Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Téměř slavnostní videjko na neděli, je tak trochu o všem, co děláme a co nabízíme, ale hlavně směřuje přes výklad tarotových karet k tantrickým sexuálním rituálům a meditacím. Ale o tom si popovídáme ještě zítra. Pokud se ptáte, co všechno můžeme pro vás udělat - tak nabízím rituály, meditace, cvičení a postupy, o nichž sice můžete říct, že k ničemu nejsou, ale ve skutečnosti zrychlují reflexy, jak podmíněné, tak nepodmíněné, takže například jakoukoliv práci rukama, jako je třeba psaní na klávesnici počítače, budete vykonávat rychleji a k tomu vám to bude rychleji myslet. Když si spočítáte, jak obrovský časový a intelektuální potenciál můžete ve svém boji o přežití vložit do hry, budete možná překvapení až šokovaní. Tady nejde o to, že se naučíte pozitivně myslet, komunikovat s anděli, napojovat se na mimosmyslové schopnosti vesmíru, vyhýbat se upírům a čertům, na to sere pes, ale že práci, kterou ostatní nestihnou za několik hodin, zvládnete během několika minut. A že při své práci uděláte méně chyb. Protivník dostane nakládačku ještě dříve, než se rozhodne na vás zaútočit. Většina lidí je bohužel natolik duchovně líná, že to nechce ani pochopit, ani vyzkoušet a navíc vytrvale předstírá, že nevidí naše dechvyrážející výsledky. Takže mně nezbývá, než stále dokola opakovat, vzbuďte se! Pokud chcete bojovat za lepší budoucnost, nejenom pro sebe, ale i pro své děti, nesmíte to nechávat na lidech, kteří se na vás dívají jako na hovno na botě nebo jako na použitelného, leč později odložitelného voliče, teď je všechno pouze a jedině ve vašich vlastních rukou.
 

 
Horoskopy na neděli 29.10.2017

Konečně den, kdy si můžete trochu odpočinout, což platí zvláště pro Berany (odpočinou si v honbě za lepší prací a za životním partnerem), Býky (odpočinou si v honbě za penězmi), Blížence (odpočinou si v honbě za dosažením spravedlnosti, ať už z jakéhokoliv důvodu), Raky (odpočinou si ve snaze po dosažení oslnivé kariéry), Lvy (odpočinou si na své pouti při hledání vhodného bydlení) a Panny a Ryby (odpočinou v dohánění pracovních restů a možná i testů). Těmto znamením přejí konstelace, už jsem málem začal psát, takže odpočívejte v pokoji, ale dosti dvojsmyslů, prostě neděle bude (pro většinu z nich) představovat oddych, kdy na chvíli vypadnou ze hry a mohou si poklábosit s kolegy na střídačce. Život je velká hra osudu, ale na rozdíl od jiných her neustále měníme spoluhráče a protihráče a mění se i trenéři, kteří nad námi lámou rukama a mění se i teorie her, někomu v dobré víře v neutuchající spolupráci přihrajeme na smeč a on místo toho, aby pokračoval ve hře, odejde mezi diváky a začne si fotit selfíčka. Často se říká, že život je boj a já k tomu dodávám, že se bohužel nikdy nedovíme, proti komu vlastně bojujeme, protože ve své podstatě je život kolektivní boj se smrtí, takže když o životě přemýšlíme z hlediska individualizmu, snadno dojdeme k chybným závěrům. To se dnes týká Vah, Štírů, Střelců, Kozorohů a Vodnářů, takže se jim snadno stane, že něco popletou nebo něco udělají vyloženě špatně a budou to muset spravovat či napravovat. Největší chybu, co dnes můžete udělat, je neodpočívat, ale pracovat. Nic tím nedoženete.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz