Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Pokračujeme v "honu" na umělou inteligenci, přestože mít v dnešní době strach z "umělé inteligence", když vrchol techniky představuje vrtkavé připojení k internetu, slabomyslné sociální sítě a "nenápadně" zmanipulované volby, je asi na stejné úrovni, jako bát se, že vám partnerku přebere notebook nebo, že vás začne pomlouvat váš vlastní telefon. Když už je tak chytrý.
 

 
Úterý 24.10.2017

Nádherné konstelace na třpytivé projevy lidského rozumu. Dnes se budou jako géniové projevovat Berani, Býci, Blíženci, Raci, Panny, Kozorozi a Ryby. Pokud jste museli dlouho něco řešit nebo jste nemohli dlouho něco důležitého spočítat, vypočítat nebo jste stále dokola zapomínali odhlásit u svého operátora funkce, sim-karty či přístroje, které jste už léta nepoužívali, dnes si na to vzpomenete, takže se s nejvyšší pravděpodobností uvidíme v ulicích, jak smysluplně poletujeme různými směry.
Lvi, Váhy a Štíři dnes budou naladění na uměleckou strunu, pokud vás hned po ránu napadne nějaká originální melodie, tak si ji zaznamenejte, může se jednat o budoucí evergreen, který se postaví hrdě po bok ostatním evergreenům nebo věčně zeleným lidovým popěvkům, ale dnes máte namířeno a naladěno spíše do oblasti, kde je Osudová než Už ho tam vezou, starýho Bláhu, tak toho využijte. V notovém průmyslu se na originálních melodiích díky autorským právům dají vydělat slušné peníze, takže už jenom zbývá zapískat melodii na kameru, ukázat noviny s datem, nahrát a šup s tím na net. Prvenství máte zaručeno.
Střelci a Vodnáři, pokud se od brzkého rána cítíte jako spisovatelé, tak chutě do toho, dnes si můžete napsat základní kostru pro budoucí slavný román, kterým zaútočíte na získání Nobelovy ceny. Teď se prostě musí každý z vás překonat, i kdyby se cítil unavený jako stařec nebo měl moře jiných starostí.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz