Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Po rituálním úplňku je nejlepší zahájit týden rituálně a to nejlépe tak, že si něco řekneme o rituálech, jak a proč se provádějí a co od nich můžeme čekat a podíváme se na první část našeho poučného videoklipu o provádění rituálů ve žhavé praxi - klip není se zvukem, důležité je pouze to, co se děje v obraze, tak aby vás to nevyděsilo. Občas tam sice zvuk je, protože celek je setříhán z různých parciálních videoklipů, tak si prostě dejde zvuk na minimum a nechte video běžet. Samozřejmě vše, co zde uvidíte, patří víceméně k tradici a minulosti, pokud chcete na cokoliv dělat rituál dnes, je lepší, když se mi ozvete, podíváme se na astrologické konstelace, uvážíme co a jak a úplně nejlepší bude, když rituál pro vás provedeme sami, přece jenom je s tím tolik práce, že na to nejspíše nebudete mít ani čas, ani potřebnou energii. A přece jenom, koneckonců, ruku na srdce, rituály v rukou mistrů jsou mnohem účinnější, než když se snažíte pouze sami za sebe. I zubař, když potřebuje opravit svůj chrup, jde k jinému zubaři a nezápasí doma s baterkou a se zrcadlem.
 

Jak sami vidíte, vyzkoušeli jsme všechno možné a možná i nemožné, abychom ukojili svou téměř neukojitelnou zvědavost, co a jak a proč funguje, popřípadě nefunguje. Starší texty, čerpající z naší bezbřehé studnice praktických zkušenosti, najdete v článcích Sex vs. vztahy na www.argoni.com -
Léta věnovaná magické praxi nás přesvědčila, že většina rituálů je pro dnešní dobu zbytečně složitá. Jsou to rituály, které jsou spíš časžeroucí než dechberoucí (údivem nad tím, jak jsou účinné). Nakonec nám síto zkušeností a praxe oddělilo zrvno od plev a zůstalo nám několik zajímavých rituálků, které se dají provádět i v domácím prostředí. Ostatní rituály si můžete rovněž vyzkoušet, ale upřímně řečeno, nic zvláštního tím nezískáte, takže od toho ani nic oslnivého nečekejte. Některé videoklipy nebo jejich části jsou bez zvuku, tak se tím nenechte stresovat.
Na začátku vidíte stůl, kde sedíme s přáteli a provádíme rituál spalování papírku s napsaným přáním. Je to jeden z rituálů, které doporučujeme k vyzkoušení. Postup práce je celkem jasný, použijeme nehořlavou podložku (účelem rituálu není založit požár) a připravíme si svíčky. Mohou být buď bílé nebo červené, popřípadě žluté. Na vztahy doporučujeme červené, na materiální záležitosti žluté. Počet svíček záleží na vás, stačí jedna, v krajním případě nemusí být žádná, my používáme většinou 4, čtyřka je symbolické číslo materializace přání v prostoru. Poměrně zvláštní je použití symbolů nátlaku, boxeru a ninja hvězdy. Dříve se často při rituálech používal bič nebo mučící nástroje, význam těchto pomůcek byl rovněž symbolický – situace se měla doslova přinutit ke změně. Popřípadě se měli přinutit k poslušnosti démoni, kteří situaci ovládali. Vycházíme z praxí ověřeného předpokladu, že, když v jednom případě o něco žádáme s prázdnýma rukama a v druhém případě se objevíme v ringu s brokovnicí, je v tom výrazný rozdíl. Přání napíšeme na papír z normálního poznámkového bloku, složíme, jak je vidět a zapalujeme v obou rozích nahoře.
V ukázce tohoto rituálku používáme také kančí kopýtka, ke kterým jsme kdysi přišli náhodou, ne že bychom nějakého kance zbavili života. Našli jsme na jedné staré půdě kančí kůži i s kopýtkama, tak jsme ji začali používat na rituály, při kterých se odříkávala Lakshmi mantra na luxus, zdraví a celkový prospěch. V klasické magii, při které se používají mantry a v tantře se často doporučuje sedět na kančí nebo tygří kůži, dnes je to už krajně neekologické, nicméně se kančí kopýtka, pokud je už máte, dají použít při podobných rituálech, jaké si zde ukazujeme. Při spalování papírku s přáním se pozorně díváme, jak se papír mění v popel a intenzivně myslíme a snažíme se co nejvíce soustředit na to, co si přejeme. Tak silně, že to chvílemi musíme téměř vidět před sebou.
Pentagramy se naučíme kreslit jedním tahem, je to celkem jednoduché, kreslíme je do čtyř rohů – opět zde máme naši oblíbenou čtyřku, symbol hmoty. Nahoře nakreslíme buď ležatou osmičku nebo klikyháky, které osmičku připomínají, je to symbol nekonečna, ležatou osmičku má nad hlavou tarotový Mág. Zapálíme papír s přáním, díváme se jak hoří a přitom intenzivně myslíme na spalované přání. Doporučujeme o tom, co si přejeme, aby se uskutečnilo, mluvit už během přípravy. Opět zde vidíme jednoduchou přípravu celého rituálu, na stůl se položí dlaždice, svíčky se upevní do stojánků, na dlaždici se položí boxer, do něho se dají dvě svíčky, svíčky se zapálí, na papírek se napíše přání, u něhož je dobré dávat pozor na formulaci. Platí zde pravidlo, které uctívaly už naše moudré babičky – dávejte si pozor na to, co si přejete, abyste nakonec nelitovali, když se vám to splní. Jinými slovy je dobré, když si přejete, abyste se měli dobře, abyste měli zajímavou práci, hezké partnerství, abyste byli zdraví, silní, žádaní... V tom se těžko spletete. Pokud si ovšem přejete získat určitého člověka a (ruku na srdce) tušíte, že je to proti jeho vůli, už vbíháte na pole černé magie, začínáte ovlivňovat něco, do čeho vám v podstatě nic není. To obvykle nepřinese nic dobrého.
Rituály se spalováním můžete provádět o samotě, ale můžete se tím bavit i ve společnosti. Je zajímavé, když si to vyzkouší někdo, kdo tomu vůbec nevěří, ale je ochoten to prostě vyzkoušet. My sami často kombinujeme spalování přání se zasvěcováním amuletů nebo předmětů, které člověk s sebou nosí pro štěstí. Amulety chrání před nebezpečím a talismany přitahují požadované vlastnosti. Jednoduše se položí mezi dvě svíčky, které jsou na dlaždici nebo nehořlavé podložce a zůstanou tam ležet až do skončení rituálu. Přání je možné podpořit výběrem tarotových karet, pokud je máme, podle významu, který odpovídá našemu přání.

Pokračování zítra

 
Horoskopy na pondělí 06.11.2017

Berani se setkávájí s účinky působení Uranu, který je na konci jejich znamení a je v trigonu ke spojení Černá Luna - Saturn na konci Střelce. Jde o poměrně labilní spojení, ale i tak pozor na ně, jelikož se může realizovat princip větší ztráty. Menší ztráta je, když ztratíte nebo na poště zapomenete občanku, popřípadě nemůžete najít klíče od bytu a vezmete si náhradní, větší ztráta je, když ztratíte něčí důvěru nebo drahý mobil, narvaný informacemi a fotkami, potom se vyplatí, když se pokusíte ztracenou důvěru získat zpátky a ztracený mobil nechat proklít, aby v případě nevrácení přinášel novým majitelům a většinou současně i zlodějům, co nejvíce potíží a zla. To není černá magie, i když to tak může na první pohled vypadat, ale pouze "zabezpečení systému", čili z vašeho hlediska je to stejné "omezování ostatních" nebo "páchání násilí na ostatních", jako když odcházíte a zamknete ze sebou byt nebo dům.
Býci se dnes mohou podívat takříkajíc na druhý břeh, na své cíle a úspěchy, které na ně čekají a kterých již brzy dosáhnou a uvidí to, co mají v opozici v horoskopu - Slunce a Štěstí. Slunce znamená dobré poměry a porozumění v rodině, pravidelný zisk díky zajímavé práci, která bude současně přinášet i pocit seberealizace - a podobné vyhlídky platí dnes i pro Štíry, kteří ještě na začátku tohoto roku (čili prakticky před rokem) mohli zápasit s celou řadou nečekaných potíží a museli překakovat klacky, které jim každý, kdo je vidět, jen tak pro zábavu házel pod nohy a potom se všechno zklidnilo a nyní, ke konci roku 2017 se začnou konečně objevovat plody trpělivé a obětavé práce.
I pro Blížence, kteří sice budou chvílemi zápasit se špatnou náladou nebo i depresemi (vliv Měsíce ve znamení a současně i vliv Saturnu, posíleného Černou Lunou v opozici) bude celkově platit, že pokud byli nemocní, budou se rychle uzdravovat a pokud byli unavení, budou dnes cítit příval nové energie, u některých Blíženců se v ranních hodinách nedají vyloučit ani takové excesy jako třeba, že se budou těšit do práce, takže se pojďme raději podívat na Raky a Kozorohy. Mají krásné konstelace na vztahy a na sex, takže na všechny chlapy, kteří jsou šťastní nositelé tohoto znamení se budou od rána usmívat krásné ženy a ženy, narozené v tomto znamení, Račice a Kozorožky, budou spíše Dračice a všechno ostatní už přenechávám vaší fantazii.
Lvi a Panny, dnes se budete cítit navzájem přitahováni jakoby tajemným magnetizmem a pokud se někde, byť jenom náhodou setkáte, může mezi vámi přeskočit jiskra oboustranného zájmu a porozumění, může vzniknout kamarádství nebo si poskytnete nezištnou pomoc, to jsou takové ty situace, kdy se vám najednou zdá, že cokoliv ten druhý řekne, je úžasně vtipné a výstižné, dá se mluvit o vzájemném naladění na stejnou vlnu, ale pozor, je to dost citlivá záležitost, protože to netrvá věčně a může to zase rychle přejít během několika hodin. Takže všechny projevy přízně a nehynoucích sympatií od kohokoliv berte s rezervou a budete šťastní.
Váhy mohou celkem s úspěchem, i když je už pracovní den, řešit komplikované vztahové záležitosti, je možné, že mohou dnes mnoha lidem poradit, co a jak se vztahem, ve kterém začínají ztrácet orientaci. Někdy právě v životě pomůže nabrat nový směr - a to je přesně to, co budou dnes potřebovat Štíři, Střelci, Vodnáři a Ryby. Je pravda, že právě tato znamení se dnes mohou cítit lehce poúplňkově zmatená, jako kdyby najednou nevěděla, co mají dělat, proč to mají dělat a budou mít dojem či pocit, že jejich práci chybí cíl a vyšší smysl. To je dáno právě kombinací nedávného úplňku a přestupu Černé Luny ze Střelce do znamení Kozoroha. Dobrá zpráva je, že se to již zítra bude synchronizovat s realitou, takže pocity zmatenosti ustoupí a bude opět nastolen duševní mír, klid a harmonie, tedy přesně to, co hlavně v práci potřebujeme, abychom o ni nepřišli. Kozorozi a částečně i Raci, pozor si dejte na nečekané návalu strachu, které vás mohou v noci, ale i přes den zničehonic překvapit. Nemá to žádný reálný základ, opět je to dáno pouze a jedině astrologickými konstelacemi a vlivem reality na naše myšlení. Na druhou stranu je pravda, že strach a zvláště takový ten nevysvětlitený strach je dost nepříjemný, najednou máte obavy a nevíte ani z čeho, ale zítra to už bude pryč, často potom místo strachu přicházejí návaly divoké radosti - taky nevíte proč, ale je to o mnoho příjemnější.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz