Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Moník pilně trénuje plování pod vodou a potom si své nacvičené umění vyzkouší při podplavání lehátka, na němž relaxuje náš spolupracovník Míla. Je zde nádherně ilustrovaná a vystižená, téměř jak vystřižená poučka "těžko na cvičišti, lehko v boji" nebo "těžko na cvičišti, lehko na bojišti", to je už celkem jedno, základ je stejný. Těžko při nácviku potápětí u břehu, lehko při podplouvání lehátka na téměř otevřeném moři. I když v podstatě nevím, k čemu by to mohlo sloužit v praktickém životě, vždycky je lepší něco umět než neumět.
 

Sen až příliš krásný zdál se mi

Mám dva roky přítele, prožili jsme krásné i smutnější období, kdy jsem se střetávala hodně s jedním ze svých kamarádů, čistě netělesně, jen kvůli popovídání u kafe... Prostě jsem potřebovala někoho, komu se občas svěřit s citovými problémy ve vztahu, měla jsem pocit, že mi přítel nerozumí, málo si mě všímá... A teď mi, právě tento přítel vyčítá, že jsem se mu nevěnovala navázal bližší (kamarádský) vztah se svou dlouholetou známou, která se rozešla s partnerem. Chodí spolu do hospody, fotil ji polonahou na zahradě u jejich chaty (z jeho hlediska čistě nevinně), protože se prý chtěla přihlásit do nějaké Miss Čehokoliv. To se mi samozřejmě nelíbilo a dále se mi nelíbil fakt, že byli v neustálém kontaktu, prostě jsem začala žárlit.
Ale on to nechápe a nechce se s ní přestat stýkat. Když si s ním o tom chci promluvit, vyrukuje na mě s mým kamarádem a že mu přijde, že mu zakazuji co sama dělám a ve všem ostatním vidím nebezpečí.
Pokračuji v psaní po dvou týdnech. Rozešel se se mnou s tím, že potřebuje svobodu, aby si mohl ještě užívat. A tím mi moc ublížil. Byla jsem jeho první  intimní partnerka, mně je 20, jemu 21 a že si prý najednou, po roce a půl vztahu, uvědomil, že je moc mladý na to, aby se vázal a přitom do našeho vztahu skočil po hlavě. Vše, co jsme spolu zatím zažili, bylo pro oba nové, něco, na co se nezapomene. Někde jsem slyšela, že první lásky nemají dlouhého trvání, ale já si přála, aby tenhle báječnej kluk byl můj na celý život. Láska z něj ale vyprchala, dívá se teď na mě chladnýma očima kamaráda, a to mě zraňuje.
Nevím, jak se s tím smířit. Kdykoliv se na něj podívám, chci ho obejmout, políbit. Opět s ním trávit společné chvíle v objetí, kdy jsme se dívali na filmy a povídali si.
Ale on NAJEDNOU!!! zjistí, že se nechce vázat, ale užívat si, nemyslet na někoho, kdo je tu pro něj, chce být sám, bavit se s přáteli, užívat si s holkama (i když v balení je začátečník, stydí se, má omezené záliby, ale chce prý poznávat onu euforii ze seznamování a dobývání), ale přitom je to typ člověka v podstatě omezeného, pohodlného. Vím, že potřebuje čas, aby se vybouřil, ale já byla zvyklá mít ho u sebe, obracet se na něj, když jsem byla v úzkých, žárlit na něj... A teď tu není, kamarádi jsou dobří, ale není to ono.  Nevím, co mám dělat. Nechci být sama... Jsem mladá a měla bych si taky užívat. Ale je tu pořád on, tam někde hluboko v srdci. Jsem zmatená...

Odpověď

Vám je 20, jemu 21. Nepřemýšlela jste nikdy o tom, že je mezi vámi dost velký věkový rozdíl? Tedy ne přímo v chronologickém věku, ale v duchovní vyspělosti. Vy už víte, co od vztahu chcete a co od toho druhého očekáváte, a za chvíli budete i vědět, co všechno můžete nabídnout a jak to máte udělat, ale v jeho věku a v naší společnosti jsou mladí muži ještě téměř nepolapitelní. Většina z nich se v tomto věku nechce na nic a na nikoho vázat. Chtějí si užívat mládí, sexu, svobody, chtějí poznávat a porovnávat partnerky, chtějí se něco nového naučit, najít správné konexe, získat vzdělání, praxi, nastoupit do zajímavé práce, popřípadě začít podnikat, je toho prostě hodně, ale nic z toho se nerýmuje s poklidným partnerským nebo zodpovědným rodinným životem.
Bohužel se stalo, že jste s tím druhým (téměř netělesným) kamarádem, s nímž jste (opět bohužel) zbytečně trávila čas, nahrála svému odcházejícímu příteli na smeč. Zřejmě získal chuť vám to vrátit a potom zjistil, že to, co mu můžete vy sama za sebe nabídnout, najde i jinde. Teď to asi zazní krutě, ale pokud se to blíží pravdě, budete mít z tohoto vztahu alespoň pár vzpomínek a poučení pro příště. Nic jiného se v současné době nedá dělat. To, že váš přítel "najednou" zjistil, že se nechce vázat, tomu nevěřte, s touto myšlenkou už do vztahu s vámi vstupoval, pouze ji nevyslovil nahlas. Ale i to by mělo být pro vás součástí poučení v rámci proplouvání dalšími vztahy, které prostě přijdou, i když si to teď ještě nechcete připustit. Věřte, že s odstupem času uvidíte všechno, co jste s panem Nezkrotným prožila a ještě prožíváte, v daleko mírnějším a shovívavějším světle.
Když jsem kdysi dávno studoval chemii a byl jsem ve věku pana Nezkrotného a také jsem tak trochu zápasil s vývojem svých vztahů k majitelkám opačného pohlaví, napadlo mě, že lidé se ve svých vztazích chovají jako voda. Každého člověka jsem si představoval jako molekulu vody, což je jeden velký, bachratý atom kyslíku, a dva malé atomy vodíku. Voda má dvanáct pevných podob a dvě kapalné, to nemá žádná jiná látka, navíc každá molekula vody se chová jako magnet, který k sobě přitahuje další molekuly vody. Každá molekula je spojená se čtyřmi dalšími molekulami takzvanými vodíkovými můstky, které jsou silné, ale nestálé. Miliardkrát za vteřinu změní molekula vody své partnery (ještě se máme hodně co učit) a díky tomuto kmitání má voda obrovskou tepelnou kapacitu, takže dokáže vyrovnávat teplotu na celé planetě. Voda tvoří díky svým nevyzpytatelným vlastnostem základ celé naší přírody. Když pochopíme vlastnosti vody, pochopíme podstatu života. A to ještě nemluvím o balené vodě... tam už ten život někdy i vzniká...
Eam diligentiam adhiebeamus in amicitiis comparandis, ut ne quando amare incipiamus eum, quem aliquando odisse possimus, při navazování přátelství pečlivě přihlížejme k tomu, abychom nezačali milovat člověka, kterého bychom jednou mohli nenávidět.


 
Horoskopy na středu 11.10.2017

Klídek a celkem pokoj od všech negativních vzruchů dnes budou mít Býci, Blíženci, Štíři a částečně také Vodnáři a Ryby. Pokud se dnes bude někdo snažit "rušit vaše kruhy", tak se vás buď někdo zastane nebo do průběhu událostí zasáhne takzvaná vyšší síla, to znají hlavně pojišťováci - zloděj chce přepadnout babičku a v okamžiku, kdy se zmocní její  kabelky, je zasažený padajícím meteoritem. Takže si prožijete celkem klidný den, kdy vám nebude nikdo ubližovat, ani si z vás nikdo nebude dělat legraci.
Berani budou stále dokola vyřizovat smlouvy a dohody kolem práce a pracovních záležitostí, něco se povede, něco ne, ale ještě stále to nebude ukončené či korunované úspěchem, ale pozor, možná se právě dnes ozve někdo, kdo by mohl zprostředkovat zajímavou či neobvyklou pracovní nebo podnikatelskou nabídku.
Raci se dnes mohou začít učit něco nového v oblasti výdělečné činnosti. Partnerství je v pořádku, tady se nic špatného neodehraje ani odehrávat nebude, ale v oblasti užité živočišné magie neboli v umění jak vytřískat z přilehlého okolí nějaké peníze se s velkou pravděpodobností odehraje něco dost důležitého.
Na Lvy, Panny a Váhy čeká den plný spěchu a samovolného řetězení úkolů. Chvilka k oddychu nastane až večer, ale budete se cítit jak po útěku z pracovního tábora.
Střelci a Kozorozi, den bude celkem v pohodě, ale dávejte si pozor takříkajíc na překlep ve zprávě, můžete dnes klidně i obšťastnit někoho smskou, která byla pro někoho jiného. Mohla by nastat chvilka vhodná k zamyšlení.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz