Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Tady mluvíme (pluralis majestatis) o našich kurzech, máme v současnosti v nabídce Kurz výkladu tarotových karet, Kurz Magie života (to je takový skoro upírský kurz dosažení nesmrtelnosti) a Kurz meditací a tantry. V Kurzu tantry se naučíte zacházet se zvláštní silou která dokáže vdechnout život do téměř mrtvé hmoty a všeobecně je známá pod pojmem SEX. Chce to jenom trochu se odvázat, hodit za hlavu všechny naučené předsudky a zábrany, osvobodit myšlení od svazujících puritánských názorů a vydat se na cestu za dokonalým zdravím - zatím se ještě nestalo, že by někdo, kdo alespoň občas praktikoval cvičení a sexuální  meditace z naší tantry dostal třeba rakovinu. Nebo osteoporózu. Ale speciálně na rakovinu je tantra učiněný zabiják. Jinými slovy jsou tantra a rakovina dvě věci, které se navzájem vylučují, ale vybrat si musíte sami, to už za vás nikdo neudělá a doporučoval bych, vybrat si co nejdříve. Jakmile začnete zápasit s prvními potížemi, souvisejícímí s osteoporózou nebo s rakovinou, je už většinou pozdě. Jsou to mrchy svižné a silné.
 

Můj přítel hledá starší ženu pro občasné povyražení

Ráda si čtu vaše odpovědi a sama bych také potřebovala poradit. Mám dva roky přítele, miluji ho a jsem s ním šťastná a myslím si, že i on mě miluje, aspoň mi to dává znát. Nebydlíme spolu, ale jsme spolu každý den. Problém je v tom, že chodí na chat. Když jsem se to dozvěděla, řekla jsem, že mi to vadí a on mi řekl, že už tam chodit nebude. Jenže tam chodí pořád, jen si různě mění nicky.
Nevím, jestli je to pro něho jen povyražení nebo jestli to myslí vážně. Vím, že tam psal, že hledá starší ženu na občasné povyražení.
Asi si řeknete, že jsem naivní, že na virtuální rovině může kdokoliv cokoliv, ale nějak nechápu, proč to dělá, vždyť jinak se chová tak, jako by mi nechtěl ublížit. Vím také, že někdy chatuje i přes webkameru.
Co mám dělat? Nechci, aby tam chodil, ale taky o něho nechci přijít. Asi bych si to vyčítala do konce života. Jenom nechápu, proč mi to dělá. Vždycky, když tam zrovna je, hrozně mi to ubližuje. Nevím, za co se mi mstí a proč mi to musí dělat. Poradíte mi?

Odpověď

Nejdříve si musíme ujasnit, jestli jste se svým přítelem skutečně šťastná, nebo ne. Popřípadě, jestli ten přítel skutečně existuje, protože i takové, dost zvláštní dotazy jsme tady měli. Píšete, že šťastná jste a jediné, co vám vadí, je právě to, že chodí na chat. Nebydlíte spolu, ale jste spolu každý den. Chodí tedy na chat v době, kdy je u vás nebo vy u něho? Potom by se dalo pochopit, že vám jeho chatování vadí. Místo, aby se soustředil na společně trávené chvíle, mlátí do klávesnice počítače, prská na obrazovku, drobí kolem sebe sušenky nebo nervózně pokuřuje a roluje nahoru, dolů, prostě jak blázen, no, je nám to všem naprosto jasné. Akorát není jasné, k čemu v těchto pro něho asi vzácných chvílích potřebuje vaši přítomnost. Z čehož by se dalo usoudit, že u toho nebýváte. Jak tedy můžete vědět, že chatuje, když u toho nejste? Pakliže váš přítel chodí na chat, pouze když je doma nebo v internetové kavárně nebo u kamaráda, čili ve chvílích, kdy mu nestatujete za zády, jak se můžete dozvědět, že je na chatu a že si mění nicky, popřípadě, že šaškuje před webkamerou a domlouvá si další občasné povyražení? Čím vám v tu chvíli tak hrozně ubližuje? To je záhada. Škoda, že to nijak neupřesňujete, skoro se zdá, že jste se nedůležitějším informacím vyhnula. Já potom musím pouze dedukovat a spíše mi potom z toho vyplývá, že jste to vy sama, kdo chodí na chat a mění nicky. It´s elementary, my dear Watson…
V případě, že přítel nebo "přítel" nebo vaše představa přítele chatuje ve vaší nepřítomnosti, by byly dvě možnosti - buď máte na tom samém chatu svého člověka, který všechno sleduje, ale o tom jste se nezmiňovala nebo tam chodíte taky. Kdyby si váš přítel doma o samotě stahoval porno s opicemi, tak se to zřejmě nikdy nedovíte, jedině snad kdyby mluvil ze spaní a postěžoval si, opice v posledním pornu byly rozmazaný a že tam bylo více záběrů na opičí obličeje, než na něco zajímavého, ale s tím chatem je to fakt podivné. Jestli chodíte na ten samý chat, tak si nemáte co vytýkat, to už je jedno, jestli tam chodíte proto, abyste ho  sledovala, on tam třeba chodí kvůli tomu, aby kontroloval vás. A jestli vás nějaký stopař nebo soukromý rádobyagent informuje o aktivitách vašeho miláčka na chatu, tak to už je úplně všechno špatně a mimo mísu, protože lidoví informátoři typu Kecala z Prodaný nevěsty mívají více fantazie než profesionálních schopností a to, co nevědí, si obvykle domyslí, hlavně aby řeč nestála.
Rada zní, pokud se bavíme o realitě, raději toho sledování nechte, když budete svému příteli zakazovat, aby ve vaší nepřítomnosti chodil na chat, bude to asi na stejné úrovni, jako když mu dáte seznam lidí, se kterými se nesmí stýkat a které by neměl ani zdravit.
Stejně tak není jasné, proč by vám to mělo ubližovat. Spíš vašemu sebevědomí, ale to už není problém, který by váš přítel mohl vyřešit, i kdyby s okamžitou platností přestal chatovat a věnoval se pouze myslivosti a rybolovu. I kdyby mu zeslábl zrak a už by nedohlédl na obrazovku počítače a jeho ruce zkroucené revmatismem by nebyly schopné sepsat na klávesnici ani holou větu, tak byste si vymyslela zase něco jiného, co by vám vadilo a co by neměl dělat, i kdyby zrovna nebyl pod vaší kontrolou. Jenomže, cokoliv váš přítel udělá nebo neudělá, vaše sebevědomí to neposílí. To je, jako kdybyste někoho posílala místo sebe cvičit do fitka rozčilovala se, že to na vaši postavu nemá žádný vliv. I když ho při cvičení sledujete webkamerou.
Kterou ze čtyř možností byste sama pro sebe vybrala jako životní pravdu?

A: Chatovat je naprosto normální, patří to k běžné komunikaci. Zatím se ještě nenašel nikdo, komu by samotné chatování jakkoliv ublížilo.
B: Chatovat by měli pouze lidé, kteří nejsou zadaní. Pokud mají partnera nebo partnerku, tak by už chatovat neměli.
C: Chatovat je nenormální, protože je to projev vnitřní bezradnosti, disharmonie a neschopnosti dělat něco užitečného.

Vita incerta, mors certissima, život je nejistý, smrt zcela jistá - typická pravda, která se nezakládá na vlastní zkušenosti, ale každý s ní ochotně souhlasí. No dobře, ale jestli tomu opravdu uvěříme, kde ještě vezmeme sílu na to, abychom bazírovali na takových prkotinách, jako jestli se kámoš baví na chatu nebo jestli má špičaté boty, když se zrovna nosí kulaté? V podstatě docházím k názoru, že starší žena, která někoho hledá na netu jste vy a že jste si celý problém vymyslela. Že je to tak?


 
Horoskopy na pondělí 30.10.2017

Pro současné dny jsou charakteristické prudké a nevypočitatelné poryvy větru, což pro nás, pro všechny, kteří se na svět dívají pootevřeným třetím esoterním okem, znamená, že očekáváme větší až velké změny v životě Blíženců, Vah a Vodnářů. Blíženci budou mít celkem volnou ruku v tom, co budou chtít, všechno je přímo zralé na Změnu, ale Blíženec sám si může určit čeho se jakákoliv Změna může týkat a jakým směrem by měla proběhnout. Dnes je Blíženec pán.
Váhy se budou muset přizpůsobit změnám, které proběhnou ve znamení Marsu. To znamená, je-li Váhou muž, zatouží s velkou pravděpodobností po tom, aby mohl vládnout a dominovat, je-li Váhou žena, bude se muset podřídit požadavkům muže, o kterého má zájem, což je trochu mrzuté, zvláště jde-li o Váhu-feministku nebo Váhu, která tvrdou rukou vládne rozvětvené rodině či rodinnému podniku.
Vodnáři se setkají s tím, že budou muset něco uzavřít, ať už se jedná o uzávěrku v účetnictví nebo o ukončení nějakého obchodu, popřípadě zaměstnání.
Berani a Býci prožijí den plný inspirace a nových a hlavně proveditelných nápadů, Raci, Lvi a Panny dnes budou ušetřeni nepříjemností, budou mít možnost se projevit hlavně po pracovní stránce, čehož pravděpodobně využijí - a úspěch je nemine.
Štíři, Střelci a Kozorozi si dnes dají pozor na zpoždění, ať budou dělat cokoli nebo půjdou či pojedou kamkoliv, bude lepší, když už dopředu budou počítat se zpožděním. Později budou mít možnost dohnat všechno, co často ani ne svou vinou zanedbali nebo propásli.
Ryby se svým zapálením a nadšením pro vodní říši se nebudou v poryvech větru cítit nijak zvlášť šťastně, ale nějak to dnešní pondělí přežijí. Ale možná se to neobejde bez něčeho proti bolení hlavy.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz