Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Magie života - k čemu je a k čemu slouží.
 

Můj táta umí jen prohrávat a lhát

Milý Ravene, líbí se mi vaše názory, proto se na vás obracím se svým dotazem. Byli jsme taková ta normální, spokojená rodina, někdy se to u nás pohádalo, potom zase usmířilo, občas se mezi našimi vyskytla i nevěra, potom zase odpuštění.
Taťka podnikal a když se mu dařilo, dával nám modré z nebe. Nutno podotknout, že je to člověk hodný a v podstatě velice důvěřivý, pro rodinu by dýchal. V podnikání měl občas problémy, ale vždycky z toho vyšel dobře. Až před čtyřmi lety začaly větší problémy, které nyní vyústily až v exekuce. Prodali jsme, co jsme mohli, ale stále to pokračuje.
Největší problém je v tom, že taťka zřejmě trpí chorobnou lhavostí, poslední dobou se mu nedá vůbec věřit, lže tak, až je sám přesvědčený, že má pravdu.
Vždycky něco oznámí a když se na něj sesypeme jako supi, rozčílí se a je mu nepříjemné, že mu nevěříme, ale v jeho výrazu je něco, co nám říká, ne, on neříká pravdu. Pak to praskne a on uteče jak malý kluk, místo aby se tomu postavil. Všechno musíme řešit za něj, se vším jsme teď konfrontováni, jako kdyby to byla naše vina.
Musela jsem se přistěhovat k našim domů po pěti letech života v pronajatém bytě, který patřil sestře a kam se nastěhoval bratr se svou rodinou. Je mi třicet, jsem už rok sama a nevím, jak dál.
Teď uvažujeme s mamkou, která už na tom psychicky taky není nejlépe, i když je velice silná, jestli máme dát tátovi další šanci? Mělo by to smysl? Víme, že pro nás udělal hodně a když je doma, je skvělej, vaří, uklízí, je neskutečně šikovný, ale to jeho lhaní nás přivádí do strašných situací, trapasů a depresí.
Prosím, poraďte, jak dál, jsme přece jen rodina, ale myslím, že ani mně, ani mámě už moc sil nezbývá. Budu asi sobecká, ale v případě, kdybychom už taťku nevzali zpět, bojím se, že mamka by to nezvládla. Už teď na mně visí a já bych pravděpodobně nepotkala žádného muže, nikdy bych neměla děti, po kterých toužím a mohla bych zapomenout na rodinný život.
Jsem teď strašně zapšklá, dřív jsem byla optimistka, teď už jsem jenom smutná, strašně jsem zestárla, jsem unavená, bolí mě celé tělo a ztrácím smysl života. Prý všechno, co se v životě děje, má svůj smysl a děje se to proto, abychom si něco uvědomili, jenže já už nevím, co všechno bych si měla ještě uvědomovat?


Odpověď

Je to smutné, ale váš otec má zřejmě maniodepresivní poruchu osobnosti, což je tak trochu mimo normu a často i mimo mísu a když je člověk v tomto stavu a nemá přístup k nějaké větší a pokud možno i nevyčerpatelné firemní nebo stranické pokladničce, má to v životě dost těžké. Vy a maminka ještě nejste dost silné, abyste čelily otci, jenž je vyzbrojen svými euforickými, manickými a depresivními fázemi a zřejmě se ještě nikdy neléčil. Což by měl.
V tarotových kartách je váš táta Císař, Vládce. Na jedné straně dominantní a zábavný dospělý člověk, na druhé straně malý kluk, který nedokáže plnit své závazky. Jeho podnikání je spíš sázka do loterie než skutečná práce. Buďto vyjde, nebo ne. Zřejmě ani nemá žádnou obchodní strategii, což vás může stáhnout úplně ke dnu. V euforické fázi si myslí, že je králem světa, udělá řadu velkorysých rozhodnutí, ale jakmile se jeho plány začnou hroutit, je z toho vyděšený jak dítě a zhroutí se taky. Z tarotového Císaře, obráceného vzhůru nohama se stává tarotový Viselec, princip oběti.
K podnikání patří risk, činy a tři cesty. Říkám tomu princip trojnožky. Jdete současně třemi cestami, když se jedna cesta zhroutí, jsou ještě dvě cesty, a i když dvě cesty nevyjdou, tak vás ta třetí ještě dokáže udržet finančně nad vodou. Jinými slovy, chce to tři druhy strategie, které jsou nezávislé na sobě.
Pokud jste stejně jako vaše maminka s vaším otcem nespolupracovala a neměla jste přístup k účetnictví jeho firmy, spočívá vaše chyba v tom, že jste nežila svůj život, ale život, který vám nadiktoval váš labilní otec. To samé platí pro vaši maminku. Život v rodině občas budí dojem, že člověk je stádní zvíře, ale není tomu tak. Člověk je od toho člověk, že je samostatný a pokud není nemocný a není odkázaný na pomoc ostatních, měl by se i sám za sebe rozhodovat, jak naloží se svým životem.
Hned jak najdete svoji vlastní cestu a svůj vlastní způsob, jak se udržet nad vodou, můžete si dovolit pomáhat rodičům. Osud je už takový, že když nežádáte o konkrétní věc, tak ji nedostanete.

On už to řekl někdo přede mnou – miluj svého bližního jako sebe sama, jinými slovy, musí to být vyvážené. Nemůžete sama sebe milovat méně, než své bližní, z toho by mohlo vzniknout i dost vážné onemocnění. Zkuste se znovu osamostatnit a nějakou dobu bojovat sama za sebe. Určitě se nechcete stát osmdesátiletou dcerou, která na vozíku tahá svou stoletou maminku. A další věc - mnohokrát jsem při různých konzultacích řešil případ, kdy byl hodný, vstřícný a schopný člověk svým okolím přinucený k tomu, aby začal lhát, aniž by měl maniodepresivní psychózu nebo poruchu osobnosti.
Představte si začínajícího podnikatele, který je úspěšný, má dobrý podnikatelský nápad, banka mu půjčí peníze, které může investovat a jeho obchodní záměr se začne úspěšně rozvíjet. Je celkem pochopitelné, že se rozradostnělý, ale nepříliš zkušený podnikatel doma svěří se svým parciálním, neboli částečným úspěchem manželce a dětem. Znáte to, sdělená radost, dvojnásobná radost, je tady však jedno velké ALE... Podle jakéhosi nepříliš známého přírodního zákona mívají osoby, o které se staráte nebo o které pečujete, vždy méně trpělivosti než vy. Chtějí VŠECHNO a HNED!
Průšvih nastává v okamžiku, kdy pan podnikatel doma řekne, že dostal od banky dva miliony na nákup zboží a když se mu zboží podaří prodat, tak z toho může mít tři miliony, potom dva miliony plus úroky vrátí bance, něco se odečte na DPH, na daně, na pojištění a na výplaty, takže je naděje, že začátek jeho podnikání přežije rodina bez exekucí a bez soudů.
Pan podnikatel je ale od té chvíle doma vystavený těžkému nátlaku. Kdy už si koupíme nové auto? Kolik máš u sebe? Potřebuju na zimu nový kožich! Brácha potřebuje peníze, máma potřebuje peníze, sestra potřebuje peníze, babička potřebuje peníze, každý, na koho se podíváte, potřebuje peníze, nejlépe vaše peníze - objednali jsme si něco málo z katalogů, budeš na to mít?
Záporná nebo opatrná odpověď je penalizována projevy nespokojenosti a hlubokého opovržení, popřípadě výzvami, aby se tedy sbalil a odešel, popřípadě rovnou vypadl. Když nedokáže uchlácholit přirozené potřeby rodiny.
Slabší a mírumilovnější povahy se v tu chvíli uchýlí ke lžím. Ano, všechno je v pořádku, jsem úspěšný, mám peníze, všechno koupím - a často dojde k částečnému nebo úplnému odčerpání podnikových finančních fondů na rodinné účely. Průšvih je na světě. Ano, peníze tady byly, ale byly na úplně jiný účel, na který najednou nejsou. Výsledkem je krach, konkurz, exekuce, dluh, platební neschopnost, insolvence, osobní bankrot a nekonečný řetěz menších či větších průšvihů a lží, díky nimž ovšem může novopečený vyvrhel společnosti vůbec existovat.
Asi to teď vyznělo, jako kdybych řekl, že za všechno si můžete sama, ale zamysleme se spíše nad otázkou, jak to, že jste se do svých třiceti let nedokázala o sebe postarat třeba v tom smyslu, že byste už měla své vlastní bydlení, svou práci a finanční nezávislost?
Nevěřím, že by to bylo jen kvůli tomu, že vám tatínek občas "zalhal", třeba, že vám něco koupí a potom se k tomu nějak nedostal. Snažíte se řešit problém, co s nezbedným tatínkem, který občas zalže a potom uteče jak malý kluk, ale možná jste to vy, kdo stále před něčím utíká.
Cedendo victor abibis, ustup a s vítězstvím půjdeš neboli moudřejší ustoupí, hm... právě jsme si probrali případ, kdy by moudřejší ustupovat neměl, zvláště, když bojuje se svou vlastní nerozhodností a leností. Rozhodně bych tímto výrokem nezdobil průčelí vchodů do psychiatrických léčeben.


 
Horoskopy na neděli 05.11.2017

Vždycky, když se mě lidé ptají, co mají dělat, aby byli v životě šťastní, říkám, naučte se prohrávat. Potom budete celý život dělat jen to, co umíte, dosáhnete pocitu seberealizace a budete spokojení.
Dnes jsou docela dobré konstelace na to, aby se něco zajímavého stalo kolem poledního. Takže, kdyby dnes kolem vás a kolem poledního začaly z děr vylézat polednice, tak se toho nelekněte, asi to tak má být. Podle postavení planet se s něčím nezvyklým setkají Býci, Blíženci, Váhy, Štíři a Střelci, ale pozor, je možné i to, že pokud budete něco zajímavého nebo nezvyklého pozorovat, že to uvidíte pouze vy, jde o takzvané selektivní vidění, ale z hlediska psychologie je lepší, nechat si výsledky selektivního vidění pouze pro sebe. Občas se člověk setká s něčím, co se nedá jinak nazvat než znamení. Najednou se zničehonic otevřou zamčené dveře nebo se vám v počítači probudí umělá inteligence a začne plácat hlouposti, popřípadě si chcete vyfotit selfie a v tu chvíli se těsně před vámi na desetinu vteřiny objeví ošklivý mimozemšťan, kterého vyfotíte místo sebe a pak zase zmizí. Nastane chvilka k přemýšlení, ale to všechno jsou případy, se kterými je lepší se nikomu nesvěřovat, protože zrovna v této oblasti "sdělená radost, dvojnásobná radost" většinou neplatí, ale je dobré snažit se všechno si rozebrat z hlediska symboliky - co by to asi tak mohlo znamenat? Je to podobné, jako když rozebíráte sny podle klasických nebo i moderních snářů. Proto je také dobré, na všechny záhady, s nimiž jste se přes den setkali, myslet těsně před spaním. Takže, zatímco Býci, Blíženci, Váhy, Štíři a Střelci budou jak hlemýždi s očima na stopkách sledovat, co se v jejich přítomnosti stane zvláštního, mohou Berani, Raci, Lvi, Panny, Kozorozi a Vodnáři pozorovat Býky, Blížence, Váhy, Štíry a Střelce, jestli vás nezaujmou něčím zvláštním ve svém chování - mohlo by vás to nadlouho inspirovat k něčemu mimořádně dobrému. Znáte to, přijdete do restaurace a teď nevíte, co si objednat a vedle u stolu si zrovna dávají smažený sýr s tatarkou, tak si to dáte taky. Inspirace je velká věc, pouze Ryby budou dnes tak trochu jakoby s oslabeným spojením s vnějším světem, tak je nechme odpočívat, ať jsou čerstvé na pondělí.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz