Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Otužilci - kapitola sama pro sebe.
 
 
 
Horoskopy na sobotu 21.10.2017

Beranům, neboli Skopcům, Lvům, Štírům a Střelcům se dnes od rána může honit hlavou nějaká dávno zapomenutá melodie a i když se na ni budou snažit znovu zapomenout a znovu již nemyslet, bude kolem nich vířit v soustředných kruzích a neustále se vracet, jak bumerang, který se právě rozhodl projevit svou svobodnou vůli. Pokud se tak stane, je to neklamné znamení, že večer budou myslet na sex a vynasnaží se prožít se svými partnery a partnerkami něco vzrušujícího. Vnucující se melodie nebo hudba, popřípadě obsedantní vzpomínky na evergreenové skladby dnes mají přímou spojitost se sexem a hlavně s pocitem sexuální frustrace také u Býků, Blíženců, Pannen, Vah a Kozorohů, v těchto případech se ale bohužel nedočkají příslušníci těchto znamení žádné zvláštní satisfakce, takže se mohou ve večerních hodinách cítit spíše podráždění, než spokojení, ale budou to svádět na volby nebo na počasí. Pokud se ale setká Lev s Pannou, Štír s Kozorohem nebo Střelec s Blížencem, popřípadě Blíženec s Blížencem, mohou se ve svých požadavcích navzájem doplňovat a dosáhnout uspokojení. A potom jít třeba společně na pivo. Pivní konjunkce dnes budou prakticky všechny končit přesvědčením, že nežijeme nadarmo.
Jako katalyzátory vzájemných vztahů nebo urychlovači dohod a domluv mezi jednotlivými, ne příliš kompatibilními znameními dnes budou působit Raci, Vodnáři a Ryby. Mohou mít roli vyjednavačů a krotitelů občas rostoucího společenského napětí. Dnešní horoskop je významově nesmírně složitý, i když to tak na první pohled nevypadá. Vše probíhá pod patronací Měsíce, který je v T-kvadratuře ke svým vlastním Měsíčním uzlům a dva ze tří významnějších trigonů jsou mezi Černou Lunou a Uranem a mezi Saturnem a vzestupným Měsíčním uzlem. Čili na jednu stranu trigon, jako milá a sympatická konstelace, na druhou stranu "nic moc". Jediný užitečný trigon je mezi Neptunem v Rybách a Merkurem ve Štíru, takže největší užitek ze všeho, co se dnes odehraje, budou mít Štíři a Ryby. Pro ostatní znamení platí, že nemusí být každý den posvícení a občas se i sex může stát sladkou odměnou.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz