Vytisknout
Kategorie: News

Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Jak vypadají bleskové horoskopy na dnešek - osud je zvláštní tím, že je nevypočitatelný. Život je souhra nekonečného řetězce náhod, ovlivněných rychlostí, jak na tyto náhody reagujeme. Někdy se můžeme dostat do situací, které působí jako šok, přičemž z některých šoků se časem dostaneme, jiné se změní v doživotní trauma, které s sebou pak nějaký čas musíme táhnout jak špatně padnoucí protézu po amputaci nohy. Sám nevím, co si počít v situaci, kdy člověk, kterému jsem celý život věřil, který byl pro mě od útlého dětství nejvyšší autoritou a jediným učitelem, kterého jsem bezmezně uznával a na kterého jsem nedal dopustit a byl na něho hrdý a ještě po smrti své matky jsem ho považoval za posledního nejbližšího spojence, příslušníka rodiny, která pro mě celý život znamenala všechno, byla to krev mé krve, se najednou, pro mě zcela nečekaně projevil jako poslední zmetek, přizdisráč a zlodějský zmrd. Závistivý, rakovinou prolezlý, rachitický, smradlavý šmejd, který má pro mě stejnou cenu jako hovno na botě. A to už dlouhá léta pracuji jako životní a vztahový poradce, specialista na odhalování těch nejskrytějších psychopatických prvků v chování i zdánlivě normálních jedinců.


 
Horoskopy na čtvrtek 09.11.2017

Opakuji to častokrát, někdy až do omrzení - z hlediska celkového životního skóre je důležitější rychlost než síla. Je zajímavé, kolik mužů navštěvuje fitko nebo nějakou posilovnu nebo si dokonce i kupují posilovací stroje a platí si trenéry, oplývající přísliby optimálních tréninků a cpou do sebe rozličné, často až komické potravinové doplňky, aminokyseliny, bílkoviny či proteiny a někdy i steroidy, podle toho, k čemu se zrovna dostanou, aby se jim zvýšil podíl svalové hmoty v těsném tričku. To vše je z hlediska celkového životního úspěchu naprosto zbytečné. Chmurnou součástí všeobecné pravdy je, že o úspěchu v životě rozhoduje náhoda a rychlost. Dnes by se o tom mohli přesvědčit nejvíce Blíženci, Raci, Lvi, Panny, Váhy, Štíři, Střelci a Ryby. Je u nich vyšší pravděpodobnost, že dnes něco zmeškají, může to být třeba vlak nebo poslední noční tramvaj či metro, což většinou zamrzí a člověk si uvědomí, že i kdyby dokázal zdvihnout nad hlavu autobus i s delegací bojovníků za práva otylých, tak ve chvíli, kdy mu autobus i s delegací ujede, ani sebevětší fyzická síla na zhoršené kvalitě nastalé situace nic nemění. Takže ještě jednou, dnes si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, že z praktického hlediska je rychlost důležitější než síla.
Dnes by nebylo dobré prošvihnout žádný termín nebo domluvenou schůzku, protože by to mohlo mít daleko horší následky, než kdyby se totéž stalo kdykoliv jindy, opět mluvím o kvalitě času - nemusíte si tolik dávat pozor na to, co a jak děláte, ale kdy to děláte, kdy se do toho pustíte a do kdy to má být hotovo. Uděláte-li to samé ve čtvrtek (dnes) nebo v pátek (zítra), dosáhnete dvou naprosto odlišných výsledků. Všechno je otázka konstelací a celkového situačního a někdy i víceméně akčního či konspiračního naladění všech souvisejících sil.
Berani a Býci, nepropásněte příležitost někomu důležitému zavolat, mělo by to být kolem 14. až 15. hodiny.
Kozorozi a Vodnáři, dnes to bude chtít odstřihnout se od někoho  nebo odstřihnout někoho od vás, kdo pouze zvyšuje entropii (zmatek) v komunikačních kanálech, s velkou pravděpodobností se ve vaší blízkosti zviditelní osoba, která se vás snaží připravit o čas, jinými slovy, je pro zdravý vývoj vaší budoucnosti naprosto zbytečná. Je to takový ten typ "polednice", jak se o nich občas zmiňuji, vyleze odněkud v poledne, krátce po obědě se staví na kus řeči a potom zdržuje celé odpoledne až do večera. A vy nevíte, jak se jí zbavit.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz