Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Menší romantická náladovka - no neříkejte, že by se vám to nelíbilo! Tohle není Máchovo jezero, spíše by se dalo hádat, že je to Středozemní moře, hodně slané vody, vzduch je prosycený volností, rovností, bratrstvím. Ve zvláštní, slané atmosféře se snadno evokují vzpomínky, starší vzpomínky a ještě starší vzpomínky, nejstarší vzpomínky, vzpomínky na dětství, na rodinu, základ státu a na začátky čehokoliv a najednou se začnou dávat dohromady různé informace, které byly předtím každá zvlášť a když byly izolované, tak nedávaly žádný zvláštní smysl, ale po rozklíčování, do sebe začínají zapadat a vyprávět svůj vlastní příběh. Z vlastní zkušenosti musím říct, že je to hodně zvláštní pocit, když vám dojde, že jste třicet let svého života ze sebe dělali nesvéprávného kašpara, zneužívaného vlastní rodinou a nejbližšími lidmi, kterým jste bezvýhradně věřili. Možná se buddhismus, což by se v podstatě dalo volně přeložit jako "probouzení" dá chápat jako učení o vidění skutečné reality. Na to nepotřebujete žádného pánaboha, jenom svůj vlastní rozum. Dokud člověk "spí", tak nevidí nic, i když má plno zajímavých věcí a zajímavého materiálu přímo před nosem a čím později se potom "probudí", tím větší z toho má šok. Nyní, v současné době se snažím svůj vlastní duševní otřes z probuzení transformovat do tvůrčí práce, do sepisování knihy a recitování audioknihy Líheň psychopatů (ano, jak správně tušíte, je to o mojí rodině). Děj se bude odehrávat, respektive už se odehrál, čili se odehrává právě v mém dětství, o kterém jsem měl natolik překroucené představy, že by se klidně dalo mluvit o amnézii, zapomnění, vytěsnění a zatmění. Člověk si nerad přiznává, že v dětství začíná jako infantilní debil a v pokročilém věku končí jako přestárlý idiot, prolezlý Parkinsonem a Alzheimerem. Plynutí času je nesmlouvavé, dravě rychlé, drsné a drtivé. Vzhledem k tomu, jaký potenciál bychom v sobě mohli už v dětství rozvinout, jsme na tom s rozložením svých životních sil snad ještě hůře než jepice. Nebo slepice, to je už jedno. To všechno si můžeme uvědomit na břehu moře, když nastává romantický podvečer a vy si tiše notujete, život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře, život plyne jak voda a smrt je jako moře.
 

Kam dala maminka vlastní názory?

Dobrý den, poprosila bych o váš názor, nevím si rady. Jedná se o vztah s mojí mamkou. Nevím, jak s ní komunikovat, naše vztahy nejsou dobré, popravdě nekomunikujeme spolu, jen si pošleme přání k narozeninám a k Vánocům.
Před pár dny zemřel mamce jediný bratr a když jsem to zjistila od svého bratra, kterému to mamka řekla, bylo mi jí líto, napsala jsem jí SMS, že i když naše vztahy nejsou dobré, jestli jí můžu nějak pomoci, ať si řekne. Je rozvedená, přítele nemá, kamarádů málo. Rychle mi odpověděla, že děkuje, že se musí naučit žít sama. Mě to hodně vzalo, protože se svým bratrem nebyla od mého dětství v kontaktu. Bratr jí zemřel na rakovinu, ani jsme nevěděli, že ji má. Moje mamka sama prodělala rakovinu, dostala se z toho. Tenkrát jsem byla překvapená, že se nesnaží s bratrem spojit, po takovéto zkušenosti. Musím říci, že moje mamka je tvrdá žena, vychovala mě s bratrem sama, postarala se o nás, ale citově jsem k ní neměla blízko. Ne že bychom se hádaly, nemáme si co říci. Nejsem racionálně založená jako ona a nedokážu být tak tvrdá. Když jsem jezdila na víkendy domů, nemívala dobrou náladu. Ani nevím proč, velice těžko jsem z ní něco dostávala - jak se má, co dělá, jaký byl týden... Většinu času propracuje. A abych řekla pravdu, unavovalo mě to a sama jsem byla otrávená. Přišlo mi, že má pořád špatnou náladu, ani nevím z čeho, nedokázala jsem jí náladu zlepšit. Když jsem odjížděla, měla jsem pocit viny a bylo mi to líto, ale doteď nevím, jak s ní komunikovat, bohužel jí nerozumím, já sama bych totiž takto nereagovala. Ona není ta, která by mi zavolala nebo napsala, jak sama říká, nechce se vnucovat. Nejsem na mamce několik let finančně závislá, přesto mi jako máma chybí. Ráda bych s ní jen tak pokecala nebo se zeptala na její názor.
 
Odpověď

Je zajímavé, že nepíšete nic o svém tátovi, jaký byl, co je s ním teď, jestli s ním udržujete nějaký kontakt nebo ne, a pokud ne, tak proč, ani se nerozepisujete o tom, proč se vaši rozvedli, stejně tak chybějí jakékoliv bližší informace o bratrovi vaší maminky neboli vašem strejdovi.
O vašem vlastním bratrovi jste napsala pouze to, že jste se od něho dozvěděla o strejdově smrti. To je asi tak na úrovni oznámení, jo, abych nezapomněla, mám taky bratra.
Podle všeho bude zakopaný pes ve vaší mamince, i když představa zakopaného psa v matce je dost divná. Vyslovit se o mamince, že je to tvrdá žena, nezní zrovna jako pochvala, už proto, že termín "tvrdá maminka" by se dal definovat jako oxymóron neboli protimluv (mladý stařec, mrtvé milenky dech, zborcené harfy tón, měkký diamant, tvrdá matka), protože máme rádi maminky, které jsou obětavé, laskavé, nechají na sobě dříví štípat a ještě nám občas sem tam poskytnou nevratnou půjčku a k tomu udělají kafe.
Zajímavá je zmínka o rakovině, protože rakovina je zvláštní nemoc, která podle esoterního učení souvisí s potlačováním osobnosti a pocitu seberealizace.
Jinými slovy - když se stane, že se člověk NECHÁ PŘINUTIT k tomu, aby se neustále přizpůsoboval ostatním, a aby, I KDYŽ NECHCE, byl hodný a tolerantní a doslova se rozdával a nedbal na vlastní přání a touhy, od rána do večera věnoval svůj čas a energii rodině, práci a dětem, až by se změnil v biologického robota, snadno se stane, že se divoká disharmonie mezi chtěním, motivací a realitou přesmykne do rakoviny.
Nejeden hodný, obětavý a pilný člověk onemocní rakovinou a všichni kolem se diví, za co ho ten nezbedný pánbůh trestá, jakoby neměl nic lepšího na práci, vždyť nám tady onemocněl hodný strejda nebo neúnavně laskavá maminka, která nikdy nikomu neublížila, celý den postávala u plotny, každý den něco kuchtila v ušmudlaných hliníkových kastrolech nebo běhala jak maratonec po nákupech a skákala kolem dětí a později kolem jejích vnoučat.
Z hlediska matky přírody je ale to, že NEDOBROVOLNĚ začnete žít život někoho jiného, dost velké provinění. Máte žít svůj vlastní život a to klidně i za tu cenu, že se budete svému okolí zdát sobečtí.
Občas se stane, že to nemocnému člověku včas dojde, vzpamatuje se a začne poslouchat svůj vnitřní hlas. Začne odmítat věci, které jsou z hlediska jeho vlastní seberealizace zbytečné - a uzdraví se.
Co se týká vaší nedostatečné komunikace s maminkou, zkuste se jí občas ozvat a když bude mít náladu, tak s ní lehce pohovořte na téma, co je u vás nového, stačí krátký, stručný, dvouminutový rozhovor a občas (dvakrát týdně) jí pošlete nějakou krátkou veselou esemesku, například: Ahoj, jak to jde? U mě je všechno O.K.
Pokud vám přímo neřekne, že si nepřeje, abyste se jí ozývala a posílala esemesky, tak je pravděpodobné, že se po čase nechá strhnout k delší konverzaci. Potom se nedá vyloučit, že k sobě najdete ne ztracenou cestu, ale možná i cestu, která ještě nevznikla.
Já sám jsem měl se svou matkou vztah hrozně moc komplikovaný, protože do ní pořád hučel můj strejda a agitoval proti mně a to trvalo mnoho let, byl hrozně neúnavný, až se mu podařilo moji matku zviklat v jejím vztahu ke mně natolik, že když se jí jednou kolegyně z práce zeptala: "Drahuško, ten pán, co byl včera v televizi a mluvil tam o rituálech a o magii a o svých knihách, to je váš syn?" tak moje vlastní matka odpověděla pevným hlasem: "Ne, to není můj syn." Z hlediska psychologie použití pomluv a intrik se můj strýc ukázal jako neobyčejně, přímo psychopaticky zdatný člověk, i když jsem dlouho nechápal, proč to dělá. To jsem pochopil až po smrti své maminky, kdy vylezlo na povrch, že když byla v nemocnici, tak mu dala souhlas k tomu, aby volně dle svého vlastního uvážení nakládal jako jakýsi samozvaný správce s jejím majetkem, takže po její smrti jsem se dozvěděl, že jí z konta zmizelo několik miliónů, které měla po svém otci, mém dědovi a po druhém manželovi, který rozhodně nepatřil mezi chudé v této zemi a já jsem utřel nudli, nedostal jsem po matce ani hrníček na památku, třeba ten hrníček, ve kterém mi dělala čaj, když jsem přišel na návštěvu a nedostal jsem ani svoje vlastní knihy, které jsem sbíral od dětství a měl u ní uložené a k tomu se dokonale rozsypaly všechny moje vztahy s rodinou – to vše dokázal jeden jediný duševní kripl, díky své neutuchající agitací proti mně. Říkám to hlavně proto, že je vždy dobré nechat si projít hlavou všechny možnosti, jako například, jestli někdo nechodí za vaší matkou agitovat proti vám. Z jakého důvodu? Mně samotnému to došlo až pár měsíců po smrti matky, když mi u notáře sdělili, že po mamince nic nezbylo, protože svůj byt a veškerý majetek předala svému bratrovi už půl roku před tím než zemřela. Někomu věříte protože je to člen rodiny, zatímco ve skutečnosti je to jen zlodějský hovado, které by si místo pozdravu zasloužilo pár facek. Maminky se obvykle samy od sebe takhle nechovají, vždycky se za tím skrývá nějaký šmejd, který by zasloužit seřezat a zkopat, až by byl zralý na sádru. Často ale nevíte, kdo to je a snažíte se po dobrém řešit problém, který by bez intrik nějakého přizdisráče v rodině vůbec nenastal.

 
Horoskopy na sobotu 07.10.2017

Dnes se ještě bude uplatňovat poúplňkové napětí, tak si dejte pozor na zbytečnou nervozitu či ukvapené jednání. Lehce podráždění se budou cítit především Panny, Váhy, Štíři, Střelci a Kozorozi, proto je také možné, že něco popletou nebo řeknou, co říkat ani nechtěli, chce to z druhé strany trochu pochopení a tolerance. Naštěstí je sobota a nikdo po nás nechce a ani nebude chtít, abychom se pouštěli do jakýchkoliv náročných úkolů.
Berani, Býci, Blíženci, Raci a Lvi si dnes prožijí obvyklou sobotní havaj a bude je to táhnout ke sportu nebo k výletům nebo alespoň k delším procházkám. Pro povzbuzení krevního oběhu to nebude špatné.
Vodnáři a Ryby jsou znamení, která jsou ovlivněná Měsíčním sestupným uzlem a Neptunem, proto se tady dá očekávat vliv a projev životní inspirace, budete mít pocit uspokojení, zvláště když zůstanete pár hodin sedět doma a buď se budete dívat na nějaký zajímavý film nebo budete sami vymýšlet zajímavé příběhy.
Berani a Býci se budou cítit nabušení energií a budou naladění spíše na aerobní sporty.
Blíženci, Raci a Lvi jsou zralí na návštěvu posilovny, to znamená spíše anaerobní sporty (nepřehánějte to se žádnými běhadly, šlapadly či kráčedly).
Panny a Váhy si budou chtít také zacvičit nebo protáhnout tělo, ale speciálně tato znamení dnes potřebují nějaký pevný a předem daný plán, nemohou cvičit spontánně, to je taková zajímavost, která je odlišuje od ostatních znamení.
Štíři, Střelci a Kozorozi se dnes rychle unaví, tak si raději neplánujte žádné výlety na kole třeba "kolem Máchova jezera" a podobně.
Vodnáři a Ryby dnes udělají nejlépe, když zvolí na tělesné probuzení jógu a protažení, na chvilku se pověsí na hrazdu a myšlenkově se soustředí na nekonečnou energii vesmíru. Víc bych raději ani nezkoušel.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz