Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Vystoupali jsme až na vrchol, což se dalo chápat jako předobraz jistého rozuzlení, otevření třetího oka, osvícení, prohlédnutí, inspirace či prozření, vložení šému, v jistém slova smyslu je šém něco jako umělé třetí oko a i kdyby se jednalo o umělé skleněné oko, tak všichni víme, že skleněné oko - do duše čočka. Na krku opět máme pracovní pondělí a opět si uvědomujeme, proč se o někom říká, že je příjemný jak pondělí. Je to docela zajímavé, protože pátek je většinou rovněž pracovní den a přesto máme raději pátek, než pondělí. Zřejmě zde hraje svou roli i zvyk, dívat se na všechno minimálně s denním předstihem, takže automaticky tušíme za pondělím, i kdyby bylo sebekrásnější, pracovní úterý, zatímco za pátkem, i kdyby byl sebedeštivější a sebevíce zachmuřený, vidíme svým vnitřním zrakem volnou sobotu.
 
 
Víte, jak definovat inteligenci, popřípadě přímo lidskou inteligenci? Občas je dobré si uvědomit, pomocí čeho posuzujeme okolní svět.
 

 
Horoskopy na pondělí 23.10.2017

Dnes je Měsíc od časných ranních hodin až do pozdních večerních hodin ve Střelci, což bude dávat Střelcům zvláštní osobní kouzlo, takže pokud půjdete na nějaké důležité jednání, vezměte s sebou jednoho nebo dva Střelce (myslím tím Střelce s velkým S, ne střelce jako takové!) a máte vyhráno.
Slunce se přesouvá za Jupiterem a Merkurem z Vah do Štíra. Ve Vahách zůstává Venuše s Marsem, takže Štírům to dnes bude slušet v rolích zdatných obchodníků a zástupců firem, Váhy budou řešit vztahové problémy, popřípadě se budou snažit navázat nové partnerské vztahy, Panny a Kozorozi budou mít pocit, že si jich nikdo nevšímá a že jsou na světě zbyteční - to se spraví až večer, během družné zábavy s ostatními znameními.
Berani, Býci, Blíženci, Raci a Lvi se dnes budou marně snažit prosadit nějaké své názory nebo nápady. Tady také hodně rozhoduje kvalita času - trefíte se do správné časové dimenze a ať už řeknete cokoliv, tak vás ostatní budou poslouchat s otevřenou pusou, pokud se ale netrefíte, tak klidně začnou mluvit uprostřed vašeho projevu.
Vodnáři a Ryby, pokud se sejdou, tak mohou dnes něco založit, třeba kapelu, nový národ nebo nějaké nové hnutí. Je také možné, že jenom něco někam založí a potom to nebudou moct najít. Při procesu zakládání maji dnes Vodnáři a Ryby neomezeně volnou ruku. Jinými slovy, je možné, že toho jak Vodnáři, tak i Ryby hodně vymyslí, ale většinou to nebude stát za to, aby se to tesalo do kamene.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz