Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
 
Tantru, která je důležitá pro zdraví i pro život, lze cvičit i s holým zadkem, ale musíme pro to něco udělat, musíme něco obětovat - a teprve potom můžeme brát, ale i tak si myslím, že se to vyplatí.
 


 
Horoskopy na čtvrtek 02.11.2017

Viděno nesmlouvavě přísným astrologickým okem, budou dnes na tom ženy trochu lépe než muži a to se týká obecně všech znamení.
Berani dnes mohou uskutečnit nějaký svůj dávný sen, týkající se partnerství nebo nějakého zajímavého dobrodružství, možná i s lehce sexuálním podtextem.
Býci se budou od rána do večera cítit zdraví a silní a po dlouhé době zažijí i pocit určité osobní svobody, ať už je předtím svazovalo cokoliv, dluhy, manželství, nemoc, prostě cokoliv.
Blíženci dnes budou mít oproti ostatním znamením výsadní "bláznovské" postavení, budou cítit nutkání dělat si ze všeho blázny a hodně věcí jim bude připadat k smíchu, i když ve své podstatě k smíchu vůbec nebudou. Což se opět může týkat naprosto čehokoliv. Pozor na nebezpečí narušení rodinných vztahů.
Raci budou rozkolísaní jak střední rolníci v období násilné kolektivizace, chvíli budou s něčím souhlasit, potom hned s tím samým zase souhlasit nebudou, může se stát, že chvílemi nebudou souhlasit ani se svými vlastními názory, dnes pro ně není vhodná doba k podepisování jakýchkoliv prohlášení či dohod. Kupní smlouvy nevyjímaje. Pokud by k tomu přece jenom došlo, tak podepisujte cokoliv jen s nejvyšší obezřetností.
Lvi si prožijí klidný pracovní den, který může skončit večerní návštěvou oblíbené hospůdky.
Panny budou cítit nutkání si po čase zase něco přečíst, moderní doba už klasickému čtení, ať už z papíru nebo z ruky moc nepřeje, ale občas to někoho zničehonic zaujme a popadne a potom se dotyčný do něčeho začte třeba i na celý den nebo se začte v práci, až je z toho přesčas.
Váhy - tady je stále Mars s Venuší, ono to na první pohled vypadá celkem lákavě a vábně, mužský a ženský princip se zde sešly jak na zavolanou, ale v praxi se to často může projevit jako nečekaný přebytek energie, který se může projevit doslova jakkoliv. Může třeba vytápět barák přes celou zimu, ale také ho může během chvilky vyhodit do vzduchu. S energiemi se musí umět zacházet - a jak na to? Nejlépe pomocí meditací, naučte se třeba meditace nad tarotovými kartami nebo tantrické meditace, ty ještě nikdy nikoho nezklamaly.
Štíři mají vynikající planetární obsazení, Slunce, Jupiter, Merkur, všechno v jednom znamení, lepší by to snad už ani být nemohlo, to je jako kdyby se před vámi na chvíli otevřely dveře do ráje a zbývalo by už jenom tam vběhnout. Většina lidí, když se jim něco podobného stane, začne váhat a ptají se ostatních, kteří jsou na tom podstatně hůře, co mají dělat.
Střelci i navzdory horším osudovým znamením, která jsou na samém konci tohoto krásného znamení dnes mohou napáchat mnoho dobra a chvályhodných skutků. Víte, že Amor byl také narozený ve  znamení Střelce? Dnes budete mít možnost někomu s něčím pomoct a udělat mu velkou radost. Na rty se téměř dere výkřik: "Peníze nejsou všechno!" Ano, je pravda, že někdy i bezhotovostní vděk potěší víc, než naskakující cifry na účtu, ale někdy také ne, to už záleží na celkových konstelací. Dnes ale mohou dosáhnout Střelci spokojenosti sami se sebou a to je to důležité, co se počítá.
Kozorozi budou celý den nenápadní, málokdo si jich všimne a pokud na sebe začnou upozorňovat, tak si jich opět nikdo nevšimne. Dnes není vhodné postavení hvězd pro jakékoliv žádosti nebo stížnosti, nechte to na zítřek nebo na příští týden.
Vodnáři - co budete chtít, pokud to samozřejmě nebudou nesmysly, tak toho dosáhnete, energie bude, zdraví bude, chuť do práce bude - zbývá jen to udělat.
Ryby dnes budou celý den přemýšlet, asi by bylo vhodné je nechat o samotě, určitě potom vymyslí něco geniálního, k čemuž jim dopomáhej inspirativní Neptun, který právě vládne rybímu znamení.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz