Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Pálava - na tomto videu jsou stále ještě Dívčí hrady, počasí nám přálo - a všechno ostatní taky. Tak jsme se všichni stále dokola všelijak fotili a sdíleli pod heslem "fejsbuk tě miluje a je nenasytný".
Jó, abych nezapomněl, dnes mám chat v Blesku, takže můžete moje mistrné odpovědi sledovat na blesk.cz, pokud se vám podaří se tam proklikat a doklikat, ale jsou dnes docela pohnuté konstelace, takže to může být i zajímavé a poučné. I když se třeba zrovna na vás nedostane řada, protože opět očekávám několik stovek dotazů, takže, kdybych měl zpracovat polovinu, tak mě u toho jebne.
Dnešní den obecně se bude odehrávat ve smyslu "asi si budeme muset rozmyslet něco, co jsme si v nedaleké minulosti vesele naplánovali a zdálo se to být celkem lehce dosažitelné".
 
Máte-li zájem o můj Kurz astrologie (cena 8000 Kč), který probíhá tak, že v pohodlí domova sledujete videa, k nimž dostanete odkaz, ozvěte se mi na kteroukoli mailovou adresu. Je to v podstatě videokurz a k tomu jsou prakticky neomezené konzultace po mailu. Nic lepšího v současnosti s nejvyšší pravděpodobností nenajdete.
 

 
Horoskopy na čtvrtek 19.10.2017

Dnes si budete dělat zbytečné starosti a možná si budete lámat hlavu nad něčím, co se nakonec samo vyřeší. To platí především pro Berany, Raky, Lvy, Panny, Střelce a Kozorohy. Možná bude dobré uvědomit si starou známou pravdu, že člověk všechno, co vidí, automaticky rozděluje na plus a mínus, dobro a zlo, pro a proti, což je zřejmě dané schopností verbalizovat iracionální pocit rovnováhy. To, že nespadneme, pociťujeme jako harmonii a tu samou harmonii hledáme i v okolním světě, ve fyzice, matematice, v ekonomii, v názorech ostatních, ve společnosti. Což samozřejmě často přináší spoustu zbytečných starostí. Jinými slovy se dnes vyplatí spíše věřit než nedůvěřovat. Klasickou mytologickou armádu bojovníků za dobro tvoří od nepaměti andělé s plamennými meči a jejich protivníci jsou čerti s vidlemi. Mezi nimi panuje věčný boj (alespoň podle našich představ), přitom ale nikdy nemůže ani jedna strana zvítězit. Možná by byl pohled na oškubané anděly v kotlích nebo na vymydlené čerty, rozvalující se na obláčcích a drnkající na harfy docela zábavný, ale je to nesmysl, k němuž nikdy nedojde, protože nemůže zmizet jeden pól, jedna strana něčeho nebo jeden konec, třeba hole, aniž by zmizel i ten druhý. Takže, ještě jednou, milí Berani, Raci, Lvi, Panny, Střelci a Kozorozi, dejte si dnes pozor na polaritu vnímání reality, abyste v rámci boje za dobro a spravedlnost nepodpořili nějakou lumpárnu.
Býci, Blíženci a Váhy prožijí hezký den, ale neměli by ani náhodou pomluvit někoho, koho vůbec neznají nebo ho znají jen z doslechu a ani by se k tomu neměli nechat vyprovokovat. Štíři, Střelci, Vodnáři a Ryby si dají pozor na to, že se budou celý den projevovat dost roztržitě, mohou někde něco zapomenout nebo třikrát za sebou v krátkých intervalech pozdraví toho samého člověka. Dnes raději nikde neříkejte své názory na cokoliv, ani nikoho necitujte, protože byste mohli vzbudit dojem, že nesouhlasíte sami se sebou a ještě z toho chcete vyvodit důsledky.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz