Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Pokračujeme v povídání o našich kurzech, zvláště o kurzu nesmrtelnosti a o kurzu tantry a sexuální magie, což jsou všechno záležitosti, které vám zaručí zdraví a dobrou kondici do vysokého stáří. Kdo nevěří, ať tam běží, pokud máte zájem, můžete se přihlásit na první bezplatnou konzultaci, posedíme chvilku v restauraci u pracovního kafe, popovídáme o možnostech, které se skrývají v mých kurzech - a všechno ostatní už záleží jenom a pouze na vás. Můžete ovládat svůj život, svůj osud, můžete si pomocí našich postupů a cvičebních technik "objednat" od vesmíru vysněného partnera nebo partnerku, můžete se uzdravit a také můžete více než ostatní udělat pro svou kariéru.
 
 
Psychopat v rodině
 
Myslíte, že Tourettův syndrom může být patrný i v písemném projevu? Jak mnozí z vás již vědí, pracuji právě na knize Psychopat v rodině aneb Líheň psychopatů, kde popisuji a rozebírám situace z hlediska průměrné rodiny, ve které se vyskytuje psychopat. U nás to byl stryko Jarek, kterému se podařilo dokonale rozesrat celou rodinu, nadělal tolik škody, že si to průměrný člověk ani nedovede představit a když o něm píšu, tak se mi "na papír" derou samé vulgarizmy a výrazy, jakými překypují verbální projevy podrážděných dlaždičů. Myslím, že psychopat v rodině je mimořádně nebezpečný a svou knihu sepisuji proto, aby každý, i průměrný polovzdělanec, který nemá ani potuchy o základech psychologie, mohl bezpečně určit, jestli se náhodou v jeho blízkosti nevyskytuje podobný zmrd, jako mnou popisovaný stryko Jarek. Teprve když vyjde najevo, co je to za šmejda, pochopíte, proč je nutné se proti podobným individuím bránit. Navenek působí jako bodrý strejda, hodný dobrák, který by pro vás udělal prakticky cokoliv, ale ve skutečnosti je to podrazák nejvyššího kalibru. Slušně se tvářící šmírák, jenž v mládí sexuálně obtěžoval mladší příbuzné a moralista, který nenápadně vstoupil do komunistické strany, aby dostal lepší místo a aby mohl v noci ze svého bytu šmírovat s dalekohledem okolní hotely, přičemž se ukájel při pohledu na svlékající se ženy. Hajzlík, který je schopný okrást každého, kdo se nechá a který se se svými sepsanými nesmysly snažil a snaží protlačit do českých ekonomických škol. Zloděj ekonomem - pro náš stát už téměř příslovečné. Hned jak bude kniha hotová, možná to bude spíše audiokniha, aby se dala poslouchat třeba i z mobilu, dám vědět a můžete objednávat a kupovat. Řekl bych, že se dovíte množství zajímavých a překvapujících informací. "Psychopat v rodině" je téma žhavé, protože psychopat je tvor, který se může stát mimořádně nebezpečným a jak víte, já sám jsem zasvětil odhalování psychopatů, kteří nenápadně postávají takzvaně ve vlastních řadách, celý svůj život. Odhalit, zničit, zlikvidovat, postřílet a zbytek umlátit pažbou, to je jediné řešení, jak si možná ještě na poslední chvíli zachránit život. Však uvidíte.

Často se trestá jen proto, že se trestat může

Ahoj Ravene, jsem 14 let vdaná, máme dvě děti. Před několika lety mi byl manžel nevěrný, s čímž jsem se nedokázala vyrovnat a celých těch několik let jsem mu to neustále vyčítala, kontrolovala jeho mobil a dělala takový ty blbosti, co žárlivé ženy dělají. Musím říct, že před jeho nevěrou jsme měli vcelku dobré manželství. Před rokem manželovi došla trpělivost a odešel od nás. Ze začátku jsem na něj měla zlost, nadávala mu, vyhrožovala, ale čas všechno odnesl a i moje myšlenky přecházely do pokojného plynutí. Naše vztahy se sice moc nezlepšily, ale asi po půl roce jsem se na něj dokázala i podívat, aniž bych ho něčím chtěla praštit. Samozřejmě nejvíc tím trpěly děti, byly jako mezi dvěma mlýnskými kameny. Rozvedení zatím nejsme, protože máme společný majetek, který si nedokážeme rozdělit. Proto se zatím ani rozvádět nebudeme. Tedy, pokud vím.
Před pár měsíci se postoj manžela vůči mně změnil. Začal mě najednou zvát k sobě na návštěvu, byl pozorný a vše vyústilo v to, že jsme se několikrát spolu vyspali. Z mé strany to byl pouze a jenom úlet a on tvrdí totéž.
Ale mohou se spolu pomilovat dva lidé, kteří spolu rok nežijí, jen tak z vášně? Můžete mi prozradit z karet, jestli tento podivný vztah má budoucnost, nebo ho mám radikálně rozseknout? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 
Odpověď

Ano, jsou i takové, řekněme bláznivé nebo doslova duševně nemocné ženy, jakou jsem měl doma i já, které svému partnerovi už na začátku vztahu řeknou nějakou debilovinu, jako například, kdybych zjistila, že jsi mi byl nevěrný, tak ti ho uříznu a tváří se jak šílené a možná by to i skutečně udělaly. Tak to partneři nějakou dobu raději neriskují. Prožijí pár let "ztraceného" života, kdy jeden druhého kontroluje, kde jsi byl? Jak to, že jdeš o deset minut později? No, aby ti na tu šmucku oči nevypadly! A tak podobně…
Dětí je mi vždy líto, dětem je jedno, jestli se tátovi líbí nějaká paní nebo mamince nějaký pán, třeba statný pracovní kolega, na tom není nic nadpřirozeného a není to ani proti přírodě a nic s tím neuděláme. S dětmi je to potom podobné jako v současné době s legendárními africkými uprchlíky, je nám jich líto, ale dělat pro ně nic zvláštního nemůžeme, což je docela zajímavá analogie – současná nemocná společnost se nedokáže postarat ani o své vlastní bezmocné, nemocné a důchodce, ale přijímá k trvalému pobytu lidi, o kterých se často ví jenom to, že jsou nositelé tuberkulózy, syflu, žloutenky a AIDS. A jistě mi dáte zapravdu, že skutečná příčina je pouze a jedině v tom, že společnost je nemocná. Zdravá společnost by si prakticky s každým problémem svižně poradila.
Mezi vámi a manželem to začalo skřípat, ale ono je jedno z jakého oficiálního důvodu to "začne skřípat", kdyby nebyla nevěra, o které navíc vůbec nic nevíme, nic o ní nepíšete, jen omíláte nicneříkající slovo, "nevěra", pod tím si může každý představit jakoukoliv ohavnost dle svého vlastního výběru. "Manžel mě zradil a dopustil se nevěry", to je jako "musíme se postarat o ubohé běžence", vy nevíte, kde se ti lidé tady vzali, překročili hranice z Afgánistánu nebo Lýbie a vynořili se u Plzně, nebudete řešit záhady prostoročasu, potřebují pomoc, jasně, ale nevíte ani o koho jde, jestli o vysportované atlety, kteří hledají lepší podmínky pro tréning na olympiádu nebo vojáky v civilu, kteří nám na povel ze zahraničí podříznou krky (vyloučit se to nedá), lepší je neřídit se fantazií a propagandou, ale dávat pozor na to, co máte před očima. Z vašeho dotazu není patrné, čím vám váš muž ublížil, nic vám nezničil, neukradl, nechodil domů opilý, nevyřvával po nocích, ale s vámi si asi rodina docela užila, nevím, na koho by vaše děti ukázaly prstem, kdyby se v noci, po příjezdu sanitky měly rozhodnout, koho nechají odvézt do blázince. Jestli vás nebo vašeho muže.
Pokud se v partnerství nebo manželství stane něco jako úlet, nevěra, která se ale neopakuje a neprobíhá tím způsobem, že by si nevěrník vybudoval druhý, paralelní vztah, tak si myslím, že se vztah dá zachránit a určitě by se dal zachránit i tento vztah. Vždycky jde přece o majetek nebo o společný majetek, který se kupodivu oba snažíte zachránit. Před čím?
Poněkud nepochopitelná je pro mě obsese, s jakou jste na svého partnera opakovaně útočila, v kontrastu s tím, že se na druhou stranu nechcete rozvést. O co vám tedy jde? Být ve vztahu dominantní, žárlivá a hlídat si svůj majetkový podíl a svého muže jako součást majetku, nebo o čistotu partnerského citu? Pochopil bych rozchod a rozvod s mužem, který "zradil" (=už se mu nelíbíte), i kdybyste přitom měla přijít o deset milionů a najít si práci jako uklízečka. Takže tady mi ten příběh o citové čistotě trochu skřípe. Řekl bych, že sama nemáte jasno v tom, co vlastně od života a od lidí kolem sebe chcete.

 
Horoskopy na úterý 31.10.2017

Závěr měsíce října 2017 vás tak trochu přinutí vložit do své práce více řádu, systému a pořádku. Berani, Váhy, Raci a Kozorozi, což jsou důležitá, kardinální znamení se budou od rána do večera starat o finance, možná budou shánět půjčky, popřípadě se budou snažit domluvit si výhodný úvěr nebo koupi na splátky.
Býci a Blíženci budou mít dnešní budování pracovního systému spojené s pohybem, je proto možné, že kvůli tomu budete muset i někam jet nebo se i bez výtahu naběháte do schodů, protože si budete myslet, že je to rychlejší.
Lvi a Panny dnes nezůstanou bez pomoci a je docela dobře možné, že pomoc přijde i z míst, kde byste ji nečekali, možná i od někoho, u koho byste předpokládali spíše škodolibou radost z toho, že vám škodí.
Štíři a Střelci se připraví, že mohou dostat i nějakou jobovku, například, že zapomněli v pracovním procesu něco podepsat nebo převzít, popřípadě vybalit nové zboží nebo vrátit reklamace, ale na druhou stranu zase budou mít, jak se říká trochu štěstí v něštěstí, že se to bude moct dnes spravit a napravit.
Vodnáři a Ryby se budou horečně snažit splnit všechno, co slíbili stihnout do konce měsíce a ještě to nestihli.
Z pracovního hlediska to bude tak trochu strašidelný Halloween, ale místo divadelních hororových převleků na nás budou ze všech koutů vyskakovat spíše ekonomické chiméry, ne nadarmo je dnes Světový den spoření, protože naspořit, neboli nashromáždit se dají nejenom peníze, ale i dluhy a pracovní resty, tak se nad tím zamyslete - a hlavně pracujte na jejich odstranění.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz