Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Výcvik je důležitý podle hesla těžko na cvičišti, lehko na bojišti, ale bylo docela zajímavé, jak jeden pejsek od druhého odpozoroval co má dělat a snažil se ho napodobit. Německá vlčáčice Arga se zakusovala do návnady stejně jako staford Jack a ochotně visela za tlamu, přestože to nikdy předtím nedělala. Najednou v sobě objevila nový talent a netušené možnosti.
 

Byli jsme na návštěvě v Mikulově, který vlastně patří do okolí mého rodného kraje, narodil jsem se a nějakou dobu žil a jako malé dítě působil v Čejči u Hodonína, v Ústí nad Orlicí, v Lanškrouně a potom v Brně, takže Moravu mám docela "probydlenou", ale na druhou stranu je pravda, že v dětství jsem jaksi neměl čas ani peníze na to, abych Moravu procestoval a poznával zajímavosti, to nastalo až později, když mi bylo patnáct a mohl jsem cestovat na malém, téměř drobném motocyklu cz-značky Pionýr. V současné době je cestování o mnoho jednodušší, takže se na Moravu mohu dostat i jako téměř rodilý Pražák.
Tady jsme na Pálavě a objevujeme postupně burčák, potom stezku na vrchol obrovského kopce, na kterém stojí trosky starého dívčího hradu Děvičky s velebohatou historií, táhnoutcí se od Velkomoravské říše a Dolních Věstonic a po turistický dnešek. Trochu jsme si popovídali se zkaměnělými dívkami, po nichž se podle tradice tohle místo jmenuje. I když je pravda, že dnes by se to mohlo jmenovat spíše Turistický vrch nebo tak nějak, protože se vzhůru i dolů vinou obrovské zástupy lačných turistů, zdolávajících strmé skalní stěny s tornami a dětmi na zádech, popřípadě i s kočárky a stokilovými bágly. Kdybych byl dobyvatel, tak budu hrady a opevnění dobývat pomocí turistů, to je větší síla, než jakékoliv jiné vojsko.
 

 
Horoskopy na úterý 17.10.2017

Dnes se podíváme, která znamení mají konstelace vhodné na to, aby mohla co nejdříve pronikavě zbohatnout.
Berani, neboli Skopci jsou na tom z hlediska financí a výdělku poměrně dobře, tady to bude záležet hodně na mistrovství komunikace, bude výřečnost, budou peníze.
U Býků to vypadá tak, že pokud budou vytrvalí a pracovití, dostanou se z nejhoršího, pokud už jsou z nejhoršího venku, tak by měli zkusit nejenom normálně pracovat, ale i podnikat nebo pracovat samostatně. Mají k tomu dobré dispozice.
Blíženci - ano, jak se zdá, Blíženci jsou na značkách, ale ještě nevyběhli, tady bude ke kýženému osedlání vlastního štěstí chybět ještě trošku aktivity. Ale půjde to.
Raci mají u sebe a kolem sebe hodně pro i hodně proti, je to zmatek, takže pokud se Rakům podaří vyznat se v chaosu, který kolem nich vládne, dojde u nich i k poměrně rychlému a pronikavému zbohatnutí.
Lvi se hodí do vedoucí funkce, pokud budou někoho nebo něco vést a nebudou sami v podřízené roli, bude to fungovat i finančně.
Panny se nyní dostanou dopředu pouze s vynaložením určité síly, projevená síla znamená aktivitu, takže dopředu se dostanete třeba na úkor odpočinku nebo i tím, že místo oběda budete vyřizovat důležité telefony (aby i druhá strana zůstala bez oběda), prostě ta aktivita je dnes plně namístě.
Váhy mají dnes opět všechny trumfy v ruce, takže co si naplánují, to se stane. Což samozřejmě platí i naopak - nebude žádný plán, nebude ani výsledek.
Štíři dnes budou mít vyloženě štěstí na práci i na podnikání, takže když nebudete myslet na hlouposti, poskočíte pracovně i finančně dopředu.
Střelci - vy potřebujete jedinou věc k tomu, abyste přišli k větším ziskům - trpělivost. Přestaňte se pořád dokola ptát, jestli už je tohle nebo támhleto, co měl udělat někdo jiný, hotové a soustřeďte se hlavně na své vlastní výsledky, kde jsou, proč tady ještě nejsou, co uděláte pro to, aby byly a tak... a půjde to.
Kozorozi, nemusíte být všude první a nejlepší, když se s míříte s tím, že občas jste také někde nebo v něčem druzí, půjdete rychleji dopředu nebo nahoru, podle toho, kam zrovna máte namířeno.
Vodnáři dnes budou úspěšní a užiteční, když budou dělat takové ty závěrečné práce, jako je třeba kontrola před uzavřením projektu, převzetí něčeho, co má být už hotové a podobně. Není vhodná doba pro to, abyste něco začínali. Potom se objeví i zvýšení zisků.
Ryby, musíte pracovat hlavně v klidu, když se necháte čímkoliv rozptylovat, tak se žádného zvýšení zisků nedočkáte. Pokud se ale na práci dokážete plně soustředit, tak brzy přijde i finanční ocenění.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz