Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Co děláme, jak se máme, to vše zde částečně uvidíte a částečně uslyšíte, objednávejte se a pište, ozývejte se, dělejte něco pro svoji budoucnost a pro lepší zítřky.
 
 
 
Horoskopy na středu 08.11.2017

V dnešních konstelacích se skrývá vzdor a nesouhlas, je zde dvojitá kvadratura Slunce ve Štíru - Měsíční vzestupný uzel ve Lvu a Měsíční sestupný uzel ve Vodnáři. Pokud budete na poradě a sejdou se vám tam Štíři, Lvi, Vodnáři a popřípadě ještě Střelci, tak se mohou domluvit jedině snad při tajném hlasování, jinak si budou házet klacky pod nohy, ať už kdokoliv řekne cokoliv, stejně tak se dnes budou těžce domlouvat Berani s Raky a se Sřelci. Střelci na tom jsou dnes, dalo by se říct, že dost zvláštně, až nevypočitatelně, o přesnějším dopadu aktuálních konstelací budou rozhodovat osobní nativní horoskopy, protože například přítomnost tranzitního Merkuru je sama o sobě příznivá a dobrá, ale pokud by v horoskopu zrození byl i nativní Merkur, znamenalo by to dávat si mimořádný pozor na všechno, co souvisí s komunikací, domluvou, s financemi, investicemi a obchodem. Zde se o tom mohu zmínit pouze okrajově a rámcově, abych se zase nepouštěl do psaní knihy, ale poměrně dost zajímavý je ještě přechod Černé Luny ze Střelce do Kozoroha, což symbolizuje den nebo pár dní, kdy je možno pozitivně zasáhnout do života Střelce, ale jak jsem již hovořil a stále hovořím o proměnlivé kvalitě času, jde často o dny a hodiny, kdy začneme svou jinak celkem správnou volbu plnit. Zajímavou a kladnou úlohu v životě Střelce může mít právě Kozoroh a naopak, Kozoroh dnes bude mít možnost začít pomáhat někomu, kdo je narozený ve znamení Střelce.
Berani budou opět řešit pracovní záležitosti, Býci se budou potýkat s finančními problémy, zase na něco důležitého nebudou peníze, Blíženci prožijí celkem klidný den, plný harmonie, Raci se budou bavit a budou mít nové, zajímavé pracovní a podnikatelské nápady, Lvi pocítí další příliv aktivity, ale nebudou hned s každým na potkání souhlasit, budou chtít projevovat a hájit své vlastní názory, Panny se budou cítit šťastné, pokud zůstanou uzavřené do sebe a nebudou se s nikým moc bavit, Váhy se ke každé aktivitě budou muset nutit, ale pokud se přinutí, nebudou litovat, Štíři dnes budou jako ryby ve vodě, bude se jim zdát, že život je jejich živel a nic je nezastaví, ale je možné, že se budou chtít prosadit, i když zjevně nebudou mít pravdu, Střelci by si měli dát pozor, pro co se dnes a zítra rozhodnou, aby neudělali chybu s dlouhotrvajícími následky, Kozorozi budou mít dobrý pocit, že jsou někomu užiteční a možná se budou i cítit jako hrdinové dne nebo okamžiku, Vodnáři budou celkem v klidu, ale mohou občas s někým zuřivě nesouhlasit, zvláště, když se bude jednat o názor, který projeví Štír nebo Lev a Ryby budou tiše a oddaně pracovat, plnit své úkoly a největší radost budou mít večer, když toho dnes hodně stihnou.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz