Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
O tom, zda se vyplatí požít muchomůrku červenou nebo ne a o mnoha dalších zajímavostech se bavíme s Monicou Star. Pokud máte zájem naučit se něco, s čím se v životě jen tak neztratíte, napište mi na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pokud si myslíte, že životní filosofie, kterou vyznáváte a kterou se v životě řídíte, je lepší, než ta moje, ozvěte se mi také, protože bych se v tom případě docela rád poučil.
 
 
 
 
Horoskopy na pátek 10.11.2017

K výkladu dnešního horoskopu se pokusím přistoupit co nejvíce racionálně, pragmaticky a vědecky, kromě jiného i proto, že dnes je světový den vědy, sloužící míru a rozvoji a můj výklad každodeních astrologických konstelací je zaměřený výhradně a především na dosažení míru a harmonického rozvoje. Pokud chceme cokoliv rozvíjet, tak k tomu potřebujeme kromě peněz především nápady a tři "i" - invenci, inteligenci a inspiraci. Ze všech dvanácti znamení těmto předpokladům vyhovují podle dnešních konstelací nejvíce Ryby, Panny, Raci a Kozorozi. Zrozencům v těchto znameních by dnes mělo být dopřáno a umožněno slyšení u kohokoliv a kdekoliv, kde o to požádají. Jejich sdělení dnes mohou pohnout dějinami lidstva. Když ne doslova, tak obrazně určitě. Prostě, jestli znáte někoho narozeného v Raku, v Panně, v Kozorohu a v Rybách a bude vám chtít něco sdělit, tak mu věnujte pozornost, protože se s velkou pravděpodobností setkáte s verbálními perlami, k jakým se jinak dostanete jen stěží nebo se k nim nedostanete vůbec. Ale pozor, platí to jenom pro dnešek a to spíše pro odpolední až večerní hodiny. Zítra už zase mohou plácat obvyklé hlouposti, které se ani nevyplatí poslouchat.
Berani, Býci a Blíženci prožijí celkem všední den, který nebude ničím zvláštní, ale na druhou stranu nebude ani nijak zvlášť nepříjemný či náročný. Sami do vývoje dnešního dne nebudou moc zasahovat. V podstatě si mohou dělat, co se jim líbí.
Lvi, Váhy, Štíři a Střelci se mohou dnes potýkat s celou řadou drobných nedorozumění, možná budete mít k večeru dojem, že se s nikým nemůžete kloudně domluvit, ale naštěstí to už bude za vámi.
Vodnáři si dnes budou připadat zbyteční, budou mít dojem, že si jich nikdo nevšímá a že je nikdo neposlouchá, to se ale změní již zítra. Není každý den posvícení.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz