Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 

 
Horoskopy na neděli 12.11.2017

Dnešní horoskop dělí veškerá znamení na aktivní a pasivní. K těm aktivním patří Lvi, Panny, Váhy, Štíři, Střelci a Kozorozi. Patříte-li k některému z těchto znamení, strávíte dnešek tréninkem, běháním, jízdou na kole nebo na čemkoliv, na čem se dá jezdit, šlapat a trénovat a budete spokojení, ani se přitom moc nezadýcháte. Lvi, Panny, Váhy a Štíři budou dnes mít minimálně jeden menší záchvat soutěživosti, který začne třeba tím, že se budou snažit ostatní vyprovokovat, kdo dříve doběhne s padesátikilovým batohem na vrchol kopce nebo kdo udělá více dřepů na jedné noze popřípadě více shybů. Třeba i bez použití hrazdy.
Aktivita s pasivitou se budou střídat u Beranů, Raků a Vodnářů, na to si dnes dávejte pozor, zažijete chvilky, kdy v sobě najednou pocítíte dost energie na lámání skal nebo se vás zmocní pocit, že byste mohli díky přívalu adrenalinu oběhnout zeměkouli a vzápětí nedoběhnete ani chybějících dvacet metrů na autobus, který vám ladně ujede přímo před nosem. Lepší bude neklást si příliš vysoké cíle podle momentálního duševního rozpoložení.
Býci, Blíženci a Ryby se celý den budou rozumně držet takříkajíc při zemi, nebudou si nijak zvlášť vyskakovat a večer budou mít pocit, že jsou filozofové, kteří moudře mlčeli a na jejich slova došlo.
Pozor na určité napětí, které se pravděpodobně objeví mezi aktivními Štíry, Lvy a Vodnáři. Mohli by se pohádat, i kdyby si k tomu dnes našli záminku malou, téměř nepatrnou.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz