Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Včerejší pozdní odpoledne, podvečer, večer a část noci jsme strávili na jednom útulném pražském hřbitově. Byla tam i nádrž s vodou, tedy se hřbitovní vodou, což přímo svádělo k rituálům, které se provádějí s použitím hřbitovní vody. Takže jsme opět skončili u rituálů ohně a vody a řekl bych, že se nám všechny velmi hezky povedly, u některých bylo cítit, že se začínají projevovat už dnes.
 
 
Další povidání trochu o magii, trochu o sexuální magii, trochu o tantře a trochu o všem možném, o výkladu karet, o astrologii a tak podobně.
 
 
Vzpomínka na magickou cestu "vzhůru", ať už za slávou nebo za úspěchem. Investice do vlastní slávy se stále ukazuje jako to nejlepší, co může člověk pro svůj život zvolit.
 

 
Horoskopy na pátek 03.11.2017

Dnes se nám bude zdát všechno prosté a jednoduché, horoskop při určité orientaci vypadá jak usmívající se smajlík, jako hlavní konstelace zde dominují trigony mezi Sluncem ve Štíru a Neptunem v Rybách a mezi spojením Saturn-Černá Luna a konjunkcí Uran-Měsíc.
Něčeho hodně zajímavého se na poslední chvíli v tomto týdnu podaří dosáhnout Beranům, Štírům, Střelcům, Kozorohům, Vodnářům a Rybám. Mohou si na poslední chvíli domluvit exotickou dovolenou na léto příštího roku nebo si na poslední chvíli vzpomenou, že mají už dlouho domluvenou nějakou schůzku, na kterou málem zapomněli. Ryby prožijí hluboké zklamání "díky" chování blízkého člověka nebo dokonce příbuzného. Ryba je celkem citlivé stvoření a rozhodně nebude nijak zvlášť nadšená, když se po ní sveze nějaká ostuda nebo nepříjemná záležitost jen kvůli přátelskému nebo příbuzenskému vztahu. A protože dnes máme všechno o mnoho jednodušší, tak se s dotyčným asi rozejdou nebo rozkmotří.
Býci, Blíženci a Raci dnes nebudou trpět pocitem osamění, snadno se naladí, jak se říká na příjemnou notečku a je i možné, že si budou od rána do večera broukat svůj oblíbený popěvek nebo si do rytmu práce rapovat, čímž polezou na nervy ostatním. Raci k tomu mohou přidat i nutkání trochu si o samotě zatančit, ale, jak všichni víme, stropy paneláků bývají tenké a nejsou zvukotěsné. Trochu divoká kombinace dnes bude, když se sejdou Býk, Blíženec a Rak a půjdou večer na zábavu, může být docela veselo.
Lvi, Panny a Váhy by dnes neměli vařit nebo si budou muset při vaření dávat pozor, aby něco fatálního i při jednodušších úkolech nespletli, například aby neosolili čaj nebo aby nenechali vařit maso v papiňáku celé odpoledne.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz