Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Příprava na dušičkový rituál - koncem října a začátkem listopadu je silné magické období, jak stvořené pro halloweenské, samhainové a dušičkové rituály, chce to samozřejmě řádnou přípravu a odpovídající naladění. Nejenom hudebních nástrojů.
 

Chodím se svou budoucí tchýní?

Dobrý den, Ravene, můj dotaz míří na věkový rozdíl. Mám partnerku, která je o 16 let starší a mně je 24 let. Seznámili jsme se v Německu, já tam jel za prací do jedné rodiny, která měla stavební firmu a ona u nich dělala au-pair. Hned jsme si porozuměli a zamilovali jsme se do sebe. Já věděl, že je starší než já, ale nečekal jsem, že o tolik, a ona mi pak řekla, že je vdaná a že má dceru, které je 20 let. Docela mě to vzalo.
Majitel firmy, jak zjistil, že spolu chodíme, tak nás vyhodil a vrátili jsme se do Čech. Byli jsme asi týden u mě na chalupě, chtěl jsem ji pořádně poznat... Oba jsme měli nějaké peníze, tak jsme jeli na dovolenou do Tuniska.
Po dovolené ona nastoupila do práce a vrátila se k manželovi. Tvrdí, že je s ním jen z rozumu, ale že pořád miluje mě. Já jsem začal podnikat. Vídáme se každý týden. Navrhoval jsem, že si pronajmeme byt, ale to ona nechce, i když na druhou stranu říká, že chce být se mnou. Myslíte, že náš vztah má budoucnost?
 
Odpověď

Inu, řeknu to asi tak - proti myšlence získat tuto partnerku pro trvalý vztah mluví hned několik věcí. Seznámili jste se za neobvyklých okolností v cizině, oba jste sloužili u zahraničního pána, svou roli přitom hrála jak vzdálenost od domova, tak i jistá společenská izolace, určitě vás pán nebral s sebou na večírky jako významné hosty, dále je tady nepříznivý věkový rozdíl, protože, ruku na srdce, věkem byste se hodil spíše k dceři své milenky, což byste si mohl vzít jako menší inspiraci pro eventuální drobnou změnu plánů do budoucna, potom je zde skutečnost, že vaše vyvolená je vdaná a nepadlo ani slovo o tom, že hodlá od manžela odejít nebo že by ji mlátil a týral, což se samozřejmě nevylučuje s tím, že vztah, sex a chvilky prožité s vámi jsou pro vdanou paní velmi příjemné.
Berte to raději tak, jak to ve skutečnosti je - bokovka, přechodná záležitost, vedlejší vztah, který bude trvat do té doby, než na to přijde její manžel, nebo to skončí ona sama, anebo si vy najdete jinou, volnou, svobodnou, rozvedenou, ovdovělou, ale nikoliv vdanou partnerku.
Dovedete si představit, jak by to vypadalo, kdyby se ona rozvedla, vy byste si pronajal byt nebo dům a ona by se i s dcerou nastěhovala k vám? Jak dlouho by to trvalo, než by vás její dcera zaujala natolik, že byste kvůli tomu špatně usínal? Zatím jste ještě spolu nebydleli, takže to nemůžete vědět. Je ale dost velká pravděpodobnost, že by se to stalo. Jak by se na to asi tvářila vaše o šestnáct let starší milenka? Položte si pár otázek, nad nimiž se vyplatí lehce se zamyslet, až téměř meditovat. Kolik dívek či žen jste v životě měl? Pokud je ta současná ve vašem životě první, druhá nebo třetí, s níž jste měl pohlavní styk, tak ještě potřebujete dospět, dozrát a získat pár zkušeností. Už jste někdy v životě zkoušel trojku? Dvě ženy a muž? Pokud ano a umíte to zorganizovat, pak bych vám určitou, ale i tak dost malou šanci do budoucnosti dal. Ale ty samé otázky by měly padnout i pro vaši paní milenku. Kolik měla v životě mužů? Manžela, ano… a dále? Pokud byl manžel první nebo druhý, tak se může v životě skutečně řídit spíše intuicí, než rozumem. Chybějí zkušenosti – a jestli se do vztahu s vámi pustila jen proto, že byla zrovna daleko od domova, ale v rodném městě nebo v místě svého bydliště by do ničeho podobného nešla, nastává další chvilka k zamyšlení. Nemůžete kvůli udržení svého vztahu stále operovat se svými pracovními schopnostmi v zahraničí. Ptám se proto, abyste si uvědomil, jak velkou roli na začátku vašeho vztahu hrála celková situace, v níž jste byli oba zakletí a jak velkou roli hrála osobní přitažlivost, která by se projevila tak jako tak i kdekoliv jinde. Teď jste doma, můžete si dělat co chcete a vy se místo toho vídáte jen jednou za týden, což mi zase nepřijde až tak bouřlivé, že byste kvůli tomu museli měnit jakékoliv původní plány do budoucna. Pokud kolem toho přestanu běhat jako kolem horké kaše, vyjádřím se jednoduše – paní už partnera má, je to dokonce její manžel, takže zkuste její dceru. Bude to asi nejjednodušší řešení celé situace a všem spadne ze srdce jeden společný kámen. Pokud by to nešlo, hledejte jinde a určitě něco zajímavého najdete.

 
Horoskopy na pátek 27.10.2017

Dnešní horoskop je docela slušně zamotaný, abych tak řekl nic pro amatérské astrology, možná by se dalo i s úspěchem konstatovat, že v současné směsi nejrůznějších konstelací by se mohl utopit i podstatně zkušenější astrolog a možná i astrofyzik, takže se do toho raději pustíme sami, ať si v tom uděláme jasno.
V nejkošatějším celku na tom dnes budou velmi dobře Berani, Býci, Blíženci, Raci a Panny - co si usmyslí, to se jim povede, takže se snadno stane, že nad ostatními znameními zazáří jako géniové nad průměrem. Abychom tomu správně rozuměli - pokud mluvíme o horších konstelacích, což právě dnes platí pro Lvy, Váhy, Štíry, Střelce, Kozorohy a Vodnáře, tak se to v realitě vždy projeví jakoby samo od sebe - přijde smutná zpráva, dojde ke ztrátě nějakého předmětu nebo něco vypadne z okna nebo z paměti, popřípadě se může odehrát i nehoda, která se z logického hlediska nedala předvídat a tudíž se jí nedalo ani zabránit či vyhnout. Kdyby oběť nehody zůstala doma a nikam by nejela, tak spadne ze stolu při výměně klasické žárovky za úsporku nebo uklouzne na schodech, to je prostě princip neštěstí, který si vás najde prakticky kdekoliv a to nejlepší, co můžete udělat, je být během horších konstelací stále ve střehu, dávat větší pozor než obvykle a nic moc neriskovat. Potom se můžete nehodě i vyhnout, někdy, pravda, na poslední chvíli, ale pořád lepší, než se na ulici bavit netušenými možnostmi mobilních aplikací a přitom vstoupit do otevřeného kanálu. Takže, jako vždy se nám ukazuje, že pevná vůle rozhodně není v životě k zahození. Ryby budou celý den tak trochu mimo, ale třeba něco zajímavého vymyslí.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz