Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Cestování kajakem po Středozemním moři nás natolik uchvátilo, že jsme se pustili z jednoho bodu do paprskovitých výprav, nakonec jich bylo přímo bezpočet, takže je ani nemáme všechny zaznamenané a zdokumentované, ale zajímavý byl vždy pokus trefit se zpátky do místa, odkud jsme vypluli. V tomto bodě mají všechny dřívější výpravy na různých plavidlech v historii lidstva můj obdiv, tedy pokud se jim to podařilo. Pokud ne, je docela dobře možné, že potomci původních námořníků, objevitelů a plavců bloudí někde na moři dodnes.
 

Tohle je moje oblíbené video, které jsme si kdysi natočili jen tak pro radost a musím říct, že mně osobně tu radost přináší stále dokola, vždycky mě, při každém zhlédnutí pobaví natolik, že několik dní potom odmítám televizi, zprávy a nechci se bavit ani s rodinou.
 
 

Čím větší démon, tím větší úspěch u žen

Jen těžko k sobě hledají cestu, i když instinktivně vědí, že patří k sobě. Ona je vdaná, on ženatý. Táhne je to k sobě, ale oběma dělá problém o tom otevřeně mluvit. Napětí mezi nimi je zcela hmatatelné a vyčerpávající. 

Jde jim vůbec pomoci?

Hlavně se dá, nejen podle karet, předvídat, že popisovaná situace dlouho zůstane stejná. Potom "vykvete" a zanikne. Jejich vztah vznikl hlavně proto, že se potkali na pracovišti a že potenciální přítel je nadřízeným zamilované Julie.
Kdyby se například změnilo to, že on by byl jejím podřízeným nebo svačinářem, uklízečem, vrátným, instalatérem, popelářem - ale jinak by zůstalo všechno stejné, klidně i včetně platu - je téměř jisté, že by popisovaný vztah pravděpodobně vůbec nevznikl.
U zamilované vdané paní hraje velkou roli to, čemu říkáme zamilovat se do situace nebo do funkce. Do uniformy. Některé ženy jsou na vrcholu blaha, že mají státního zaměstnance, návladního, nebo umělce. Zvláště filmoví herci a hudebníci si většinou na přízeň mladých žen či dívek a fanynek nemohou stěžovat. Přitom nemusí být zámožní, zajištění, bohatí, ani nemusí být "za vodou", stačí, že někde v podvečer, na pódiu, u mikrofonu vyluzují na hudební nástroj tklivé melodie a ženská srdce před nimi měknou jak mozky vojáků z povolání.
Takže ještě jednou - pracovní postavení a funkce pana nadřízeného a paní podřízené jsou v tomto vztahu důležitým podhoubím, z něhož popisovaný vztah vyrůstá. Jakmile se něco změní v jejich oficiálním vztahu, zbortí se i vztah citový. Je patrné, že jim to oběma takhle vyhovuje, přestože mohou dávat najevo touhu po změně, ale ruku na srdce, kdyby to s jakoukoliv změnou myslel jeden nebo druhý upřímně či vážně, tak už by té změny dávno docílil. To je vztah, který je už dopředu určený na odstřel.
Urbes constituit aetas, hora dissolvit, momento fit cinis, diu silva - města stavěly věky a hodina je rozvrátila, v mžiku vzniká popel, dlouho les.
Osud, jak se zdá, má často smysl pro humor, protože "vymýšlí" situace, ve kterých se dávají dohromady věci a osoby, které se často k sobě vůbec nehodí nebo jsou vyloženě antagonistické. Nezkušený člověk snadno podlehne jakýmsi atavistickým pudům a zamiluje se v určité situaci do herce nebo statisty, který onu situaci pouze dokresluje nebo v ní hraje okrajovou či podružnou roli.
Byl by to zajímavý námět na film – bohatý chlápek má velkou firmu, ve které sám vystupuje jako zástupce vedoucího jednoho oddělení. Nikdo netuší, že celá firma je jeho. Ve funkci zástupce šéfa oddělení se zamiluje do své podřízené a ona do něho a teď si to společně užívají. On si tak vlastně vytvoří situaci, která se mu líbí a která ho vzrušuje. A teď si s tou situací může různě pohrávat i včetně toho, že jako přijde o práci, aby poznal, jestli ho jeho milovaná má skutečně ráda nebo ne. To by mohla být větší pecka než My Fair Lady. Taky by bylo dobré natočit akční trhák Babička versus Superman. Babička by měla kryptonické průpovídky, po kterých by se Supermanovi spouštěla krev z nosu nebo by dostal průjem, potom by mu v hádce natrhla značkové triko a opět by ho s láskou zašila. Prostě nepřekonatelná ženská síla. Ale to už bychom zabíhali do oblastí, které by mohly připomínat televizní tvorbu.
Quod fecit, quisque tuetur opus - každý hájí dílo, které vytvořil.


 
Horoskopy na neděli 15.10.2017

Dnes nám všeobecnou harmonii kazí v podstatě jenom jedna jediná kvadratura mezi Marsem v Panně a Saturnem ve Střelci. Jak jsme si již několikrát v minulém týdnu říkali, měly Panny velké štěstí na vztahy a na lásku a na sex - a to je dnes najednou pryč, protože se rozpadla slibná konjunkce, čili spojení Venuše - Mars v Panně a Venuše se přesunula do Vah. Váhy budou mít ode dneška podstatně větší štěstí na vztahy, sáhnou na vztah a on jim rozkvete pod rukama a budou mít štěstí i na práci a finance, i když to samozřejmě nemusí být znát hned v neděli, protože v neděli se dost těžko dělá kariéra, ale základy na cokoli se mohou sestavit kdekoliv a kdykoliv. To je takové pravidlo, které ctí každý dobrý businessman. Střelci a Kozorozi dnes sice žádné zvláštní štěstí na položení základů své budoucí oslnivé kariéry nemají, ale, jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. Dnes mohou odpočívat a sledovat cizí myšlenky v tv.
Kdyby si dnes někdo chtěl zaexperimentovat s hubnutím, tak viditelných výsledků by měli dosáhnout Berani, Býci, Lvi, Panny, Váhy, Střelci, Vodnáři a Ryby. Stačí chvilku myslet na břicho, několikrát izometricky vtáhnout břišní svaly a půl díla je hotovo, jak jsme si již říkali, vždy záleží pouze a jedině na kvalitě času.
Blíženci, Raci, Štíři a Kozorozi mohou mít dnes hezké zážitky, pokud budou spojené s cestováním, takže se vydejte někam na výlet, pokud jste už byli na výletě, můtete se dnes spokojeně vrátit domů, i když je pravda, že v neděli odpoledne se odněkud vracet, když zrovna nezuří uragán nebo není válka je u nás z hlediska dopravní situace dost riskantní.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz