Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 
Krásný, téměř výpravný lom na kraji Mikulova. Místo vody je plný burčáku. No, skoro... na první pohled. Ale trochu mi to připomnělo lom či zlom Amerika u Prahy, řekl bych, že je tam dost podobná ozvěna. Ale musíte opravdu zařvat z plna hrdla. Vyzkoušejte a uvidíte.
 
 
Hudební folková skupina Šohaji se nám starala o zábavu v sobotu večer, klasická cimbálovka, čili cimbál, tři housličky, vokál a kontrabas a už to jelo. Kdo nezažil, neví o co přišel, Morava je prostě jenom jedna, nikde jinde ve světě šírém žádnou druhou, té první podobnou, už nenajdete.
 


 

Horoskopy na pátek 20.10.2017

Výborné konstelace dnes mají Berani, Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny. Štíři to také nebudou mít špatné. Poněkud nešťastné konstelace mají v rovině spolupráce a businessu Váhy, Kozorozi a především Střelci. U Střelců dochází ke spojení dvou smolných znamení Černé Luny a Saturnu, což znamená, že budou muset být hodně opatrní v jakémkoliv rozhodování, možná by bylo lepší postupovat podle pravidla, kdo nic nedělá, nic nepokazí, ale pouze v takových případech, kdy nehrozí sankce z prodlení nebo nedodržení termínu. Takže složenky a účty plaťte, ale raději nikomu nic neslibujte, ani od nikoho nic zvláštního nechtějte a nevyžadujte - a bude klid. Konstelace znamenají, že se dnes nemůžete na 100% spoléhat na                    c y štěstí a na pravidlo "risk je zisk".

Berani s planetou života Uranem budou mít příležitost naučit se nové věci, mají dobré konstelace na studium a přijímání nových informací.

Býci pocítí lehké zklamání ve vztazích, ale vše se vyjasní, možná jenom něco špatné pochopí nebo něco přeslechnou, takže večer už bude zase všechno v pořádku.

Blížence dnes čeká uzdravení nebo zlepšení zdravotních problémů, to se týká hlavně potíží s dýcháním, s alergií či s rýmou a nastydnutím. Pokud máte ohledně svého zdraví něco, co chcete zlepšit, začněte dnes. Běžte si zacvičit, trochu se rozhýbat, pokud jste se chystali na drobný kosmetický zákrok, objednejte se dnes.

Raci mají skvělé konstelace na vzestup a kariéru či vydělávání peněz. Především Račice by se měly dnes věnovat práci a výdělečné činnosti. Pustíte se do práce s plnou vervou a dokážete všechno, co si naplánujete. Muži Raci také, ale bude lepší, když u toho bude i nějaká žena, třeba pracovní kolegyně. Pokud se potkáte se šéfovou, můžete se zmínit o zvýšení platu. Prostě ženský princip ve výdělku peněz dnes u Raků pracuje a stoupá na hodnotovém žebříčku do nadoblačných výšek.

Lvi, pozor na konflikty v partnerství, svůj milostný život pro dnešek usměrněte, schůzku s milencem či milenkou nechte na víkend a zůstaňte s rodinou, ať si to doma nepošpatníte. I když milencům se to asi líbit nebude, ale planety  zrovna teď přejí spíše rodině a práci.

Panny budou sršet rozhodností a mužskou energií, protože nad nimi kraluje Mars. Venuše se již přesunula do sousedních Vah, takže nadchází doba mužných, racionálních a radikálních rozhodnutí. Kvůli ztrátě Venuše a pomyslnému narušení rovnováhy mezi mužským a ženským principem můžete v sobě cítit chaos a podrážděnost. Mars, vám ale dává dobré vyhlídky pro nastolení řádu, který se mohl v poslední době z vašeho života vytratit.

Ve Vahách a kolem Vah  jsou planety, jejichž přítomnost vede k nevyrovnanosti a nestálosti. Proto mohou Váhy cítit neklid a roztěkanost, ačkoli planety samy o sobě nejsou špatné, ale dohromady znamenají příliš velkou sílu a tlak na psychiku.Tato sestava se ale bude v příštích dnech úspěšně rozpadat, takže i do života přijde osvěžení a nová energie.

Štíři mají také k dispozici více planet na výběr, mohou být lehce rozháraní, ale také se mohou radovat z přítomnosti Jupitera, planety štěstí, takže ze všeho vybruslí mnohem lépe a rychleji, než tomu bylo dříve.

Kozorohy čekají starosti ohledně finančních problémů, neberte si půjčky a nikomu nic, co se týká financí, neslibujte. Pokud vám někdo dluží peníze, bude lehce odolávat vašim nárokům. Je možné, že zrovna dnes si budete chtít něco koupit, na co nebudete mít dostatek prostředků.

Vodnáři, dávejte si pozor na muže z minulosti, který vás už jednou zradil, mohlo by se to opakovat. Ať už v jakékoliv podobě.

Ryby mají svůj Neptun, už si na něj zvykly, i když je ve spojení s podzimem lehce  depresivní, ale na druhou stranu zase přináší spoustu kreativních i podnikatelských nápadů. V partnerství se odehraje něco zajímavého a dobrého, co váš vztah posune dále, ale v práci může naopak něco skončit nebo se pokazit. Nakonec se naštěstí ukáže, že pouze zmizelo něco, co by vás v budoucnosti jenom brzdilo. Takže, i když jste Ryby, nasaďte ostré lokty a striktně jděte nebo plavte dál.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz