Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Proč si u nás objednat horoskop na rok 2018 a hlavně proč si ten horoskop objednat přímo u mě? Netvrdím, že jsem lepší astrolog než ostatní astrologové, dovedu si představit i astrology, kteří jsou přímo mistrní, ne-li až nepřekonatelní, ale když posuzuji svoje horoskopy oproti ostatním, tak musím suše konstatovat, že jsou nejlepší. Je jasné, že každý si může objednat horoskop na rok 2018 u kteréhokoliv jiného astrologa, třeba i s natolik zvučným jménem, že se po jeho vyslovení o něco více zakřiví prostor, prudce se zableskne a přímo nad hlavami nám zahřmí, ale když budete později srovnávat jeho horoskop s mým, tak moje astrologická předpověď nebude k smíchu. Je to podobné, jako když budete porovnávat moje fotografie s fotografiemi jiných fotografů - po vyhodnocení všech pro a proti z komerčního hlediska, dojdete ke stejnému závěru jako při hodnocení horoskopů.
 
 
 
Horoskopy na sobotu 11.11.2017

 
V dnešním horoskopu se střídá klid s napětím, ale vítězí klid, je to něco podobného jako klid po bouři, kdy ještě občas, spíše jen ze setrvačnosti někde zahřmí, ale obloha je už čistá a svěží, popřípadě by se dnešní ztlumení vášní dalo označit jako klid po bitvě, je dobojováno, vítěz si mimo zastřešenou budovu zapaluje cigaretu a odchází na svačinu, všechno přesně odpovídá skutečnosti, že právě dnes je Mezinárodní den válečných veteránů a jako veteráni po dlouhodobé válečné zábavě si dnes budou připadat Lvi, Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi a Vodnáři. V této části horoskopu je nejvíce kvadratur, které obecně znamenají napětí, konflikt nebo spor, svár či nesvár, podle toho, jak to kdo řeší a jak k tomu kdo přistupuje, to už záleží na charakteru a povahových vlastnostech jednotlivců. Na druhou stranu ale už neznamenají přímý konflikt, je po bitvě či po volbách, nastává čas dělení kořisti. Jak jsme si už řekli, konstelace v horoskopu ukazují hlavně míru energie, která je v tu chvíli určitému znamení dána k dispozici, je to jako kdybyste měli doma střelnou zbraň a přitom byste byli se sousedem v dlouhodobém sporu o část jeho pozemku, na kterém je už odnepaměti příjezdová cesta k vašemu domu. Každý by se s tím popral trochu jinak. Ale to jen tak pro ilustraci, jaké problémy se prostřednictvím horoskopů řeší a jaké se většinou pomocí astrologie řešit ani nedají.
Beranům dnes hvězdy předpovídají, že budou v klidu a míru, může dojít k menšímu přilepšení v sexuální oblasti, Býci, Blíženci a Raci budou aktivní a přitom budou odpočívat, říká se tomu aktivní odpočinek, ale spíše je to námaha, která k ničemu užitečnému nevede a nic podstatného neřeší. Člověk ale často, když nepotřebuje nic konkrétního či akutního řešit, mívá paradoxní až bizarní nápady. Takže na to se připravte a nic vás nepřekvapí.
Panny a Ryby si dnes budou připadat trochu opomíjené, až lehce odstrčené, ale pokud se setká Panna s Rybou, mohou se i dobře pobavit. Lépe než Váhy, Štíři a Střelci mezi sebou, kteří sice budou aktivní, ale zábava s nimi může dnes skončit zbytečnou hádkou.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz