčky, kapitánky dvou soupeřících družstev, hrajících vybíjenou, zatímco váš partner zde poletuje jako míč, kterým se jedna druhou snažíte vyřadit ze hry. Budete to mít složité a s jeho přízní a láskou bych si na vašem místě nebyl příliš jistý. Je možné, že se k vám bude chtít ještě vrátit, leč, se smutně vysokou pravděpodobností to bude pouze v případě, kdy vaše protihráčka, po osudovém zásahu bude muset opustit bitevní či hrací pole. Doufám, že jsem vše řekl a naznačil dost jasně.

 
Horoskopy na úterý 14.11.2017

Dnešní den bude takový neslaný, nemastný, bez soli a bez cukru, bez chuti a bez zápachu, dá se říct, že z pracovního hlediska bude dobrý až výborný, jistě spousta z nás stihne spoustu práce, nebude ani tolik pracovních úrazů, ale dávejte si pozor na vztahy, v této oblasti je možné, že z čiré liknavosti dojde k více menším či větším nedorozuměním. Řekněme si, která znamení se mezi sebou mohou domluvit, kdyby se vyloženě chtěla sejít a něco zajímavého si užít - jsou to Berani, Býci, Blíženci, Raci, Lvi, Panny a Ryby. Mohou se dnes celkem snadno domluvit mezi sebou a mohou se, i když trochu obtížněji domluvit i s ostatními znameními. Obzvláště ve večerních hodinách s nimi bude legrace a poměrně snadná a rychlá domluva, z ničeho nebudou dělat vědu, pokud ano, tak až později, ale to už se všechno vždycky nějak vysvětlí a objasní.
Váhy a Štíři budou mít zajímavé příležitosti v oblasti partnerství i v oblasti práce a financí, ale s velkou pravděpodobností toho moc nevyužijí, něco popletou nebo se u něčeho obsedantně zdrží a mnoho příležitostí jim dnes uteče.
Střelci, Kozorozi a Vodnáři musí dnes postupovat opatrně hlavně v oblasti komunikace, protože se mohou dnes snadno podřeknout nebo někomu omylem sdělí něco, co se k němu nemělo dostat. Takže pozor na to, ještě se tomu dá zabránit. Je zajímavé, že se říká, "dávat si pozor na jazyk", i když člověk píše maily a málokdo si je při psaní předříkává nahlas. Takže si hlavně dávejte pozor na to, co komu kdy sdělíte.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz