Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Jedno z našich posledních afternooshow, kde se lehce zamýšlíme nad smyslem života a samozřejmě také nad smyslem výkladu tarotových karet s přihlédnutím k astrologickým konstelacím po mailu. Jaký má vlastně význam výklad tarotových karet? Proč si většina lidí myslí, že výklad tarotových karet je pro jejich život zbytečný a jaký je rozdíl mezi výkladem osobním a po mailu? Co může našim klientům přinést konzultace nad výkladem tarotu a nad astrologickými konstelacemi? Znovu opakuji, že osud je většinou výslednicí různých náhod, které často nejsou jen pouhými náhodami z čistě matematického hlediska. Když budeme vykládat všechny možné náhody, které na náš v životě čekají podle jiných náhod, například podle výkladu karet  nebo astrologických konstelací, budeme pravdě o několik procent blíže, než když budeme prognostikovat podle logiky a racionálních úvah. Je tedy zřejmé, že správná konzultace, spojená s výkladem karet nám může usnadnit i takové věci, jako je třeba konkurenční boj, udržení si kondice a zdraví, popřípadě zastavení stárnutí  nebo dosažení úspěchu, nalezení vhodného životního partnera nebo i získání finanční nezávislosti. Jak říkal klasik, nepromyšlený život nestojí za žití, nicméně promýšlet by se měl nejenom racionálně, ale také iracionálně. Teprve s použitím dvou vyvážených stran lze dosáhnout rovnováhy.
 

Jak jde všechno stále dokola, máte zde i z astrologického hlediska opět říjen a říjnové problémy a dá se říct, že i ty se budou v mnoha směrech opět opakovat.
 

 
Horoskopy na pondělí 16.10.2017

Dnes mohou mít zajímavé zážitky Štíři a Střelci, kolem jejichž osudů se motá Slunce, Merkur, Jupiter, Saturn a Černá Luna, protože začínají na písmeno S, které se symbolicky spojuje s hadem, hadí silou a samozřejmě také s páteří a zrovna dnes je Mezinárodní den páteře, aritmosofická devítka, tarotový Poustevník, který si nese lucerničku, aby viděl na klikatou cestu (opět symbolika písmene S) a je doprovázený tříhlavým psem - raději se ani neptejte, jak složité problémy s páteří může mít tříhlavý pes, takže si dnes, milí Štíři a Střelci dávejte pozor na páteř a v symbolickém slova smyslu obecně na záda. Pokud se vám něco děje za zády, tak to většinou není ve svých důsledcích příjemné, ani užitečné. Je zajímavé, že písmeno S v českých názvech znamení mají pouze Štíři, Střelci a Skopci, což je vlastně správné označení našeho divokého "Beránka". V latinských názvech bychom přišli ještě na Býky, Vodnáře a Ryby. Takže většina dnešních událostí se bude točit kolem Skopců, Býků, Štírů, Střelců, Vodnářů a Ryb.
Nenápadně si svého štěstí na druhé pohlaví budou užívat Blíženci, Raci, Lvi, Panny a Váhy, ti dnes budou procházet životem ve smyslu "tichá voda břehy mele", tak po nich raději nic nechtějte, mohl by se jich zmocnit pocit, že jsou zbytečně přepracovaní a že za to můžete vy, jako samozvaný úkolář.
Kozorozi mohou dnes dělat co chtějí, ale neměli by se snažit nic zrychlovat nebo urychlovat, jinak se jim dnešní den promění v den-blbec nebo v "letecký den", i když na druhou stranu je pravda, že je docela zajímavé, vidět na vlastní oči, jak vypadá zákon namazeného krajíce v praxi.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz