Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.

V neděli jsem měl na Astrovíkendu přednášku na téma "Kterak vykonati rituál na získání vysněného partnera či partnerky". Ukázali jsme si krok za krokem (málem jsem teď napsal "krk za krkem) postup při provádění rituálu na zvýšení šance, že získáme jako partnera kohokoliv, koho si umaneme či vyhlédneme, je jedno, jestli je zadaný nebo toho času není volný, je dokonce i jedno, jestli se ještě nenarodil(a) nebo vůbec neexistuje, přírodní síly si poradí naprosto se vším. To, co zde na přiloženém videu uvidíte, je samozřejmě základ celého kolosálního rituálního "tance", který se rozjede po dokončení úvodní části, ale jak vždy neustále a pořád znovu a dokola opakuji, představuje rituál často jedinou možnost, jak se dostat ven z bezvýchodné situace. Proto také symboly rituálů souvisejí se symbolikou bludiště a symboly bludiště jsou často používané jako symboly osudu nebo i Kola štěstí. Mnohé prostě souvisí s mnohým. Občas i všechno se vším. Nebo nic s ničím, podle toho, z které strany na to všechno budeme zírat a nahlížet.
 

 
Horoskopy na středu 25.10.2017

Začneme dnes klasicky od Beranů čili Skopců, kteří se dnes mohou cítit poněkud podrážděně. Napětí, které se nad nimi vznáší jak Damoklův meč na tenké nitce se může lehce zvrtnout v nervózní jednání a podrážděné odpovědi na otázky okolí. Dnes se Beranů raději ani nebudeme ptát, jak se cítí a jestli se nechtějí s něčím svěřit. Ani jim nebudeme doporučovat regresní terapii či pročištění čaker na dálku. A raději ani na bližší vzdálenosti. Viditelná část nepříznivé reality se může jevit jako chaos v pracovních záležitostech, popřípadě budou řešit, proč jim někdo nesplnil, co slíbil a třeba se pod to i podepsal. Víceméně by se dalo konstatovat, že jejich mírné duševní rozhození bude celkem oprávněné a pochopitelné.

Býci budou celý den téměř již klasicky zápasit s principem dluhu, ale pozor, dluh nemusí být pouze finanční, jako že někomu dlužíme určitou částku, kterou mu nejsme schopni na požádání okamžitě vložit do ruky, může jít i o dluh morální či duchovní. Snadno se stane, že někdo, kdo prokázal zrozenci ve znamení Býka jakoukoliv laskavost, bude marně čekat na nějakou adekvátně vlídnou odezvu nebo odpověď. Příkladů by mohlo být bezpočet, důležité je, že onen princip dluhu, o kterém se zmiňuji na začátku tohoto odstavce, může na jakéhokoliv Býka spadnout náhle a nečekaně, aniž by si to chudák Býk jakkoliv zasloužil. Naštěstí budou mít Býci dost sil se s principem dluhu poprat, jako nakonec s jakoukoliv jinou nesrovnalostí či nespravedlností.

Blíženci se dnes budou cítit lépe, když budou v kolektivu, než když budou o samotě. Touha zařadit se do většího kolektivu až davu bude u většiny Blíženců sílit v odpoledních hodinách, je tedy možné, že celá řada Blíženců skončí večer na nějakém shromáždění, koncertu nebo přinejmenším v útulné hospůdce, kde třeba i sami začnou hrát na kytaru nebo na piáno a k tomu se pokusí zpívat. Blíženec dnes bude družný a milý, jako společník každého snadno oslní a snadno na sebe strhne pozornost ostatních. Pokud se mezi Blíženci najde třeba sňatkový podvodník, tak zrovna dnes může slavit hojnou žeň. Ženy, které uloví nemusí slavit nic, protože k tomu nebudou mít důvod.

Raci v tomto období si dají pozor na ztrátu, mohou ztratit důvěru, peníze, klíče od bytu nebo také mobil. Když se jim podaří ztratit mobil, tak to ponesou hůře, než kdyby ztratili adekvátní finanční částku, protože každý Rak považuje svůj mobil za součást osobnosti. To platí v posledních letech jako drobná, leč podstatná změna v charakteristice každého Raka, dříve se s tím v horoskopech a v astrologii nijak zvlášť nepočítalo, protože ještě mobily a zvláště chytré mobily neexistovaly, ale dnes se to již stává samozřejmostí. Pokud by někdo našel mobil, který ztratil Rak nebo Račice, což se dá poznat podle velkého množství uložených selfíček (Raci se mají rádi) a zablokované sim karty, tak bude lepší, když jej nálezce co nejrychleji odevzdá, protože jinak na sebe uvalí tak hroznou kletbu, že jakýkoliv jiný trest, třeba padesát ran holí a useknutí ruky by proti tomu byl jak úsměvné pohlazení.

Lvi budou mít chuť prožít si svou vlastní představu lva salónů, nejlépe ve chvíli, kdy právě vchází do  salónu. Pokud dnes budou chtít cokoliv dělat nebo podnikat, tak jedině ve velkém. Kdyby měl dnes Lev ztratit mobil, podobně jako Rak, tak už ztratí rovnou elektromobil nebo něco podobného. Třeba i rozum - ano, Lev se dnes může bouřlivě zamilovat do krásné květinářky nebo krásného květináře, popřípadě do pracovní kolegyně, pracovního kolegy. Je to dáno silnými konstelacemi, které ovlivňují hormony, i když je pravda, že jak to přesně funguje, zatím ještě nikdo neví, ale my, astrologové se v těchto záležitostech, analogiích a synchronicitních vztazích dovedeme celkem mrštně pohybovat. Takže, Lvi, pozor, kam šlapete, když máte zrovna hlavu v oblacích. Pražští chodci by mohli na tohle téma vyprávět často až otřesné historky.

Panny - pro muže i pro ženy dnes platí jedno základní pravidlo - pokud půjdete na jakékoliv jednání, tak pokud budete chtít slavit jakékoliv komunikační úspěchy, tak se hoďte do černého. Nic není tak působivé, jako černá Panna, která se ve středu zjeví na jakémkoliv jednání - to platí jak pro ženy, tak i pro muže. I když ostatní nebudou vědět, že jste Panna, váš zjev na ně zapůsobí natolik, že i kdybyste jednali se zástupci italských mafiánů či majitelů ruských kol a kolotočů, podepíší vám cokoliv, co jim předložíte. Pro Panny dnes není dobré cokoliv, co je žluté nebo souvisí se žlutou barvou, na žlutou si prostě dávejte pozor. Vyhýbejte se i zlatu a sluníčku, určitě si dnes alespoň jednou uvědomíte, o čem jsem k vám v dnešním horoskopu mluvil.

Váhy začnou dopoledne uvažovat o tom, že by si mohly trochu zasportovat, ale odpoledne si to zase rozmyslí - a budou mít pravdu. Dnes není den vhodný pro sportující Váhy, večer by z nich mohly být rozlámané Váhy nebo porouchané Váhy a ty už toho moc nenaváží, ani nezváží a neuváží, dokonce ani nic nezaváží, takže kdyby si večer museli zavázat tkaničku u boty, tak s tím budou mít problém. To je možná i důvod, proč se dnes bude přitahovat symbolika Vah a suchého zipu. Škoda, že ještě nikdo nevymyslel váhu na suchý zip, ale třeba se už brzy dočkáme. Snažím se tím naznačit, že Váha dnes bude mít smysl pro nesmysly, ale celou řadu praktických úkonů a úkolů buď nezvládne vůbec nebo jen stěží. Možná až večer si Váhy poradí s několika jednoduchými úkoly, které nevyžadují žádnou zvláštní zručnost nebo cvik.

Štíři se budou přičinlivě činit a s radostí v srdci budou využívat všech šťastných náhod, které jim prostřednictvím Kola štěstí, čili Jupiteru budou padat do klína. Kdybyste se rozhodli, že právě dnes začnete podnikat nebo otevřete kavárnu, popřípadě zahájíte vysílání své nové televize, tak vašemu rozhodnutí tleskám, vyhazuji nadšením svou frygickou čapku do vzduchu, v letu ji obratně chytám a opět si ji jedním tahem nasazuji na hlavu. Prostě a jednoduše, na každé vaše rozhodnutí dnes planety odpovídají konfiguracemi prudkého souhlasu. Dávejte si pozor pouze na jednu věc, pokud vám bude něco chybět nebo budete cokoliv po někom chtít, vyhněte se komunikačnímu modelu zaseklého kolovrátku, stačí všechno vyslovit a říct pouze jednou. Opakování není vždy matkou moudrosti, někdy dokáže být i docela protivné.

Střelci, datum vašeho narození je jako zbrojní pas. Můžete dnes mít trochu náběh na bolesti hlavy, ale všech bolestí se zbavíte, když si provedete menší dechovou exkurzi do oblasti meditací. Dejme tomu, že jste se narodili dvacátého července 1976 - uděláte dvacet vdechů a výdechů, velmi pomalých, tak pomalých, že se při tom skoro začnete dusit, ale nebojte, nic se vám nestane, takhle meditovali i mistři, kteří kdysi dávno stavěli pyramidy a později gotické chrámy. Potom budete chvíli dýchat normálně a budete pokračova sedmi pomalými dechy a výdechy (7 = červenec), potom si opět "odpočinete", provedete jeden hluboký vdech a výdech, devět zpomalených vdechů a výdechů, sedm zpomalených nádechů a šest velmi pomalých nádechů (1976). Tohle dnes platí hlavně pro Střelce, i když je pravda, že i ostatní znamení se mohou přidat a trochu se prodýchat, ale pro ně jsou zase lepší jiné dny, dnešní účinek pro jiná znamení je tak 70 až 80%. Zítra mohou meditovat Kozorozi, pozítří Vodnáři, potom Ryby a tak dále přes Berany opět až ke Střelci.

Kozorozi se dnes budou projevovat jako rození humoristé. Možná si budete říkat, že jste ani netušili, jak obrovský mají smysl pro humor, ale i to je většinou dáno planetárními konstelacemi, metabolizmem, výměnou látkovou a hormonální skladbou. Všechno v duchovní lidské činnosti je podřízeno účinkům hormonů a pokud  harmonie mezi duchem a tělem šlape, jak má, projevuje se to velmi často i tím, co nazýváme smyslem pro humor. Každý den v tomto smyslu může patřit jinému znamení nebo i několika znamení najednou, ale speciálně dnes platí, že když vás někdo skutečně pobaví a možná i rozesměje nějakým zajímavým postřehem, hláškou, vtipem či zášlehem intelektu, tak to bude s nejvyšší pravděpodobností Kozoroh.

Vodnář dnes bude velký pán a i když se třeba včera projevoval skromně a nenápadně, nebude se mu dnes chtít moc pracovat. Občas se stane, že se někdo ráno probudí z neklidných snů s pevným přesvědčením, že by měl začít podnikat nebo pracovat jako osoba samostatně výdělečně činná, které k témuž chybí už jenom živnostenský list. Takže hurá na příslušný úřad, vyplnit žádost - a stát se podnikatelem. Nebo i velkopodnikatelem, to už záleží jenom na tom, jakého měsíčního obratu na kilo živé váhy dosáhneme. Přesvědčení je jedna věc realita druhá, ve skutečnosti by bylo dobré, pokud skutečně chcete podnikat nebo vás k tomu něco nutí, že začínat zrovna nyní by nebylo tím nejrozumnějším, co můžete pro svůj život učinit. Počkejte alespoň na konec listopadu a hned uvidíte celou řadu souvislostí z trochu jiného úhlu pohledu a nakonec budete rádi, když  začnete s podnikáním v lednu příštího roku, letos vám nic neuteče. Jsou období, kdy se vyplatí spěchat pomalu.

Ryby jsou již delší dobu znamením víceméně výjimečným, kdybych měl přirovnat jednotlivá znamení k tarotovým kartám, byl by Beran Mág, Býk by byl Císař, Blíženci Kolo štěstí, Rak by měl kartu Měsíc, Lev Sílu, Panna Hvězdu, Váhy by odpovídaly VIII Velké Arkány, Vyrovnání - Spravedlnost, Štír by dostal Milence, Střelec by odpovídal kartě Joker, Žolík, Blázen, Kozoroh by měl kartu Světa, Vodnář Velekněz a Ryby by odpovídaly Poustevníkovi. Pokud se zajímáte o tarot, tak si s tím můžete i trochu pohrát, když si vezmete karty k ruce, zamícháte a potom taháte, kdo by se k vám třeba mohl hodit jako partner nebo komu byste neměli půjčovat peníze - i když je to rozdělení, které v podstatě odpovídá současným konstelacím, časem se to celé může pohnout natolik, že by se vztah jednotlivých znamení k tarotovým kartám podstatně změnil. Všechno jako vždy záleží na kvalitě času. Takže Ryby budou jako vždy v poslední době překypovat nápady, budou všechno sepisovat, mohou se z nich stát kronikáři obce nebo města a pokud budou pracovat v zastupitelství nebo dokonce ve vládě, tak můžeme očekávat, že budou pilné, knihovtipné a neomylné, jak by se řeklo hezky postaru. A pokud se vám dnešní horoskopy zdají ukecanější než obvykle, tak je to možná právě tím, že jsem také Ryba.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz