Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
A další drobná vzpomínka na výlet do Mikulova, plný inspirujících setkání a postřehů. Kdepak, v Mikulově, tam je hej!
 

 
Nejhorší chyby jsou neviditelné chyby

Rozešli jsme se s přítelkyní za složitých okolností. Poslední týdny našeho vztahu jsem dělal hlouposti, přehnaně jsem reagoval na všechny podněty (když jsme nebyli spolu, měl jsem pocit odloučení a připadal jsem si sám a opuštěný, zatímco ona se bavila...). Na to opakovaně reagovala tím, že se odtáhla nebo mlčením, což nakonec vyústilo v krizi a následující rozchod.
Bohužel lidé dělají chyby, ale nevidí je a tak ani já jsem své chyby neviděl, takže je možné, že většinu viny na ukončení našeho vztahu nesu já. I když jsme se rozcházeli, stále jsem ji miloval, ale ona mě už začala nenávidět a vyhýbat se mi kvůli mému chování. Jakákoliv moje snaha o navázání další komunikace nebo konverzace byla odmítnuta. Přestala mi brát telefony a tak jsem se jí přes SMS pokoušel vysvětlit, že jsem si vědom svých chyb a že jsem schopen je časem odbourat. Pak jsem večer jel k ní domů, v dešti a koupil květinu, ale nebyla doma, ani nikdo jiný...
Jsem do ní bezmezně zamilovaný a každý den bez ní je pro mě utrpení. Proto bych se vás chtěl zeptat, jestli je možné, aby člověk dostal v lásce druhou šanci a za jakých okolností...? Nejsem dokonalý a nikdy ani nebudu, to vím, ale chci se poučit ze svých chyb. Nemůžu bez ní být, proto bych se chtěl poradit, co a jak dál. Jsem pro ni ochoten udělat cokoliv...
 
Odpověď

Zásadně, když se něco podobného stane, je obvykle už pozdě na jakékoliv uvědomování si vlastních chyb, bušení se v prsa či v hruď (prsaté ženy se buší do hlavy nebo se chytají za obličej, popřípadě svému okolí naznačují trhání či škubání vlasů) a je také pozdě na přísliby jakýchkoliv změn, týkajících se chování nebo výše příjmů. Dospěli jste do stavu, kdy se zlomený vztah už zachránit nedá.
Zopakujme si ještě jednou vlastnosti matečného louhu, ze kterého začne nenávratně krystalizovat krize, schopná sežrat jakýkoliv vztah: chodíte spolu minimálně tři měsíce (to je taková ta psychoterapeutická doba, obvykle dostačující k tomu, aby se dva lidé docela dobře poznali, jeden druhého prokoukli a jeden o druhém už věděli, jakým způsobem projevuje nesouhlas, jakým způsobem se prosazuje před ostatními, jak dlouho trucuje nebo se uzavírá do sebe, popřípadě jestli má pan partner obzvláště kladný vztah k nevirtuálním ženám nebo jestli paní partnerka trpí na nevypočitatelnou slabost vůči reálným mužům. Virtuální ženy a muži z obrazovek jsou na úrovni počítačových her, takže hrají hru, ale nehrají v našich životech žádnou rozhodující roli a podle toho s nimi také zacházíme. Když zdržují nebo žerou čas, dají se vypnout, ale nikdy je neřešíme jako skutečný vztah. Dříve jsem často řešil otázku, jak naložit s "nevěrou" pana manžela, který byl přistižen, jak živě zírá na porno. To už je snad dávno překonané a nepovažuje se to za problém. Horší je, když partnerovi najdete v kapse účtenky za drahou dámskou kabelku, vysoké kozačky na sexy podpadku, kosmetiku a drahé šperky od Swarovského. Pokud minou Vánoce a nic z toho nedostanete pod stromeček, nastává chvilka k zamyšlení.
Druhou podmínkou, která úspěšně vede k rozkladu partnerství je nemožnost společně pracovat nebo spolupracovat na stejných projektech. To je dost důležité, protože jakákoliv smysluplná spolupráce představuje důležitý osudový moment, průsečík, kde se oba životní příběhy setkávají, zvláště když mají společné cíle, společné přátele a společné nepřátele. Bez společných nepřátel se hromada lidí vůbec nesblíží a navzájem se nesnese.
Na druhou stranu se i lidé, žijící ve společné domácnosti a mající různá povolání, mohou dohodnout na určité spolupráci, například když se jednomu z nich zadaří v práci nebo v podnikání a ten druhý zatím drží domácnost, venčí psa, nakupuje, připravuje večeře, popřípadě pomáhá s účetnictvím.
Pokud se stane, že se nový vztah po půlroce nebo po roce jeví jako ekonomicky neúspěšný, roste pravděpodobnost, že partnerka, zvláště je-li atraktivní, začne myslet tržně a bude se snažit trhnout se z nepříliš prosperujícího vztahu a budoucímu bývalému partnerovi nanejvýš vzkáže, aby si trhnul nohou.
Třetí indicie pro dopředu očekávané vztahové zhroucení je případ, kdy žena má podstatně vyšší IQ než muž. Tento nepoměr přežije jen málokterý vztah. Když je inteligence zhruba tak na stejné úrovni, tak to ještě jde. Navíc je docela zajímavé, až dojemné, že příroda s téměř laskavou shovívavostí snáší vztahy, v nichž má muž podstatě vyšší IQ, zatímco jeho družka oplývá alespoň tak vysokou inteligencí, že po práci trefí domů a je-li podrobena důkladnému výcviku, naučí se neztrácet mobil a klíče od bytu.
Často lze slyšet, že za každým úspěšným mužem najdeme inteligentní ženu, já k tomu jen dodám, že nemusí být ani nijak zvlášť inteligentní, stačí, když pochopí, kdy a jak se může vůči svému muži projevovat, kdy se má držet zpátky a kdy se může rozvinout. Stačí nahlédnout do politiky nebo do historie k poradním ohňům a všechno je jasné.
A poslední dost vážný důvod k tomu, aby se nepevný vztah rozpadl, je, když se do třetice všeho dobrého i zlého objeví na scéně ještě někdo jiný. To se pravděpodobně stalo i ve vašem vztahu. Přestože jste zamilovaný, jak sám píšete, přímo beznadějně a máte pocit, že bez své vyvolené nemůžete žít, zdá se, že jiná cesta před vámi není. Možná, snad, eventuálně by pomohlo, kdyby se vám podařilo rychle a pronikavě zbohatnout, to někdy působí jako dokonalý všelék. Bohužel však, jak svou děsivou přítomností dokazují davy chudých a zbídačených, je i tato možnost spíš utopií či krásným snem než proveditelnou možností.
Jak říkal jeden můj otrlý známý - vždycky, když vidím, že se mi vztah rozpadá pod rukama, snažím se načasovat rozchod těsně před Vánoce. Ušetřím za dárky a s novou partnerkou pak prožiji romantický Silvestr.

 
Horoskopy na čtvrtek 26.10.2017

Podle pranostiky bychom měli jít vymetat maštale. Možná vám slovo maštal už nic moc neříká, byl to u baráku takový přístřešek, sloužící jako ubytovna pro koně, kam se vešlo pár koní, dnes se do moderní maštale, neboli garáže vejdou v přepočtu na sílu motoru stovky až tisíce natolik nenápadných koní, že si jich nikdo ani nevšimne, ale jako každý užívaný a používaný prostor by se měla maštal uklízet, čistit a vymetat, což by se mělo dělat právě dnes. Jak a kdo na přišel, se už asi nedovíme, ale jako správní tradicionalisté, čili dodržovatelé tradic se o to pokusíme. Znamená to totiž to samé, jak "zamést si před vlastním prahem". Je to tak trochu autoterapie nebo autopsychoterapie, člověk si uvědomí, kolik chyb, které vytýká někomu jinému, má on sám. Jak praví biblický Lukáš, člověk upozorňuje druhého, že má třísku v oku, ale kládu ve svém vlastním oku nevidí. V dnešním horoskopu mají poměrně napnuté konstelace Berani, Lvi, Váhy, Štíři a Kozorozi. Pokud se budou dnes na čemkoliv dohodnout nebo se budou pokoušet domluvit se, na jakékoliv spolupráci nebo koalici, tak jim to s nejvyšší pravděpodobností nevyjde. Humorné na tom bude, že si budou navzájem vytýkat to, co by měli napravit i u sebe.
Býci, Blíženci, Raci a Panny budou celý den aktivní, akční a přičinliví a podaří se jim vyřídit plno věcí, i když možná něco bude na účtě zapsáno se zpožděním, ale celkový výsledek bude kladný. S hvězdičkou.
Střelci, Vodnáři a Ryby budou celkem v klidu, pokud udělají nějakou pitomost, tak to aspoň nebudou svádět na jiné, ne že by se kvůli tomu museli teatrálně bít v prsa a oklepávat si popel z cigaret na hlavu, ale dobře si uvědomí, že mohou být naštvaní akorát tak sami na sebe a nic jiného nemá dnes smysl.
Tak, a jdeme vymetat maštale.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz